Kolik si chcete půjčit?

Schválili vám někomu nějakou půjčku při exekuci?

Schválili vám někomu nějakou půjčku při exekuci?

Vanesa napsal/a:

20 odpovědí

zobrazeno 4599x

Je tady někdo, komu schválili půjčku, pokud už měl exekuci? A případně i kdo? Protože jsem za poslední týden vyplnila snad každý formulář na internetu a volala do všech společností, ale prostě nemůžu najít nikoho, kdo by půjčoval lidem s exekucí. A přitom bych peníze chtěla použít právě na vyplacení té exekuce. Takže by byla hned druhý den vyplacena a exekuci by jsem neměla. Jenomže nemám peníze na její vyplacení a bez její vyplacení mi ty peníze nikdo nepůjčí. Prostě začarovaný kruh a nevím jak z toho... . Potřebuji 90 000 Kč, mám zaměstnání s příjmem 19 000 Kč + prémie cca 2 000 Kč.

Franta Hajek napsal/a:

ano, bez problému, ale ta moje exekuce byla na nemovitost a oni mi půjčili na vyplacení té exekuce s tím, že jim následně budu ručit tou nemovitosti

jinak tato společnost vám půjčí - Půjčíme až 70 000 Kč a s maximálně 6 exekucemi. peníze vyplácejí ještě dnes během 20 minut, maximálně zítra do 24 hodin, ale víc jak 70 000 Kč vám nedají, já jsem potřeboval víc, tak jsem bohužel musel ručit nemovitostí...

ing. Karlík napsal/a:

Vaneso, podívejte se do porovnání nebankovních půjček, najdete tam mnoho společností, které vám ochotně půjčí na vyplacení exekuce. Zvlášť se zaměřte na ty nabídky, které jsou označené jako konsolidace nebo refinancování.

Konsolidace znamená spojení více půjček do jedné. Refinancování znamená vyplacení staré půjčky novou. V obou dvou případech se tedy počítá s tím, že máte momentálně problémy se splácením. Jsou tam snadnější podmínky a třeba i takové exekuce nebo dluhy po splatnosti nevadí. Že se jedná o konsolidaci nebo refinancování poznáte podle toho, že pod logem toho produktu je to vždy napsáno.

Vanesa napsal/a:

Děkuji, určitě se na to podívám.

Blanka, Praha napsal/a:

Včera se tady v nějaké jiné diskusi probíral Bankerat. To je ta služba, kde se vám lidé skládají na půjčku a jakmile se vybere dostatečná částka, tak vám ji pošlou na účet. A někdo tam zmiňoval, že jim nevadí exekuce. Konkrétně na stránce Bankerat se píše "Můžu žádat o půjčku, když mám exekuci? Ano, můžete. Pokud máte exekuci na nemovitosti, rádi Vám tuto exekuci (exekuce) vyplatíme a zbavíme Vás nuceného prodeje nemovitosti v dražbě (viz Půjčka na zaplacení exekuce na nemovitosti). U ostatních exekucí pochopitelně záleží na počtu a výši exekucí, a zda tyto exekuce splácíte.".

Přečtěte si o Bankerat více informací. A potom na jejich stránce vyplňte žádost (bude nějaký den trvat, než vaši žádost zveřejní). Následně vám začnou chodit nabídky od soukromých lidí a budou vám nabízet jejich podmínky. Vy si vyberete například tu nabídku s nejnižším úrokem. A následně již to funguje jako klasická půjčka. Peníze vám přijdou na účet, vy měsíčně splácíte určitou splátku zpět.

Co jsem se dívala, tak mají vyšší úroky než nebankovní firmy. Nebankovní firmy při půjčce 100 000 Kč mají RPSN okolo 12%. Zatímco Bankerat má RPSN někde okolo 15%. Ale na druhou stranu mají jednodušší podmínky (schválí skoro každého) a nevadí jim ani exekuce.

Vanesa napsal/a:

Velice děkuji za tip, to vypadá dobře.

Tom Kluzak napsal/a:

me schvalili pujcku na vyplaceni dluhu a exekci u Home Credit, ale penize musely byt pouzite jen na vyplaceni dluhu a nesmel jsem si nasledne brat zadne jine pujcky u nikoho jineho, ale pomohlo mi to

Dalibor J. napsal/a:

Dívala jste se tady do inzerce půjček? Občas se tam vyskytují malé lokální firmy, které půjčují peníze jen ve svém kraji. A s nimi se lze rozumně domluvit. Což není pravda o gigantech typu Home Credit. Protože ti mají pevně stanovené podmínky a s exekucí vám nepůjčí, i když by jste chtěla peníze použít na vyplacení exekuce a druhý den by jste ji již neměla.

