Kolik si chcete půjčit?

Půjčka na doplacení exekuce s jakýmkoliv úrokem a od kohokoliv

Půjčka na doplacení exekuce s jakýmkoliv úrokem a od kohokoliv

Denisa napsal/a:

12 odpovědí

zobrazeno 270x

Dobrý den, už si nevím rady. Potřebuji nutně doplatit exekuci, nikde mi nepůjčí. Najde se někdo, kdo půjčuje na vyplacení exekuce, nebo na směnku to už je jedno. Nezáleží mi na tom, jestli to bude půjčka, úvěr, hypotéka nebo peníze budou z bankovního, nebankovního nebo soukromého sektoru. Přijmu cokoliv. Klidně přeplatím i více peněz, to není důležité. Ozvěte se mi prosím na mail denut@post.cz.

Karla O. napsal/a:

Nedávno tady vyšel článek o nějaké společnosti, která půjčuje až 70 000 Kč lidem, kteří mají exekuce. Myslím, že je tam nějaký limit, že nesmíte mít více než 2 současné exekuce? Už si to moc nepamatuji. https://www.nebankovky.cz/navody-a-clanky/clanek-10/ Osobní zkušenost s tím ale nemám.

Ulrych napsal/a:

Já jsem si u nich žádal, viz ten odkaz výše. Sice inzerují, že každému půjčí 70 000 Kč, ale je to hodně závislé na vašich příjmech (které je samozřejmě zajímají). Je sice úplně jedno z jakých zdrojů tyto příjmy jsou, ale nějaké musíte mít. například alespoň podporu v nezaměstnanosti, brigády atd. A tento příjem musí být i nějak doložitelný. Například vám ty peníze musejí být vypláceny na bankovní účet. Pokud máte např. práci a dávají vám peníze na ruku bez papíru, tak nemáte šanci. Pokud ale nějaký příjem máte, tak potom záleží na jeho výši, kolik vám půjčí. Pokud máte např. jen 14 000 Kč měsíčně, tak vám půjčí třeba jen 20 000 Kč. A těch inzerovaných 70 000 Kč je jen pro lidi, kteří berou 19 - 20 tisíc měsíčně a více. A ano, exekuce jim nevadí. I když do registru nahlížejí a dívají se na vaši finanční minulost a i na to, kolik tam máte momentálně aktivních exekucí.

Pětka napsal/a:

Pokud by někdo věděl o nějakém soukromníkovi, který půjčuje své vlastní peníze i lidem v exekuci, tak prosím telefonujte na 735698740. Potřebovala bych cca 110 000 - 140 000 na vyplacení exekuce a doplacení drobného dluhu u jedné nebankovní firmy. Děkuji.

Pětka napsal/a:

Nebo pište na alena.petty56@seznam.cz.

Lucie Broučková napsal/a:

Pokud potřebujete půjčit peníze, mohu vám poradit. Pohybuji se na nebankovním trhu již více než 10 let. Mám zkušenosti a i jisté kontakty. Pokud mi napíšete a řeknete, co hledáte, můžu Vás nasměrovat tím správným směrem nebo Vám poskytnout radu. Zázraky neumím, ale ve většině případů si vím rady. Můj email lucie.brouckova@precerpano.cz Děkuji a budu se těšit.

ing. Skořík napsal/a:

Mám vlastní peníze, cca 500 000 Kč, které momentálně k ničemu nepotřebuji. Uvažuji o jejich investici jako půjčky ostatním lidem. Měl by někdo zájem? Nabídněte mi podmínky - kolik by jste mi byli ochotni přeplatit, na jak dlouhou dobu a jakou by jste mi poskytli záruku, že mi peníze vrátíte? Zanechejte zde případně email/mobil. Výše uvedené osoby v diskusi jsem již kontaktoval.

Pětka napsal/a:

Děkuji.

radi vyplata napsal/a:

hledam 450000 kc na vyplaceni exekuci, ktere jsou mi strahavany z meho platu, kazdy mesic vice nez 8000 kc + splatka za druhou pujcku 4500 kc, uz takto dal nechci, chci jim to radeji vratit a splacet nekomu jinemu, predstavuji si to se splatkou asi 9000 kc, kolik preplatim nevim a neni to az tak dulezite, poctivemu poskytovateli rad za jeho sluzby zaplatim, ovem ne za zadnych okolnosti cokoliv predem, mam dve exekuce, nejsem v insolvenci, mam jednu pujcku, kterou bych ti taky rad vyplatil, pokud bych dostal 450000 kc, tak bych dluzil jenom vam a ne nikomu jinemu, tak by jste meli zaruku, ze budu mit na spalceni, protoze vse co mam, by slo vam, nemovitost nemam, piste na beaterx10x@centrum.cz

ADMIN napsal/a:

Hromadná žádost o schválení půjčky u 50+ poskytovatelů! Vyplňte tento formulář https://www.nebankovky.cz/zadost/50-poskytovatelu-najednou/ a vaše žádost bude odeslána více než 50 českým poskytovatelům nebankovních půjček. Pokud projdete scvhálení u některého z nich, budete ihned kontaktováni zpět. K odeslání formuláře nemusíte splňovat žádné podmínky, můžete mít i exekuce atd. Záleží až pak na konkrétní nebankovní společnosti, jestli vaší žádosti vyhoví. Ideální i v případě, kdy jste již u některých žádali a byly jste zamítnuti. Velmi často zde budete schváleni a najde se řešení i v případě, kdy jste byli všude jinde zamítnuti. Vyzkoušejte ještě dnes. A získejte peníze třeba i na vyplacení exekucí a konsolidování dluhů do jednoho.

Martin F. napsal/a:

Prosím pana Skoříka, aby mi zatelefonoval na 605487952. Mám zájem se s Vámi domluvit na osobní půjčce. Vrátím Vám navíc 50% během 3 let. Potřebuji 170 000 Kč. M. Frýda

Bára napsal/a:

Prosím pana Ing.Skoříka aby mě kontaktoval na email blazinekk16@seznam.cz. Měla bych zájem. Chci malou půjčku cca 40 tisíc, jsem schopná přeplatit. Budu ráda, když se domluvíme až v emailu na všem.

Kuba napsal/a:

Prosím pana Ing. Skoříka aby mě kontaktoval. Jestli je nabídka stále aktuální. Můj mail fflicek11@gmail.com

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!