Jste zde poprvé? Lidé milují naše velké porovnání nebankovních půjček. A pro ostatní případy zde máme inzerci soukromých půjček X

Poskytovatelé krátkodobých půjček, soukromé osoby, investoři...

Jsou tady nějací, kteří by mi mohli nabídnout půjčku? Potřebuji 10 tisíc se splátkou do 2 tisíc měsíčně. Jsem vám schopný dát potvrzení od zaměstnavatele a doložit bydliště (ne na obecním úřadě). Ale mám tři půjčky a z toho jsou dvě po splatnosti. Proto mi nechce nikdo půjčit, protože podle nich nemám dobrou bonitu. Když tak mi můžete i napsat na shutex009@seznam.cz. Akceptuji soukromé osoby, investory a třeba i lichváře. Ale vaše krátkodobé půjčky musí být poctivé. Neplatí nic předem, už má zkušenost. Děkuji a přeji hezký den.

Autor: David B.
reakcí: 61

Poslal jsem Vám email s nabídkou. Děkuji za odpověď.

Autor: Soukromý zprostředkoval
odpověď

David B.: Podívejte se na porovnání nebankovních půjček. Pokud máte zaměstnání a nemáte exekuce, tak nemusíte rovnou hledat soukromé osoby a investory. Řada prověřených společností z nebankovního sektoru vás bez problému schválí. Dívejte se především na nabídky Konsolidací a Refinancování. Tyto produkty jsou určeny přímo pro lidi, kteří mají problémy se splácením. A počítá se s tím, že budete třeba někdy i po splatnosti. Podmínky u těchto produktů nejsou příliš tvrdé. To je na druhou stranu kompenzováno vyšší úrokovou sazbou než u klasických půjček. Každopádně pořád lepší řešení, než si sjednávat krátkodobé půjčky na směnku od soukromých osob nebo investorů.

Autor: ing. Karlík
odpověď

z vlastni zkusenosti muzu doporucit konsolidaci od Home Credit, podle vasi bonity vam pujci az 200 000 kc, ale doporucuji si brat jen tolik, kolik skutecne potrebujete, oni vam skusi treba i navrhnout, aby jste si vzal penize navic, na horsi casy, pro strycka prihodu, ale opravdu si nepujcujte vic nez skutecne potrebujete

Autor: Roman K.
odpověď

Pane Soukromý zprostředkovateli, můžete mi Vaši nabídku taky poslat na pata.kralova@post.cz? Děkuji.

Autor: Petra Králová
odpověď

Ahoj Davide, doporučuji ti, aby jsi se podíval do inzerce půjček https://www.nebankovky.cz/inzerce-pujcek-zdarma/. Dívej po nabídkách od malých společností. Typicky jsou firmy s 1 - 2 zaměstnanci, které půjčují peníze jen v tom městě, kde sídlí. tyto společnosti většinou jednají o podmínkách s každým klientem osobně a mají osobní přístup. Mohou nabídnout podmínky pro každého na míru. A jde jim i vysvětlit i konkrétní situaci. Že například momentálně máš nějaké dluhy po splatnosti a díky tomu máš i nulovou bonitu při schválení. Ale pokud ti půjčí, tak dluhy vyplatíš a tvá bonita vystřelí nahoru. A žádné dluhy po splatnosti mít nebudeš.

Chce to jednom trpělivost a opravdu dobře hledat. A najdeš mnoho malých poskytovatelů. Ty veliké a dobře známí firmy typu Home Credit a Cetelem mají pevně nastavené podmínky a vůbec je nezajímá, co jim klient říká. Buď projde jejich sítem a nastavenými podmínkami nebo ne. Tak se snaž hledat spíše menší poskytovatele krátkodobých půjček.

Na druhou stranu by jsem ale přímo nešel do soukromých osob a investorů, kteří nabízejí své vlastní peníze. je to již taková šedá zóna, kdy jsi jednou nohou mezi lichváři a podobnými existencemi. Snaž se držet spíš nebankovních forem a společností, které mají svojí vlastn pobočku, kanceláře a alespoň nějakého zaměstnance. A neměl by být problém najít nějakou vhodnou krátkodobou půjčku právě v inzerci.

