Kolik si chcete půjčit?

Půjčka i v exekuci, zde půjčí až 70 000 Kč lidem s exekucemi

Půjčka i v exekuci, zde půjčí až 70 000 Kč lidem s exekucemi

Podíváme se na společnost, která nabízí půjčky i lidem s exekucemi. Jedná se o českou nebankovní firmu ExpressCash - oficiální stránky + žádost. Lze žádat až o 70 tisíc korun a peníze jsou vyplaceny do 24 hodin v hotovosti. Díky tomu lidé v exekuci již nemusejí reagovat na nedůvěryhodné inzeráty v časopisech a peníze si půjčovat od soukromníků za vysoké úroky. Lidé v exekuci nyní mají šanci uspět i u této důvěryhodné nebankovní firmy.

Žadatel může být v exekuci, ničemu to nevadí

Ano, žadatel o tuto půjčku může být i v exekuci. A to ne v pouze jedné jediné - je možno jej schválit až do maximální výše 6 exekucí! Podmínkou je, že nesmí být v insolvenci. V takovém případě je žadatelova žádost zamítnuta a peníze mu nejsou poskytnuty.

Jednou z níže popsaných podmínek je nahlížení do registru. V obvyklých případech to znamená, že pokud nebankovní společnost nahlíží do registru, tak žadatelům se zápisem peníze nevyplácí. U této společnosti je ovšem do registru nahlíženo z důvodu, že se pouze kontroluje maximální počet exekucí - ten nesmí přesáhnout 6. Na jiné záznamy v registru není brán ohled. Zvažujete-li tohoto poskytovatele, nenechejte se kontrolou v registru odradit.

Dokládá se příjem, ale i to není problém

Druhým parametrem, který může odradit některé zájemce, je dokládání příjmu. Rovněž jako exekuce nejsou na překážku, tak i nemít zaměstnání není na překážku. A peníze můžete stále získat.

Příjem lze doložit i z alternativních zdrojů: OSVČ (živnostník), starobní důchodce, invalidní důchodce, maminka na mateřské dovolené(MD) a samozřejmě i zaměstnanci - což se rozumí samo sebou. Zkrátka je nutno prokázat, že máte pravidelný měsíční přísun financí. Které můžete použít na splácení. Jejich původ již není důležitý.

Všeobecné podmínky této půjčky a jak žádat

Mezi nejdůležitější parametry zde patří částka 5000 Kč až 70 000 Kč, vyplacení v hotovosti do 24 hodin a mít nějaký pravidelný příjem. Vaše žádost budou pozitivně posouzena pouze v případě, že máte z čeho hradit měsíční splátky. Exekuce ovšem nevadí.

Rozmezí částky5 000 Kč až 70 000 Kč
Délka splácení14, 17 nebo 20 měsíců
Vyplacení penězv hotovosti na ruku
Zaměstnánínení vyžadováno
Příjemnutný, ale může být jakýkoliv
Dokumentyobčanský průkaz
Délka vyřízenípeníze vyplaceny do 24 hodin
Onlinenutná schůzka k převzetí hotovosti
Exekucenevadí, až 6 exekucí
Věk žadatele20 až 70 let
Bankovní účetnení nutný
Kontrola registrunesmí být více než 6 exekucí
Občanstvípouze ČR, ne SK

Z požadavků je nejdůležitější mít občanský průkaz, být z ČR a být se ochoten sejít k podepsání smlouvy a převzetí peněz. Schůzku k získání až 70 000 Kč si domluvte zde. Vše netrvá déle než 24 hodin.

Alternativy k této nabídce

V tuto chvíli se na českém trhu nenachází žádná jiný společnost, která má stejně benevolentní podmínky. V našem srovnání nebankovních půjček se nacházejí i další společnosti, které poskytují peníze v podobném spektru od 5 000 Kč do 70 000 Kč. Rovněž nevyžadují mít zaměstnání a jsou schopny peníze vyplatit o 24 hodin.

Ovšem žádná z firem v našem srovnání zákazníka neschválí, pokud má exekuce. V tomto ohledu je tato nabídka zcela unikátní.

Pro další informace a případné sjednání navštivte přímo stránky poskytovatele - odkaz výše v článku. Případně můžete navštívit naše fórum k další diskusi o tomto nebo podobných produktech.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!