Kolik si chcete půjčit?

Poskytovatelé krátkodobých půjček, soukromé osoby, investoři...

Poskytovatelé krátkodobých půjček, soukromé osoby, investoři...

David B. napsal/a:

20 odpovědí

zobrazeno 954x

Jsou tady nějací, kteří by mi mohli nabídnout půjčku? Potřebuji 10 tisíc se splátkou do 2 tisíc měsíčně. Jsem vám schopný dát potvrzení od zaměstnavatele a doložit bydliště (ne na obecním úřadě). Ale mám tři půjčky a z toho jsou dvě po splatnosti. Proto mi nechce nikdo půjčit, protože podle nich nemám dobrou bonitu. Když tak mi můžete i napsat na shutex009@seznam.cz. Akceptuji soukromé osoby, investory a třeba i lichváře. Ale vaše krátkodobé půjčky musí být poctivé. Neplatí nic předem, už má zkušenost. Děkuji a přeji hezký den.

Soukromý zprostředkoval napsal/a:

Poslal jsem Vám email s nabídkou. Děkuji za odpověď.

ing. Karlík napsal/a:

David B.: Podívejte se na porovnání nebankovních půjček. Pokud máte zaměstnání a nemáte exekuce, tak nemusíte rovnou hledat soukromé osoby a investory. Řada prověřených společností z nebankovního sektoru vás bez problému schválí. Dívejte se především na nabídky Konsolidací a Refinancování. Tyto produkty jsou určeny přímo pro lidi, kteří mají problémy se splácením. A počítá se s tím, že budete třeba někdy i po splatnosti. Podmínky u těchto produktů nejsou příliš tvrdé. To je na druhou stranu kompenzováno vyšší úrokovou sazbou než u klasických půjček. Každopádně pořád lepší řešení, než si sjednávat krátkodobé půjčky na směnku od soukromých osob nebo investorů.

Roman K. napsal/a:

z vlastni zkusenosti muzu doporucit konsolidaci od Home Credit, podle vasi bonity vam pujci az 200 000 kc, ale doporucuji si brat jen tolik, kolik skutecne potrebujete, oni vam skusi treba i navrhnout, aby jste si vzal penize navic, na horsi casy, pro strycka prihodu, ale opravdu si nepujcujte vic nez skutecne potrebujete

Petra Králová napsal/a:

Pane Soukromý zprostředkovateli, můžete mi Vaši nabídku taky poslat na pata.kralova@post.cz? Děkuji.

Honza Tyr napsal/a:

Ahoj Davide, doporučuji ti, aby jsi se podíval do inzerce půjček https://www.nebankovky.cz/inzerce-pujcek-zdarma/. Dívej po nabídkách od malých společností. Typicky jsou firmy s 1 - 2 zaměstnanci, které půjčují peníze jen v tom městě, kde sídlí. tyto společnosti většinou jednají o podmínkách s každým klientem osobně a mají osobní přístup. Mohou nabídnout podmínky pro každého na míru. A jde jim i vysvětlit i konkrétní situaci. Že například momentálně máš nějaké dluhy po splatnosti a díky tomu máš i nulovou bonitu při schválení. Ale pokud ti půjčí, tak dluhy vyplatíš a tvá bonita vystřelí nahoru. A žádné dluhy po splatnosti mít nebudeš.

Chce to jednom trpělivost a opravdu dobře hledat. A najdeš mnoho malých poskytovatelů. Ty veliké a dobře známí firmy typu Home Credit a Cetelem mají pevně nastavené podmínky a vůbec je nezajímá, co jim klient říká. Buď projde jejich sítem a nastavenými podmínkami nebo ne. Tak se snaž hledat spíše menší poskytovatele krátkodobých půjček.

Na druhou stranu by jsem ale přímo nešel do soukromých osob a investorů, kteří nabízejí své vlastní peníze. je to již taková šedá zóna, kdy jsi jednou nohou mezi lichváři a podobnými existencemi. Snaž se držet spíš nebankovních forem a společností, které mají svojí vlastn pobočku, kanceláře a alespoň nějakého zaměstnance. A neměl by být problém najít nějakou vhodnou krátkodobou půjčku právě v inzerci.

Honza Tyr napsal/a:

Ještě bych ti Davide doporučil, aby jsi v inzerci nikomu neposílal žádné peníze předem. některé soukromé osoby/investoři ti slíbí půjčku, ale budou se z tebe snažit vytáhnout peníze. Nedávej na jejich naléhání a nic neplať. Jakmile by jsi jim cokoliv poslal, tak by jsi o nich už nikdy znovu neslyšel.