Autor: Honza Tyr
odpověď

Ještě bych ti Davide doporučil, aby jsi v inzerci nikomu neposílal žádné peníze předem. některé soukromé osoby/investoři ti slíbí půjčku, ale budou se z tebe snažit vytáhnout peníze. Nedávej na jejich naléhání a nic neplať. Jakmile by jsi jim cokoliv poslal, tak by jsi o nich už nikdy znovu neslyšel.

Autor: Honza Tyr
odpověď

Díky Honzo, zkusím se na to podívat.

Autor: David B.
odpověď

muzete mi taky poslat nabidku nejake kratkodobe pujcky do 10000 kc od soukromeho investora? kannn8@seznam.cz

Autor: Milda Ryha
odpověď

Dobrý den, mám k dispozici peníze navíc a možná by jsem i uvažoval o tom, že by jsem je někomu půjčil. Jaké by jste mi mohli poskytnout záruky, že mi peníze vrátíte? A jak vysoký úrok by jste mi byly ochotni přeplatit? Napište, třeba se na něčem domluvíme...nikdy nevíte.

Autor: Podnikatel, Brno a okolí
odpověď

Doporučuji se soukromým investorům a různým soukromým osobám spíše vyhnout. Pohybuji se v tomto sektoru již mnoho let a na každou poctivou soukromou osobu připadá 9 nepoctivých, které půjčují na bianco směnku, vybírají nesmyslné poplatky, mají neúměrné pokuty, před kterými se nedá bránit apod. Někdo tady posílal odkaz na porovnání nebankovních společností - to by bylo mé řešení. Najít si vhodnou nabídku mezi těmito společnostmi. A mezi soukromé osoby a investory jít až v případě, kdy mi nikdo jiný nepůjčí. A být velmi obezřetný a dávat si pozor s kým jednám. A pokud po mě bude chtít kdokoliv peníze předem, tak by jsem mu vůbec nic neplatila. Raději přijít o nabídku jedné půjčky, protože odmítnu zaplatit něco předem, než přijít o všechny peníze na poplatku.

Autor: Lucie Broučková
odpověď

Podívejte se na Bankerat.

Autor: Iva G.
odpověď

Ten Bankerat moc nechápu, o co tam jde?

Autor: David B.
odpověď

Bankerat je služba, do které můžete vložit vaši poptávku půjčky. A soukromé osoby/investoři se vám na tuto půjčku složí. Služba vám následně všechny peníze pošle najednou. A vy splácíte zpět této službě, která vaše splátky přerozděluje soukromým osobám/investorům. Tito lidé to dělají, protože vydělávají na vašich úrocích. A proto jsou ochotni jít i do většího rizika = snadnější podmínky. Služba je ovšem zaměřena spíše na dlouhodobější půjčky. Minimální částka je 10 000 Kč, hledáte-li krátkodobou půjčku, tak nevím, jestli vám toto řešení k něčemu bude.

Autor: Iva G.
odpověď

Podívám se, děkuji. Už nemám čas číst diskusi. Pokud by měl ještě někdo nějakou radu nebo konkrétní nabídku, tak mi už pište jen přímo na email shutex009@seznam.cz. Děkuji.

Autor: David B.
odpověď

soukrome osoby a vazeni investori, nabidnete 30000 Kc, email: marecek-kunstat@seznam.cz

Autor: Ivo Mareček
odpověď

Sháním půjčku ve výši 200.000,- na 6 - 12 měsíců. Jsem tichým společníkem ve společnosti s obratem cca 2mil. ročně. Potřebujeme doinvestovat třetí projekt a banky nám vzhledem k nulovému zisku z předešlého roku zavírají dveře. Prosím o Vaši radu či nabídku na l.fengl1983@gmail.com. Děkuji.

