Jste zde poprvé? Lidé milují naše velké porovnání nebankovních půjček. A pro ostatní případy zde máme inzerci soukromých půjček X

Schválili vám někomu nějakou půjčku při exekuci?

Je tady někdo, komu schválili půjčku, pokud už měl exekuci? A případně i kdo? Protože jsem za poslední týden vyplnila snad každý formulář na internetu a volala do všech společností, ale prostě nemůžu najít nikoho, kdo by půjčoval lidem s exekucí. A přitom bych peníze chtěla použít právě na vyplacení té exekuce. Takže by byla hned druhý den vyplacena a exekuci by jsem neměla. Jenomže nemám peníze na její vyplacení a bez její vyplacení mi ty peníze nikdo nepůjčí. Prostě začarovaný kruh a nevím jak z toho... . Potřebuji 90 000 Kč, mám zaměstnání s příjmem 19 000 Kč + prémie cca 2 000 Kč.

Autor: Vanesa
reakcí: 85

ano, bez problému, ale ta moje exekuce byla na nemovitost a oni mi půjčili na vyplacení té exekuce s tím, že jim následně budu ručit tou nemovitosti

jinak tato společnost vám půjčí - Půjčíme až 70 000 Kč a s maximálně 6 exekucemi. peníze vyplácejí ještě dnes během 20 minut, maximálně zítra do 24 hodin, ale víc jak 70 000 Kč vám nedají, já jsem potřeboval víc, tak jsem bohužel musel ručit nemovitostí...

Autor: Franta Hajek
odpověď

Vaneso, podívejte se do porovnání nebankovních půjček, najdete tam mnoho společností, které vám ochotně půjčí na vyplacení exekuce. Zvlášť se zaměřte na ty nabídky, které jsou označené jako konsolidace nebo refinancování.

Konsolidace znamená spojení více půjček do jedné. Refinancování znamená vyplacení staré půjčky novou. V obou dvou případech se tedy počítá s tím, že máte momentálně problémy se splácením. Jsou tam snadnější podmínky a třeba i takové exekuce nebo dluhy po splatnosti nevadí. Že se jedná o konsolidaci nebo refinancování poznáte podle toho, že pod logem toho produktu je to vždy napsáno.

Autor: ing. Karlík
odpověď

Děkuji, určitě se na to podívám.

Autor: Vanesa
odpověď

Včera se tady v nějaké jiné diskusi probíral Bankerat. To je ta služba, kde se vám lidé skládají na půjčku a jakmile se vybere dostatečná částka, tak vám ji pošlou na účet. A někdo tam zmiňoval, že jim nevadí exekuce. Konkrétně na stránce Bankerat se píše "Můžu žádat o půjčku, když mám exekuci? Ano, můžete. Pokud máte exekuci na nemovitosti, rádi Vám tuto exekuci (exekuce) vyplatíme a zbavíme Vás nuceného prodeje nemovitosti v dražbě (viz Půjčka na zaplacení exekuce na nemovitosti). U ostatních exekucí pochopitelně záleží na počtu a výši exekucí, a zda tyto exekuce splácíte.".

Přečtěte si o Bankerat více informací. A potom na jejich stránce vyplňte žádost (bude nějaký den trvat, než vaši žádost zveřejní). Následně vám začnou chodit nabídky od soukromých lidí a budou vám nabízet jejich podmínky. Vy si vyberete například tu nabídku s nejnižším úrokem. A následně již to funguje jako klasická půjčka. Peníze vám přijdou na účet, vy měsíčně splácíte určitou splátku zpět.

Co jsem se dívala, tak mají vyšší úroky než nebankovní firmy. Nebankovní firmy při půjčce 100 000 Kč mají RPSN okolo 12%. Zatímco Bankerat má RPSN někde okolo 15%. Ale na druhou stranu mají jednodušší podmínky (schválí skoro každého) a nevadí jim ani exekuce.

Autor: Blanka, Praha
odpověď

Velice děkuji za tip, to vypadá dobře.

