Kolik si chcete půjčit?

Rychlé půjčky pro lidi v insolvenci? Poraďte

Rychlé půjčky pro lidi v insolvenci? Poraďte

P. Zvoral napsal/a:

12 odpovědí

zobrazeno 1426x

Podělí se někdo o kontaktní informace na firmy nebo osoby, které dávají rychlé půjčky i lidem v insolvenci? Nemusí to být moc, stačilo by mi 3 000 - 4 000 Kč. Nebo nenašel by se tady někdo, kdo by mi to půjčil soukromě? Já vím, že lidi v insolvenci nejsou moc důvěryhodní, ale vrátil by jsem vám klidně i dvakrát tolik, pokud by jsem to mohl splácet např. 1 rok. Nebo mi alespoň poraďte, kde by jsem tu rychlou půjčku mohl získat. Potřebuji to ale rychle, maximálně do pátku.

Petr Janda napsal/a:

v insolvenci vam nikdo nepujci, protoze vy jste od insolvencniho soudu dostal narizeno, ze si mesicne muzete nechat jen X Kc, jakakoliv castka nad X musi jit na splatky veritelum, pokud by vam nekdo pujcil, tak by jste tento prijem okamzite musel dat veritelum a nemohl si jej nechat, pokud by jste si ho nechal, tak by jste porusoval podminky vaseho oddluzeni a insolvence by vam mohla byt zrusena

Irena P. napsal/a:

Petr Janda: Toto není pravda. Člověk v insolvenci si může brát půjčky jako každý jiný člověk. Proč by ne? Insolvenční zákon toto nijak nezakazuje. Jediný problém je, že již nyní člověk v insolvenci žije na životním minimu. A s velikou pravděpodobností si nebude moci dovolit platit další měsíční splátky.

Podnikatel, Brno a okolí napsal/a:

Mám peníze navíc a uvažoval jsem o tom, že by jsem je půjčoval. Jaké jste mi schopen poskytnout záruky, že mi tyto peníze vrátíte? A byl by jste ochoten souhlasit i se 100% úrokem? Případně kolik by jste mi byl ochoten přeplatit? Děkuji.

P. Zvoral napsal/a:

měl by jsem zájem o vaše peníze.

Bohužel žádné záruky nemám. Majetek nemám, nemovitost nevlastním. Ale byl by jsem ochotny vám podepsat například směnku, případně i vše u notáře. Souhlasil by jsem s úrokem 50%, vyhovovalo by vám to? Napište mi prosím na pppzvoral@post.cz. Ale rychle, potřebuji peníze ještě tento týden.

Rovněž děkuji.

Iveta Veskrnova napsal/a:

Podnikatel, Brno a okolí: Ze se nestydite! Sam vidite, ze jsou nekteri lide v nouzi. A vy sem jeste prijdete a pozadujete po nich 100% urok. Nekteri lide opravdu nemaji ani kapku soucitu. Kdyby jste jen vedel, jake je to zit od vyplaty k vyplate, se kterou stejne nakonec ani nevyjdete, protoze vam insolvence a veritele uplne vsechno seberou. To vy ale nevite a nikdy vedet nebudete.

Podnikatel, Brno a okolí napsal/a:

Lepší než nic.

ing. Karlík napsal/a:

Doporučuji se podívat na inzerci půjček zdarma. Většinou se tam vyskytují menší firmy, které mají jednodušší požadavky na klienty. A nějaká ta exekuce nebo nedoplacená půjčka jim nedělá problém. A lze se tam taky setkat se soukromými osobami/investory, kteří půjčují své vlastní peníze.

V první řadě si projděte aktuální nabídky půjček a pokud vám bude nějaká vyhovovat, tak kontaktujte poskytovatele. Pokud žádnou nenajdete, tak do inzerce lze vložit svoji vlastní poptávku.

Jak již to tak v nebankovním sektoru chodí, tak i v inzerci musíte být opatrný. A nikomu neposílejte peníze předem. Většinou to totiž dopadne tak, že daná osoba si vezme vaše peníze a už se vám neozve. Poctivý poskytovatel vám vždy nejdříve vyplatí nějaou tu rychlou půjčku a až následně požaduje splátky/poplatky.

P. Zvoral napsal/a:

Díky p. Karlík, vyzkouším. Ale už moc nevěřím, že v insolvenci seženu nějakou rychlou půjčku.

Jan Polášek napsal/a:

nabidne mi nekdo rychlou pujcku v insolvenci? jan.polasek@post.cz

Veronika L. napsal/a:

Jak to dopadlo, našel jste někoho v té inzerci, kdo by dával rychlé půjčky v insolvenci? Byl by jste případně tak hodný a podělil se o kontakt? Napište mi prosím na vercamazel89@seznam.cz. Děkuji.

Štěpánka Jaroušková napsal/a:

Včera večer se mi podařilo tady sehnat půjčku na směnku 150000 Kč a měsíčně teď můžu splácet jenom 4000 Kč. Celkem sice musím vrátit 230000 Kč, ale to nevadí. Mockrát děkuji a přeji ostatním, aby taky vydrželi a nevzdávali to. Řešení se najde pro každého, jen se nevzdávejte a hledejte. Štěpánka.

Marek napsal/a:

Našel by se někdo kdo by mi poskytl půjčku? Minulý rok jsem doplatil insolvencí do 100%. Ale budu psaný v jejich registru ještě po několik následujících let. A z toho důvodu nemá šanci nikde žádat/nikde uspět. Akceptuji úrok a to až do výše 50%. Pište.

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!