Autor: Lukáš
odpověď

Též prosím nějakého investora, který opravdu půjčí bez poplatku dopředu, aby se mi ozval na email: slunatko52@seznam.cz. Případně nemáte tu kontakt kam se na vás obrátit? A pokud se už někomu někdo ozval, nemohli by jste mi poslat kontakt?

Autor: Pecinka
odpověď

Také bych měla zájem nabídku od investora a soukromé osoby. Potřebovala bych pomoct. Jedna se o částku 600000,- Kč (šest set tisíc). E-mail je: jenny-lop@seznam.cz. Beru jakoukoliv pomoc, očekávám i vysoký úrok. Budu ráda za jakoukoliv nabídku nebo třeba i radu, kde se dají takové peníze sehnat. Zástavu nemám.

Autor: Aneta Srbková
odpověď

Potřebuji co nejdříve půjčit 40000 Kč i na 100℅ úrok. Přeplatím i jednou tolik, jen mi musíte nabídnout rozumné splátky. Od soukromé osoby ne zprostředkovatelů. Bez poplatku předem apod. Třeba i na notářský zápis. Můj email je dadaja.z@seznam.cz.

Autor: Daja
odpověď

Podnikatel Brno a okolí, ozvěte se na lkudlac@seznam.cz. Děkuji

Autor: Lukáš
odpověď

Sehnal jste tu někdo půjčku od soukromého poskytovatele? Pokud ano a ještě stále tady jsem v diskusi, mohli by jste se podělit o nějaký kontakt, třeba jen poslat jeho číslo nebo email, aby jsem ho mohla taky kontaktovat? Ale jen co opravdu funguje a co skutečně vyplácí. Díky

Autor: Nikola Hamplová
odpověď

Podnikatel Brno a okolí, mohl byste se mi, prosím, ozvat na email peva3904@gmail? Děkuji

Autor: Peva
odpověď

Dobrý den, mohl by se mi ozvat soukromý investor, ne zprostředkovatel. Potřebovala bych pomoci. Akceptuji vyšší úrok, s rozumnými splátkami. Bez poplatku předem, ověřený podpis nebo notářská smlouva. Nemovitost nemám. Ale prosím jen pokud to někam povede. Ne že mě budete několik hodin balamutit a nakonec z toho vyleze jen další nabídka s poplatkem předem, to je pak jen ztráta času pro obě strany. Děkuji. Můj email peva3904@gmail.com

Autor: Peva
odpověď

Prosím též o nabídku soukromého poskytovatele. Na moji adresu luciemail30@seznam.cz nebo ten kontakt pošlete přímo tady. Díky, Lucie

Autor: Lucie
odpověď

Nabízím Vám jedinečný finanční úvěr od přímého investora ve výši 50 000 až 5 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro všechny a pro všechny občany ČR. Splatnost této půjčky může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za každou cenu a bez zvýšení. Finanční prostředky do 24 hodin na vašem účtu. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů. Můžete mít záznam v registru a můžete mít i exekuci. Není nutná zástava nemovitosti ani ručitel. (Pozn. kontaktní informace byly odstraněny provozovatelem Nebankovky.cz jelikož se jednalo o nepoctivou nabídku, poplatky předem zde netolerujeme)

Autor: Vladimír Ješetický
odpověď

Jsem konzultant a soukromý investor, který chce investovat po celém světě v různých oblastech. Podporované projekty musí být především ziskové. Nabízím také soukromé půjčky všem osobám nebo podnikům, které hledají finance pro svůj další rozvoj. A které jsou schopny splácet úrokovou sazbu od 10% z požadované částky a za požadované období. Minimální částka investice je 200 000 Kč.

Autor: Chantal
odpověď

Dobrý den, sháním soukromou půjčku na rozjezd podnikání v oblasti přepravy osob. Požadovaná částka je 300000,- i od více soukromých osob. Úrok respektuji. Smlouva, směnka samozřejmostí. NEMÁM ČÍM RUČIT. Prosím o kontakt mailem na: misinka.monanek@seznam.cz pošlete tam i své telefonní číslo, zavolám. Předem děkuji

Autor: Michelle Schulmeisterova
odpověď

Dobrý den. Nabízíme všechny druhy půjček, financování soukromých i komerčních půjček. A to i pro začínající začínající firmy. S úrokovou sazbou již od 2% ročně. Kontaktujte nás pokud máte zájem o další informace. Děkuji.