Autor: Vanesa
odpověď

me schvalili pujcku na vyplaceni dluhu a exekci u Home Credit, ale penize musely byt pouzite jen na vyplaceni dluhu a nesmel jsem si nasledne brat zadne jine pujcky u nikoho jineho, ale pomohlo mi to

Autor: Tom Kluzak
odpověď

Dívala jste se tady do inzerce půjček? Občas se tam vyskytují malé lokální firmy, které půjčují peníze jen ve svém kraji. A s nimi se lze rozumně domluvit. Což není pravda o gigantech typu Home Credit. Protože ti mají pevně stanovené podmínky a s exekucí vám nepůjčí, i když by jste chtěla peníze použít na vyplacení exekuce a druhý den by jste ji již neměla.

Tyto menší firmy jsou rozumnější. A chápou, že sice teď máte exekuci, ale v okamžiku, kdy vám dají peníze, tak vy ji vyplatíte. A vaše bonita vzroste stokrát. A jsou ochotni se s vámi domluvit.

Taky si tam případně můžete založit poptávku, pokud se vám nechce procházet a hledat někoho, kdo by vám vyhovoval. Zkuste a dejte vědět, jak jste pochodila.

Autor: Dalibor J.
odpověď

Děkuji všem za rady, už nemusíte psát. Podařilo se mi najít investora přes tu stránku Bankerat. Moc děkuji, opravdu mi to zachránilo život.

Autor: Vanesa
odpověď

Z vlastní zkušenosti vím, že Acema půjčuje i na dluhy. Ale člověk musí mít zástavu nemovitosti, jinak ho neschválí. Otázka je, kolik potřebujete. Pokud jen pár tisíc, tak se zkuste zeptat mezi známými... .

Autor: Anonymní
odpověď

Pokud by ještě někdo mel zájem o půjčku s exekucí, tak se můžete obrátit na mě. Máte-li prokazatelný příjem nad 19 200 Kč čistého měsíčně, jste-li starší 18 let, občanem ČR, tak jsem vám schopen zajistit až 80 000 Kč během 2 dnů. Výplata na účet nebo v hotovosti, dle vás. Možnost individuálního nastavení splátek. Zanechejte kontakt, ozvu se zpět s konkrétní nabídkou. PS: Žádné poplatky předem nevybírám.

Autor: Soukromý zprostředkoval
odpověď

Soukromý zprostředkovatel: Dobrý den. Potřebovala, bych půjčku bez registru a bez ručení nemovitostí. Ale více, než uvádíte. Máte možnost i více pokud se osobně domluvíme? Ručení směnkou na delší dobu splatnosti. Úrok je samozřejmě taky na domluvě. Pokud o někom víte napište, prosím, spěchá to, můj email: rover2000@email.cz. Potřebuji to vyřešit ideálně do konce tohoto týdne. Děkuji H.

Autor: Anonymní
odpověď

Dobrý den, zajímá mě nabídka soukromého zprostředkovatele, který tady nabízí zajištění půjčení peněz. Mám zájem o tuto nabídku. Mohl by jste se mi ozvat? Kontakt na mě je 604781750, mohl by mi zavolat?Vše ostatní prosím sdělím soukromě a ne veřejně na internetu. Děkuji za pochopení.

Autor: Jitka
odpověď

Mám zájem o půjčku s exekucí. Nemohu ručit nemovitostí.

Požadovaná půjčka je 80.000 Kč. Můj email: orchidej.d@seznam.cz. Jméno: Drlíková Daniela. Bydliště: Vsetín. Telefon: 420 7364674547.

Autor: Daniela Drlíková
odpověď

Prosím, našel by se někdo, kdo by mi půjčil 50.000 Kč?Příjem mám, pracuji a mám navíc i důchod. Celkem můj příjem je 27.000 Kč. Jsem ochotna splácet 3000 Kč měsíčně. A můj příjem mi takové splácení i dovolí. Je to pro mě moc důležité, budu vděčná za každou pomoc. Telefonní kontakt 702852452, Jana.

Autor: Jana
odpověď

Prosím vás mám důchod 14 tisíc Kč plus 4 tisíce Kč beru = to dělá 18 tisíc měsíčně. Strhávají 3 tisíce Kč exekuce měsíčně a mám ještě jednu půjčku, kterou bych si chtěla vyplatit. Takže mám celkem garantovaný příjem 15 tisíc Kč měsíčně. Nevíte kdo by mi půjčil?