David B. napsal/a:

Díky Honzo, zkusím se na to podívat.

Milda Ryha napsal/a:

muzete mi taky poslat nabidku nejake kratkodobe pujcky do 10000 kc od soukromeho investora? kannn8@seznam.cz

Podnikatel, Brno a okolí napsal/a:

Dobrý den, mám k dispozici peníze navíc a možná by jsem i uvažoval o tom, že by jsem je někomu půjčil. Jaké by jste mi mohli poskytnout záruky, že mi peníze vrátíte? A jak vysoký úrok by jste mi byly ochotni přeplatit? Napište, třeba se na něčem domluvíme...nikdy nevíte.

Lucie Broučková napsal/a:

Doporučuji se soukromým investorům a různým soukromým osobám spíše vyhnout. Pohybuji se v tomto sektoru již mnoho let a na každou poctivou soukromou osobu připadá 9 nepoctivých, které půjčují na bianco směnku, vybírají nesmyslné poplatky, mají neúměrné pokuty, před kterými se nedá bránit apod. Někdo tady posílal odkaz na porovnání nebankovních společností - to by bylo mé řešení. Najít si vhodnou nabídku mezi těmito společnostmi. A mezi soukromé osoby a investory jít až v případě, kdy mi nikdo jiný nepůjčí. A být velmi obezřetný a dávat si pozor s kým jednám. A pokud po mě bude chtít kdokoliv peníze předem, tak by jsem mu vůbec nic neplatila. Raději přijít o nabídku jedné půjčky, protože odmítnu zaplatit něco předem, než přijít o všechny peníze na poplatku.

Iva G. napsal/a:

Podívejte se na Bankerat.

David B. napsal/a:

Ten Bankerat moc nechápu, o co tam jde?

Iva G. napsal/a:

Bankerat je služba, do které můžete vložit vaši poptávku půjčky. A soukromé osoby/investoři se vám na tuto půjčku složí. Služba vám následně všechny peníze pošle najednou. A vy splácíte zpět této službě, která vaše splátky přerozděluje soukromým osobám/investorům. Tito lidé to dělají, protože vydělávají na vašich úrocích. A proto jsou ochotni jít i do většího rizika = snadnější podmínky. Služba je ovšem zaměřena spíše na dlouhodobější půjčky. Minimální částka je 10 000 Kč, hledáte-li krátkodobou půjčku, tak nevím, jestli vám toto řešení k něčemu bude.

David B. napsal/a:

Podívám se, děkuji. Už nemám čas číst diskusi. Pokud by měl ještě někdo nějakou radu nebo konkrétní nabídku, tak mi už pište jen přímo na email shutex009@seznam.cz. Děkuji.

Ivo Mareček napsal/a:

soukrome osoby a vazeni investori, nabidnete 30000 Kc, email: marecek-kunstat@seznam.cz

Lukáš napsal/a:

Sháním půjčku ve výši 200.000,- na 6 - 12 měsíců. Jsem tichým společníkem ve společnosti s obratem cca 2mil. ročně. Potřebujeme doinvestovat třetí projekt a banky nám vzhledem k nulovému zisku z předešlého roku zavírají dveře. Prosím o Vaši radu či nabídku na l.fengl1983@gmail.com. Děkuji.

Pecinka napsal/a:

Též prosím nějakého investora, který opravdu půjčí bez poplatku dopředu, aby se mi ozval na email: slunatko52@seznam.cz. Případně nemáte tu kontakt kam se na vás obrátit? A pokud se už někomu někdo ozval, nemohli by jste mi poslat kontakt?

Aneta Srbková napsal/a:

Také bych měla zájem nabídku od investora a soukromé osoby. Potřebovala bych pomoct. Jedna se o částku 600000,- Kč (šest set tisíc). E-mail je: jenny-lop@seznam.cz. Beru jakoukoliv pomoc, očekávám i vysoký úrok. Budu ráda za jakoukoliv nabídku nebo třeba i radu, kde se dají takové peníze sehnat. Zástavu nemám.

Daja napsal/a:

Potřebuji co nejdříve půjčit 40000 Kč i na 100℅ úrok. Přeplatím i jednou tolik, jen mi musíte nabídnout rozumné splátky. Od soukromé osoby ne zprostředkovatelů. Bez poplatku předem apod. Třeba i na notářský zápis. Můj email je dadaja.z@seznam.cz.

Lukáš napsal/a:

Podnikatel Brno a okolí, ozvěte se na lkudlac@seznam.cz. Děkuji

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!