Autor: Donald
odpověď

Hledám investora na částku 1,5 milionu. Najde se někdo? Mohu oproti této částce ručit svým vlastním bytem. Vaše nabídky posílejte na email v1i1p@seznam.cz. Ideálně nějaký soukromý investor nebo soukromá nabídka. Jiné možnosti pro mě nejsou ideální.

Autor: Pavel
odpověď

Nabízíme půjčky pro podnikání a rovněž i individuální financování rozvoje firem. Kontaktujte nás ještě dnes pro Vaši snadnou a dostupnou půjčku. Můžeme mluvit spolu přes WhatsApp nebo pomocí Skype. Osobní schůzka v našich prostorech v Praze.

Autor: Milan
odpověď

Dobrý den Schanim pujcku ve výši 150 000kc od soukromeho investora který opravdu půjčí bez poplatku předem. Je to zivotne důležité dekuji za info nebo kontakt.

Autor: Renata
odpověď

Dobrý den, prosím chci se zaprvé zeptat zda je někdo komu poskytl skutečnou půčku nějaký "zahraniční investor"- typu: zaručená půjčka mezi jednotlivci , pevná úroková sazba 2% po celou dobu splácení a podobné nemysly.... jejíchž inzeráty se to bohužel i něchto webovkách jen hemží..a dále prosím našel by se někdo kdo by půjčil opravdu a seriózně 80.000, peníze sháním prosím na rychou úhradu svých nevýhodných mikropůjček, které mě velice zatěžují, nejsem ani v inovenci či exekuci a nikdy ani nebyla a ani nejsem nikde po splatnosti, splácím, ale hypotéku a úvěr u banky a to velice snižuje moje bonitu - to je můj asi jediný problém, který v bance vadí (ai bohužel takový Bankerat tady výše zmiňovaný kontroluje docela přísně bonitu) a nebankovky typu Profi C. nebo Provident to pro mne není řešení ,no a ve snaze si přilepšit jsem si bohužel přihoršila a ošklivě jsem naletěla na podvodnou půjčku- která mě stále nejen moje skromné úspory, ale bohužel i založení výše zmiňovaných mikropůjček...z tohoto důvodu, poptávám opravdovou půjčku s normálními i třeba trochu vyššími úroky a ne s nějakými nesmyslnými 2-3% na které lákají podvodníci především ze zahraničí a kteří jako jediný mi většinou bohužel odpovídají na mojí poptávku, tito a nebo pak i čeští podvodníci, kteří taktéž chtěji poplatky předem, proto prosím moc jestli někdo neví o skutečném investorovi, který opravdu půjčí bez nesmyslných poplatků předem, je mi jasné , že kdo půjčuje tak ne zadarmo a jsem tedy i srozuměna s provizí, ale až z vypáceného úvěru. Mám dožitelný, pravidelný měsíční příjem, jsem trvale zaměstnána na dobu neurčitou a současná covidová situace nemá žádný negativní vliv na vykonávání mé profese. Co se týče splátek , tak by mě vyhovala splátka tak cca kolem 3000 měsíčně. Předem velice děkuji za případnou, opravdou a seriózní nabídku a nebo typ .Táňa V případě nabídky mě prosím kontaktujte na :valerie.ve@email.cz

Autor: Táňa C.
odpověď

Ahoj Doufám, že se máš dobře. Jsme vždy připraveni na naše nabídky na konci roku. Jak víte, jsme finanční instituce, která nabízí každému kvalitní úvěr, aby byl schopen splatit požadovaný úvěr v daném období. Můžete použít 1 000 až 500 000 EUR s dobou splácení příznivou pro vaši finanční situaci, následovanou úrokovou sazbou 02% ročně. Nechte nám své zprávy na naší e-mailové adrese: petranems@post.cz Naše číslo WhatsApp: +420 721 429 138 Máš zájem?