Autor: Kamila
odpověď

Dobrý den, měl bych zájem o půjčku. Kontaktujte mě prosím na telefonní číslo 731 178 753. Spěchá, děkuji. Úrok respektuji a může být i vyšší, to není na překážku. Děkuji.

Autor: Jiří
odpověď

Dobrý den, mám zájem o půjčku. Ale bohužel mám exekuce. Potřebuji si je vyplatit - na to bych potřeboval 80000 Kč. Nabízí někdo tady takovou částku nebo poradí, kam se obrátit? Můj mail igum.stefan@seznam.cz. Děkuji za nabídky. PS: příjem mohu doložit!

Autor: Anonym
odpověď

Taky bych měla zájem o půjčku nabízenou od soukromého investora, moje telefonní číslo 775477500. Děkuji

Autor: Aja
odpověď

Prosím, potřebuji pomoc od soukromého investora cca 200 000 tisíc korun. Doložený příjem 35 000 korun = smlouva na dobu neurčitou! Potřebuji vyplatit Provident a Profi Credit. Děkuji za každou nabídku. Telefon 734767934, ale nejdříve jen SMS. Děkuji

Autor: Liban92
odpověď

Dobrý den, měl bych zájem o 50 000 Kč. Předem děkuji za kontakt na mobilní telefon 799 99 14 85 nebo email bombadavid35@seznam.cz.

Autor: David
odpověď

Prosím soukromou osobu o půjčku 300000 Kč. Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou s tím, že mohu doložit průměrný plat 25000 Kč/měsíc. Navíc o víkendech provozuji drobnou živnost. Takže mám i nějaké peníze navíc. Mám exekuci, úroky akceptuji. Ohledně splátky - mohu si dovolit až do 8000 Kč.Prosím pomozte mi spěchá, můj kontakt magdataborska@seznam.cz.

Autor: Majda
odpověď

Dobrý den, mám zájem o půjčku od soukromého investora. Pokud jste poctiví, nevybíráte peníze předem a mé dluhy nevadí, tak mám zájem. Pište na email: peva@3904.cz. Obratem vám odpovím. PS: na úroku jsem ochotná se domluvit tak, aby to bylo výhodné pro obě dvě strany!

Autor: Peva
odpověď

Dobry den, mam zajem o pujcku ve vysi cca 30 tisic Kc, mam exekuce, zablokovany ucet, prijem cca 19 tis. Tezko se takto neco hleda, kdyz nemate pristup na ucet, neprojdete registry a nikdo se s vami o tom ani nechce bavit. Pokud vite, jak bych mohl uspet, tak dejte vedet. Dekuji za nabidnutou pomoc. filip186@email.cz

Autor: Petr
odpověď

Dobrý den, měl bych zájem o nabídku od soukromých zprostředkovatelů. Sháním půjčku 80000 až 100000 Kč. Pracuji 5 let na dobu neurčitou - příjem 20000 měsíc. Momentálně mám exekuci (už jen asi měsíc) e-mail: dohnal.mira@seznam.cz nebo Tel.606102585.

Autor: Miroslav Dohnal
odpověď

Dobrý den. Sháním osobního investora, který by mi půjčil 20000,- Kč. Mám exekuci od společnosti ČEZ a potřebovala bych ji zaplatit v co nejkratší době. Jinak mi hrozí zabavením majetku. Pokud by se někdo našel, prosím kontaktujte mě na tel. čísle 775208396. Předem děkuji. Schopna jsem splácet 3000 měsíčně.

Autor: Eva
odpověď

Dobrý den, najde se někdo kdo půjčí na smlouvu a směnku 300000 kč? Zaměstnaná, ale s exekucí. Splácet mohu 8000 Kč tak s rozložením na cca 5 let nebo podle domluvy. nabídky prosím na magdataborska@seznam.cz

Autor: Majda T.
odpověď

Mam zájem o 6000 tisíc co nejrychleji. Jsem zaměstnanec a vrátím vám to na dva krát. A to včetně úroku. Ale velice to spěchá a potřebuji peníze ještě dneska. Najde se někdo?

Autor: Horvathová Gabriela
odpověď

Potřebuji půjčku do 10000 Kč. Najde se tady někdo, kdo mi ji dokáže vyplatit rychle? Ještě dneska na můj účet? Pište, čekám. Díky.

