Kolik si chcete půjčit?

Půjčka na záchranu života, když mi jde o všechno

Půjčka na záchranu života, když mi jde o všechno

Marek napsal/a:

17 odpovědí

zobrazeno 285x

Dobrý den, zaregistroval jsem Váš inzerát ohledně nabídky půjčky. Nabídka mě zaujala a rád bych tímto poprosil o bližší informace. Můj problém tkví v nečekaném rozchodu s přítelkyní, a stěhování se. Můj příjem činí cca 30.000,- měsíčně. Jsem zaměstnán na dobu neurčitou již 15 let. Bohužel jsem v insolvenci z důvodu záchrany mé rodiny, a veřejný nebankovní sektor u mě nehrozí. Tímto musím směřovat k tomu soukromému. Peníze navíc mám, takže není problém s půjčkou 40.000,- a s max splátkou 2.500,- vyjít. Za případnou nabídku děkuji. Už nevím kam dál. Napište mi na rismegistos@centrum.cz.

Marek napsal/a:

Nabídne mi někdo pomoc? Už nevím kam dál. Kde získat peníze, které by mě zachránily z této situace, jde mi o vše. Kéž bych mohl začít znova žít. napište.

Ladinka Petr napsal/a:

Porovnání nebankovních půjček mu asi těžko pomůže. Píše, že je v insolvenci. A pokud je člověk v insolvenci, tak mu nikdo se zdravým rozumem nepůjčí žádné peníze. U žádné z těch společností nemá sebemenší šanci. Některé možná tolerují záznamu v registru dlužníků/neplatičů. A některé z nich možná i tolerují jednu nebo dvě exekuce. Ale žádná z nich netoleruje. Osobní bankrot... .

wendy napsal/a:

nejenze netoleruji insolvenci, ale ono ani neni legalni, aby vam nekdo v insolvenci pujcil penize, aspon tak mi to rikal insolvencni spravce

Ladinka Petr napsal/a:

Legální to je. Ale problém je, že vám ty peníze následně propadnou. Při insolvenci se zavazujete žít o určitém životním minimu daném soudem. A vše ostatní směřovat na uspokojení vašich věřitelů. A to se týká i nahodilých příjmů, jako je například nečekané dědictví. Které by jste si rovněž nemohli nechat, ale automaticky by propadlo věřitelům na uspokojení jejich závazků. A stejně tak, pokud by jste si vzali půjčku,tak by tyto peníze ihned propadly vašim minulým věřitelům. Proto si není možné půjčit v insolvenci.

Marta T. napsal/a:

prosím, pokud někdo ví o nějakém soukromníkovi, který by byl ochotný nabídnout své vlastní peníze, poraďte. Nebo mi prosím vaši nabídku napište na kulajda78@seznam.cz. Potřebuji 120 000 Kč s libovolnou splátkou až do výše 8000 Kč. Mám příjem a můžu ho doložit, je mi ale měsíčně strhávána exekuce. Nabízím naprosto jakýkoliv úrok. Jde mi o všechno a pokud ty peníze nezískám, mohu přijít o úplně vše. Opravdu je to na záchranu života, protože jinak již nevím kudy dál. Úrok respektuji a samozřejmě předpokládám, že bude vysoký. To není problém.

Dotaz napsal/a:

Našel jste někoho? Sdílejte jeho kontakt... .

Ladinka Petr napsal/a:

Mimochodem, pro více informací doporučuji si přečíst tento článek: Jak vyplatit insolvenci, jak zrušit bankrot, oddlužení, který vyšel minulý týden.

Kája napsal/a:

Díky

Kamila Horáčková napsal/a:

Já jsem potřebovala 65 000 Kč a našla jsem tento formulář, který stačí vyplnit a on bude odeslán mnoha poskytovatelům nebankovních půjček. Nevím, jestli jsou tam i nějací soukromníci a soukromí investoři, nebo jak to funguje. Ale jednoduše stačí poslat jednu žádost a kdo o vás projeví zájem, ten se vám ozve zpět s nabídkou. https://www.nebankovky.cz/zadost/50-poskytovatelu-najednou/ Pro mě to fungovalo, dostala jsem dvě nabídky. Vybrala jsem si jednu, u které slibovali vyplacení ještě dnes. Sice nakonec jsem čekala až do druhého dne a měla jsem peníze na účtu až dopoledne, místo slibovaného prvního dne odpoledne. Ale fungovalo to. A vyplatili mi 60 tisíc bez toho, abych něco platila předem. Když tak zkuste toto.

Anonymní napsal/a:

Byl jsem v podobné situaci. Mnoho půjček. Dluhová spirála. Vyplácení půjčky novou půjčkou. A i půjčování si na splátky. Celkem jsem se takto dostal do -400 000 Kč. A to jsem si původně půjčil pouhých 90 000 Kč. Zbytek úroky, penále a pokuty. Taky jsem hledal soukromé investory, kteří by půjčili své vlastní peníze. Několik "podnikatelů" a "zprostředkovatelů" se sice našlo, ale jakmile jsem jim zaplatil, tak jsem od nich již nikdy nic neslyšel. Taky mi šlo o vše a byl jsem schopen věřit každému, že opravdu on mi poskytne tu půjčku, která mi zachrání život, vše vyplatí a já se z toho dostanu. Nikdo mi samozřejmě nakonec nic nevyplatil. A já jsem na 5 let skončil v insolvenci. Kterou jsem před půl rokem úspěšně doplatil... . Abych pravdu řekl, tak to byla jedna z nejhorších zkušeností a znovu bych do toho již nešel.

Pětka napsal/a:

Bez šance.

Janka napsal/a:

Potrebuji 500 tisic. Pokud nekdo muze pomoci, napiste na fraju0as@centrum.cz. Udelam cokoliv, preplatim libovolnou castku. Pokud penize do konce tydne nesezenu, prijde o strechu nad hlavou a o moji dceru. Prosim, nabidnete. Prijedu kamkoliv.

Rýmařov napsal/a:

Pokud někdo půjčí 325 000 Kč, volejte 732485910. Pokud někoho znáte, doporučte a zaplatím vám za tip. Ale až po vyplacení peněz. Pouze soukromé nabídky. Ne zprostředkovatelé Ferratum, Home Credit, Cetelem a podobní. Díky.

Tibor F. napsal/a:

Našel jste někoho, kdo půjčuje peníze soukromě? A půjčil vám nakonec? Pošlete mi jeho kontakt na 603501948. Klidně i jen SMS. Díky!

Rada napsal/a:

Několikrát se tady v diskusích objevil pan Malaník, který nabízel své vlastní peníze z podnikání. A lidem půjčoval oproti smlouvě. Měl sice složitější podmínky a úplně každého neschválil. Ale několik lidí psalo, že jim půjčil a peníze vyplatil. Zkuste napsat jemu.

Bořek Svatý napsal/a:

Máte kontakt na toho pana Malaníka? Prosím o kontaktování na tranda@gmail.com. Děkuji, B. Svatý

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!