Autor: Petra
odpověď

Finanční nabídka s pojištěním Nabízím půjčky všeho druhu od 25 000 do 50 000 000 Kč každému občanovi, který může splácet včas bez protokolu, s 2% úrokovou sazbou po celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně E-mail: nabidkapujcek@email.cz

Autor: PETRICKOVÁ Markéta
odpověď

Ahoj Doufám, že se máš dobře. Jsme vždy připraveni na naše nabídky na konci roku. Jak víte, jsme finanční instituce, která nabízí každému kvalitní úvěr, aby byl schopen splatit požadovaný úvěr v daném období. Můžete použít 1 000 až 500 000 EUR s dobou splácení příznivou pro vaši finanční situaci, následovanou úrokovou sazbou 02% ročně. Nechte nám své zprávy na naší e-mailové adrese: petranems@post.cz Naše číslo WhatsApp: +420 721 429 138 Máš zájem?

Autor: Petra
odpověď

Podnikatel Brno a okolí,můžete se mě prosím ozvat na k70k@seznam.cz? Měla bych zájem o půjčku. Děkuji.

Autor: Kary
odpověď

Dobrý den Doufám, že se máš dobře. Stále máme své nabídky na konci roku. Jak víte, jsme finanční institucí, která poskytuje úvěr všem lidem v dobré kvalitě, aby byli schopni splácet požadovaný úvěr v daném období. Můžete využít 1 000 až 500 000 EUR s dobou splácení příznivou pro vaši finanční situaci, po které bude následovat úroková sazba ve výši 02% ročně. Zanechte nám své zprávy na naší e-mailové adrese: petranems@post.cz Naše číslo WhatsApp: +420 721 429 138 máš zájem?

Autor: Petra
odpověď

Doufám, že se má dobře. Na naše novoroční nabídky jsme vždy připraveni. Jak víte, jsme finanční instituce, která nabízí každému kvalitní úvěr, aby mohl v určité lhůtě splatit požadovanou půjčku. Můžete použít 1 000 až 500 000 EUR s dobou návratnosti příznivou pro vaši finanční situaci, následovanou úrokovou sazbou 02% ročně. Nechte nám své zprávy na naši e-mailovou adresu: petranems@post.cz Naše číslo WhatsApp: +420721429138 Máš zájem?

Autor: Nemtrova
odpověď

Dobrý den, hledám také soukromí osobu či investora na částku 300.000 Kč na doplaceni nevýhodné půjčky kde je již 75% zaplaceno. Apropo,půjčka co se tu nabízí s 3a2% úrokem jsou zahraniční půjčky s fiktivním mailem na české jméno.Vždy chtějí poplatek za registraci, pojištění apod.

Autor: Martin Nágl
odpověď

Doufám, že se má dobře. Na naše novoroční nabídky jsme vždy připraveni. Jak víte, jsme finanční instituce, která nabízí každému kvalitní úvěr, aby mohl v určité lhůtě splatit požadovanou půjčku. Můžete použít 1 000 až 500 000 EUR s dobou návratnosti příznivou pro vaši finanční situaci, následovanou úrokovou sazbou 02% ročně. Nechte nám své zprávy na naši e-mailovou adresu: petranems@post.cz Naše číslo WhatsApp: +420721429138 Máš zájem?

Autor: Petra
odpověď

Ahoj všichni. Jste obchodník, žena nebo soukromá osoba? Potrebujete pujcku na rozšírení svého podnikání, na koupi domu nebo na vyporádání starých pujcek? Kontaktujte nás nyní na adrese garrantiloans@gmail.com Nebo WhatsApp: +905396242548 ohledne jakékoli výše pujcky podle vašeho výberu. A my vám s pujckou okamžite, s lehkostí a rychle pomužeme.

Autor: Helmut Hager
odpověď

Dobrý den,prosím mohl by mi někdo solidní poskytnout ze soukromých zdrojů peníze na rozjezd podnikání?Jsem osoba s tělesným postižením a moc to potřebuji,napište mi prosím nabídky na email: kulhavylukas@seznam.cz.Budu velmi vděčný za tuto finanční pomoc.