Tyto menší firmy jsou rozumnější. A chápou, že sice teď máte exekuci, ale v okamžiku, kdy vám dají peníze, tak vy ji vyplatíte. A vaše bonita vzroste stokrát. A jsou ochotni se s vámi domluvit.

Taky si tam případně můžete založit poptávku, pokud se vám nechce procházet a hledat někoho, kdo by vám vyhovoval. Zkuste a dejte vědět, jak jste pochodila.

Vanesa napsal/a:

Děkuji všem za rady, už nemusíte psát. Podařilo se mi najít investora přes tu stránku Bankerat. Moc děkuji, opravdu mi to zachránilo život.

Anonymní napsal/a:

Z vlastní zkušenosti vím, že Acema půjčuje i na dluhy. Ale člověk musí mít zástavu nemovitosti, jinak ho neschválí. Otázka je, kolik potřebujete. Pokud jen pár tisíc, tak se zkuste zeptat mezi známými... .

Soukromý zprostředkoval napsal/a:

Pokud by ještě někdo mel zájem o půjčku s exekucí, tak se můžete obrátit na mě. Máte-li prokazatelný příjem nad 19 200 Kč čistého měsíčně, jste-li starší 18 let, občanem ČR, tak jsem vám schopen zajistit až 80 000 Kč během 2 dnů. Výplata na účet nebo v hotovosti, dle vás. Možnost individuálního nastavení splátek. Zanechejte kontakt, ozvu se zpět s konkrétní nabídkou. PS: Žádné poplatky předem nevybírám.

Anonymní napsal/a:

Soukromý zprostředkovatel: Dobrý den. Potřebovala, bych půjčku bez registru a bez ručení nemovitostí. Ale více, než uvádíte. Máte možnost i více pokud se osobně domluvíme? Ručení směnkou na delší dobu splatnosti. Úrok je samozřejmě taky na domluvě. Pokud o někom víte napište, prosím, spěchá to, můj email: rover2000@email.cz. Potřebuji to vyřešit ideálně do konce tohoto týdne. Děkuji H.

Jitka napsal/a:

Dobrý den, zajímá mě nabídka soukromého zprostředkovatele, který tady nabízí zajištění půjčení peněz. Mám zájem o tuto nabídku. Mohl by jste se mi ozvat? Kontakt na mě je 604781750, mohl by mi zavolat?Vše ostatní prosím sdělím soukromě a ne veřejně na internetu. Děkuji za pochopení.

Daniela Drlíková napsal/a:

Mám zájem o půjčku s exekucí. Nemohu ručit nemovitostí.

Požadovaná půjčka je 80.000 Kč. Můj email: orchidej.d@seznam.cz. Jméno: Drlíková Daniela. Bydliště: Vsetín. Telefon: 420 7364674547.

Jana napsal/a:

Prosím, našel by se někdo, kdo by mi půjčil 50.000 Kč?Příjem mám, pracuji a mám navíc i důchod. Celkem můj příjem je 27.000 Kč. Jsem ochotna splácet 3000 Kč měsíčně. A můj příjem mi takové splácení i dovolí. Je to pro mě moc důležité, budu vděčná za každou pomoc. Telefonní kontakt 702852452, Jana.

Kamila napsal/a:

Prosím vás mám důchod 14 tisíc Kč plus 4 tisíce Kč beru = to dělá 18 tisíc měsíčně. Strhávají 3 tisíce Kč exekuce měsíčně a mám ještě jednu půjčku, kterou bych si chtěla vyplatit. Takže mám celkem garantovaný příjem 15 tisíc Kč měsíčně. Nevíte kdo by mi půjčil?

Jiří napsal/a:

Dobrý den, měl bych zájem o půjčku. Kontaktujte mě prosím na telefonní číslo 731 178 753. Spěchá, děkuji. Úrok respektuji a může být i vyšší, to není na překážku. Děkuji.

Anonym napsal/a:

Dobrý den, mám zájem o půjčku. Ale bohužel mám exekuce. Potřebuji si je vyplatit - na to bych potřeboval 80000 Kč. Nabízí někdo tady takovou částku nebo poradí, kam se obrátit? Můj mail igum.stefan@seznam.cz. Děkuji za nabídky. PS: příjem mohu doložit!

Aja napsal/a:

Taky bych měla zájem o půjčku nabízenou od soukromého investora, moje telefonní číslo 775477500. Děkuji

Liban92 napsal/a:

Prosím, potřebuji pomoc od soukromého investora cca 200 000 tisíc korun. Doložený příjem 35 000 korun = smlouva na dobu neurčitou! Potřebuji vyplatit Provident a Profi Credit. Děkuji za každou nabídku. Telefon 734767934, ale nejdříve jen SMS. Děkuji

David napsal/a:

Dobrý den, měl bych zájem o 50 000 Kč. Předem děkuji za kontakt na mobilní telefon 799 99 14 85 nebo email bombadavid35@seznam.cz.

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!