Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat

Schválili vám někomu nějakou půjčku při exekuci?

Schválili vám někomu nějakou půjčku při exekuci?

Vanesa napsal/a:

10 odpovědí

zobrazeno 3525x

Je tady někdo, komu schválili půjčku, pokud už měl exekuci? A případně i kdo? Protože jsem za poslední týden vyplnila snad každý formulář na internetu a volala do všech společností, ale prostě nemůžu najít nikoho, kdo by půjčoval lidem s exekucí. A přitom bych peníze chtěla použít právě na vyplacení té exekuce. Takže by byla hned druhý den vyplacena a exekuci by jsem neměla. Jenomže nemám peníze na její vyplacení a bez její vyplacení mi ty peníze nikdo nepůjčí. Prostě začarovaný kruh a nevím jak z toho... . Potřebuji 90 000 Kč, mám zaměstnání s příjmem 19 000 Kč + prémie cca 2 000 Kč.

Franta Hajek napsal/a:

ano, bez problemu, ale ta moje exekuce byla na nemovitost a oni mi pujcily na vyplaceni te exekuce s tim, ze jim nasledne budu rucit nemovitosti

ing. Karlík napsal/a:

Vaneso, podívejte se do porovnání nebankovních půjček, najdete tam mnoho společností, které vám ochotně půjčí na vyplacení exekuce. Zvlášť se zaměřte na ty nabídky, které jsou označené jako konsolidace nebo refinancování.

Konsolidace znamená spojení více půjček do jedné. Refinancování znamená vyplacení staré půjčky novou. V obou dvou případech se tedy počítá s tím, že máte momentálně problémy se splácením. Jsou tam snadnější podmínky a třeba i takové exekuce nebo dluhy po splatnosti nevadí. Že se jedná o konsolidaci nebo refinancování poznáte podle toho, že pod logem toho produktu je to vždy napsáno.

Vanesa napsal/a:

Děkuji, určitě se na to podívám.

Blanka, Praha napsal/a:

Včera se tady v nějaké jiné diskusi probíral Bankerat. To je ta služba, kde se vám lidé skládají na půjčku a jakmile se vybere dostatečná částka, tak vám ji pošlou na účet. A někdo tam zmiňoval, že jim nevadí exekuce. Konkrétně na stránce Bankerat se píše "Můžu žádat o půjčku, když mám exekuci? Ano, můžete. Pokud máte exekuci na nemovitosti, rádi Vám tuto exekuci (exekuce) vyplatíme a zbavíme Vás nuceného prodeje nemovitosti v dražbě (viz Půjčka na zaplacení exekuce na nemovitosti). U ostatních exekucí pochopitelně záleží na počtu a výši exekucí, a zda tyto exekuce splácíte.".

Přečtěte si o Bankerat více informací. A potom na jejich stránce vyplňte žádost (bude nějaký den trvat, než vaši žádost zveřejní). Následně vám začnou chodit nabídky od soukromých lidí a budou vám nabízet jejich podmínky. Vy si vyberete například tu nabídku s nejnižším úrokem. A následně již to funguje jako klasická půjčka. Peníze vám přijdou na účet, vy měsíčně splácíte určitou splátku zpět.

Co jsem se dívala, tak mají vyšší úroky než nebankovní firmy. Nebankovní firmy při půjčce 100 000 Kč mají RPSN okolo 12%. Zatímco Bankerat má RPSN někde okolo 15%. Ale na druhou stranu mají jednodušší podmínky (schválí skoro každého) a nevadí jim ani exekuce.

Vanesa napsal/a:

Velice děkuji za tip, to vypadá dobře.

Tom Kluzak napsal/a:

me schvalili pujcku na vyplaceni dluhu a exekci u Home Credit, ale penize musely byt pouzite jen na vyplaceni dluhu a nesmel jsem si nasledne brat zadne jine pujcky u nikoho jineho, ale pomohlo mi to

Dalibor J. napsal/a:

Dívala jste se tady do inzerce půjček? Občas se tam vyskytují malé lokální firmy, které půjčují peníze jen ve svém kraji. A s nimi se lze rozumně domluvit. Což není pravda o gigantech typu Home Credit. Protože ti mají pevně stanovené podmínky a s exekucí vám nepůjčí, i když by jste chtěla peníze použít na vyplacení exekuce a druhý den by jste ji již neměla.

Tyto menší firmy jsou rozumnější. A chápou, že sice teď máte exekuci, ale v okamžiku, kdy vám dají peníze, tak vy ji vyplatíte. A vaše bonita vzroste stokrát. A jsou ochotni se s vámi domluvit.

Taky si tam případně můžete založit poptávku, pokud se vám nechce procházet a hledat někoho, kdo by vám vyhovoval. Zkuste a dejte vědět, jak jste pochodila.

Vanesa napsal/a:

Děkuji všem za rady, už nemusíte psát. Podařilo se mi najít investora přes tu stránku Bankerat. Moc děkuji, opravdu mi to zachránilo život.

Anonymní napsal/a:

Z vlastní zkušenosti vím, že Acema půjčuje i na dluhy. Ale člověk musí mít zástavu nemovitosti, jinak ho neschválí. Otázka je, kolik potřebujete. Pokud jen pár tisíc, tak se zkuste zeptat mezi známými... .

Soukromý zprostředkoval napsal/a:

Pokud by ještě někdo mel zájem o půjčku s exekucí, tak se můžete obrátit na mě. Máte-li prokazatelný příjem nad 19 200 Kč čistého měsíčně, jste-li starší 18 let, občanem ČR, tak jsem vám schopen zajistit až 80 000 Kč během 2 dnů. Výplata na účet nebo v hotovosti, dle vás. Možnost individuálního nastavení splátek. Zanechejte kontakt, ozvu se zpět s konkrétní nabídkou. PS: Žádné poplatky předem nevybírám.

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Doporučené půjčky

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!