Autor: Lukáš Kulhavý
odpověď

Podnikatel Brno a okolí můžete se mi prosím ozvat na bobisek21@post.cz mám zájem o půjčku, preplatim klidně 100% ozvěte se mi domluvíme se dekuji

Autor: Světlana
odpověď

Sháním soukromou osobu která mi může půjčit z vlastních zdrojů, příjem mám a na urocich mi nezáleží, preplatim jakoukoliv částku, ozvete se na bobisek21@post.cz

Autor: Světlana
odpověď

poprosil bych pána podnikatele brna co tu nabidl možnost půjčit peníze o zpravu na mail pedersoli.cz@gmail.com dedkuji

Autor: Martin Nágl
odpověď

Prosím pana podnikatele z Brna co tu nabízí možnost půjčit o zprávu na mail prochazkovabozen@seznam.cz

Autor: Božena Prochazkova
odpověď

Naše společnost nabízí investice a financování v různých odvětvích činnosti. Máte ve své zemi firmu nebo projekt, který vyžaduje financování? Pokud ano, zašlete nám informace o společnosti/projektu, abychom pro vás mohli zajistit potřebné financování projektu ve vaší zemi. E-mail: m.beataelzbieta@gmail.com Viber: +40 768 543 734 WhatsApp: +40 768 543 734

Autor: Beata MICHALEC
odpověď

Naše společnost nabízí investice a financování v různých odvětvích činnosti. Máte ve své zemi firmu nebo projekt, který vyžaduje financování? Pokud ano, zašlete nám informace o společnosti/projektu, abychom pro vás mohli zajistit potřebné financování projektu ve vaší zemi. E-mail: m.beataelzbieta@gmail.com Viber: +40 768 543 734 WhatsApp: +40 768 543 734

Autor: Beata MICHALEC
odpověď

Naše společnost nabízí investice a financování v různých odvětvích činnosti. Máte ve své zemi firmu nebo projekt, který vyžaduje financování? Pokud ano, zašlete nám informace o společnosti/projektu, abychom pro vás mohli zajistit potřebné financování projektu ve vaší zemi. E-mail: m.beataelzbieta@gmail.com Viber: +40 768 543 734 WhatsApp: +40 768 543 734

Autor: Beata MICHALEC
odpověď

Ahoj, Jsme finanční struktura žijící zde v Rumunsku. Poskytujeme úvěr každému, kdo to potřebuje. Vzhledem k finančním problémům v tomto světě jsme se rozhodli podívat se konečně na finance, abychom mohli dostat lidi s finančními problémy ven, aby si také mohli splnit své sny, rozhodli jsme se být našim zákazníkům na sociálních sítích blíž; protože nám umožňuje rychle komunikovat a být vždy s našimi zákazníky. Kontaktujte nás prosím na našich stránkách. m.beataelzbieta@gmail.com Viber: +40 768 543 734 WhatsApp: +40 768 543 734 Váš úspěch je naším zájmem

Autor: Beata MICHALEC
odpověď

Sjednání půjčky online zdarma Půjčku vyřídíte za pár minut v Crédit MEYER a peníze máte hned na účtu. Půjčíme vám na cokoli až 5 500 000 Kč. Výši a datum splátky si nastavíte sami. Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit, a to zdarma. Kontaktujte nás: e-mailem:creditmeyer@gmx.fr Whatsapp:+33773526374

Autor: Credit MEYER
odpověď

Fast online loans under the most favorable conditions! 2% interest. Contact us via (Whats App) number:+917310847059 contact email id : sumitihomelend@gmail.com Mr. Sumiti.

Autor: loan financial
odpověď

Carry a water bottle to work and when you go out cialis with dapoxetine

Autor: pauccanty
odpověď

Farmers inject hormones into the soy plants in order to artificially engineer their growth and development how much does cialis cost

Autor: pauccanty
odpověď

Podnikatel Brno,muzete se mi ozvat,ted rano,Dohoda ,z pujcenych penez za ochotu dam30az50 000kc,uroky respektuji,prosim jde o vsechno721296313

Autor: Blanka Nyiriova
odpověď

Superb information. Regards! how to write an introduction to an essay https://helpwithdissertationwriting.com harvard essay writing https://essayssolution.com

Autor: Eugenekeymn
odpověď

This is nicely put! ! college thesis create a thesis thesis binding thesis statement youtube

Autor: Shawnagist
odpověď

You actually reported it fantastically. write a descriptive essay on my best friend essays writers bird essay writer

Autor: Hectorsat
odpověď

With thanks, An abundance of stuff. essay writer for cheap extended essay writer write my academic essay

Autor: Nathancrats
odpověď

Cheers, I enjoy it. best and cheapest essay writing service will writing service weston super mare linkedin profile writing service reviews uk

Autor: Hectorsat
odpověď

Regards! I enjoy this. cv writing service netherlands best essay writing service in pakistan free essay writing service uk

Autor: Hectorsat
odpověď

Vložit reakci

Doporučujeme z porovnání půjček

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až neomezeně

100 - 35 000 Kč

úrok:
nebankovní předčasně zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 10 minut

Splatnost: až 30 dní

1 000 - 16 000 Kč

úrok:
nebankovní i víkendy a svátky

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 15 minut

Splatnost: až 10 let

20 000 - 700 000 Kč

úrok:
bankovní splatnost až 10 let

Ano registr

Ne zástava

Ano zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 5 minut

Splatnost: až 6 měsíců

1 000 - 7 000 Kč

úrok:
nebankovní první půjčka je zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až 7 let

20 000 - 750 000 Kč

úrok:
nebankovní lidé půjčují lidem

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

nebankovky.cz

Porovnání nebankovních půjček

Zadejte kolik si chcete půjčit. Zobrazíme Vám dostupné nebankovní půjčky. Vyřízení a vyplacení klidně ještě dnes jen tak přes internet. Doporučujeme.

Porovnání nebankovních půjček
Přihlásit se k odběru e-mailu o nebankovních půjčkách
Přihlásit se k odběru

Zadejte zde Váš email

Proč? Sledujeme uvedení nových půjček a změny v jednoduchosti získání. Pokud někdo začne nabízet nový produkt nebo zjednodušší podmínky - pošleme Vám upozornění. Ihned víte o nových nebo zjednodušených půjčkách, sloučeních dluhů a refinancováních závazků.

Inzerce nebankovních půjček

Inzerce nebankovních půjček
Nabídky a poptávky půjček

Inzerce půjček je zdarma a bez registrace

vložit poptávku půjčky vložit nabídku půjčky zobrazit všechny inzeráty

Poradna a diskuse

Diskuse o nebankovních půjčkách
Dotazy a zkušenosti

Poradna a diskuse o půjčkách

Doporučujeme ke čtení

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020
Články a návody

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020

Již za necelé dva měsíce zde budou Vánoce. A nedlouho po nich i konec roku. Jelikož právě konec roku...

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut
Články a návody

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut Stejně jako zaměstnanci si mohou v...

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky
Články a návody

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky

Konsolidace znamená spojení více závazků do jednoho. Pokud každý měsíc platíte splátky půjčky, leasi...

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze
Články a návody

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze

Každý žadatel by se měl snažit v první řadě najít půjčku od nebankovní společnosti. Úroky jsou mnohe...

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru
Články a návody

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru

Připravili jsme pro vás vzor Potvrzení o zaměstnání. Ten se hodí zejména v případech, kdy musíte ban...

Odeslat žádost k posouzení a schválení nebankovní půjčky.
Hromadné posouzení

Jedna žádost, 50+ posouzení

Vyplníte 1 žádost. Automaticky projdete posouzením u 50+ poskytovatelů. Společnosti, u kterých projdete schválením, Vás budou kontaktovat do 24 hodin. Posouzení je nezávazné.

Kategorie stránky