Autor: Jitka Janků
odpověď

Dobrý den, píši ohledně půjčky. Jak nabízí pan, že dokáže půjčit 80 000 Kč. Tady je moje číslo +420723708681, předem děkuji, pokud se mi ozvete zpět a nabídneme mi nějaké konkrétní podmínky a rychlé vyplacení.

Autor: Lenka Červeňáková
odpověď

Dobrý den, jelikož jsem včera doplatil 2. exekuci formou splacení z platu, chtěl bych tímto požádat nějakého solidního investora, jestli by mi nemohl pomoct s poslední exekucí. Více informací podám po telefonu, budu rád když zavoláte 602743864. Zatím děkuji

Autor: Radim Šoustek
odpověď

Máte exekuce na byt? Jsme společnost, která Vám pomůže! Vyplatíme za Vás exekuce, dluhy a zástavní práva, a v domě/bytě Vás necháme dále bydlet! Pomůžeme Vám postavit se na nohy, a získat řádný úvěr v bance na odkup Vašeho domova zpět. Neváhejte a pište své příběh. Můžeme se kontaktovat přes internet nebo telefonicky, možnost osobní schůzky zdarma. K poskytnutí úvěru je nutná zástava.

Autor: Přemysl
odpověď

Ahoj chci se zeptat, ozval se někomu ž Vás ten človíček, co tu nabízel pomoc?? Myslím toho pána SOUKROMÝ INVESTOR ( 80 000 Kč do dvou dnů)? Nutně si potřebuji někde půjčit, zaměstnání mám, ale jsem v exekuci a žádost mi nikde nebyla schválena. Mám dvě malé děti a hrozí, že přijdeme o byt. Pokud by měl někdo opravdu nějakou nabídku, zanechává své tel. číslo 605716139.

Autor: Erika
odpověď

Měla bych zájem o půjčku od soukromého investora (nabídka 80000) do dvou dnů. mail je lucka.lucie80@seznam.cz. Děkuji

Autor: Lucie
odpověď

Dobrý den může se mi ozvat soukromý investor na nika.malikova@sezmam.cz

Autor: Nikola Malikova
odpověď

Dobrý den mám zájem o vaši nabídku můj email Matradddd@seznam.cz děkuji

Autor: Martin
odpověď

*** úverové financování *** nabídka do 24 hodin s úrokovou sazbou 3%. Nouzové hotovostní pujcky se 100% zárukou -- Whatsapp: +33 7 55 17 86 25 -- e-mailem 1 : paquet1@seznam.cz -- e-mailem 2 : paquet1financial@gmail.com Dekuju

Autor: VERONIQUE VERONIQUE
odpověď

*** úverové financování *** nabídka do 24 hodin s úrokovou sazbou 3%. Nouzové hotovostní pujcky se 100% zárukou -- Whatsapp: +33 7 55 17 86 25 -- e-mailem 1 : paquet1@seznam.cz -- e-mailem 2 : paquet1financial@gmail.com Dekuju

Autor: VERONIQUE VERONIQUE
odpověď

Ahoj Doufám, že se máš dobře. Stále máme své nabídky na konci roku. Jak víte, jsme finanční institucí, která poskytuje úvěr všem lidem v dobré kvalitě, aby byli schopni splácet požadovaný úvěr v daném období. Můžete využít 1 000 až 500 000 EUR s dobou splácení příznivou pro vaši finanční situaci, po které bude následovat úroková sazba ve výši 02% ročně. Zanechte nám své zprávy na naší e-mailové adrese: petranems@post.cz Naše číslo WhatsApp: +420 721 429 138 máš zájem?

Autor: Père
odpověď

Dobrý den měl bych zájem o půjčku ve vyšší 80000 kč mam exekucí do práce chodím nemám sice přiznány celý plat ale bych schopen splácet 5000kč měsíčně ozvěte se mi děkuji 704184866

Autor: Jiří Kokoska
odpověď

Dobrý den měl bych zájem o 80000

Autor: Martin Procházka
odpověď

Dobrý den měl bych zájem o 80000 předem děkuji za odpověď tel.773758855

Autor: Martin Procházka
odpověď

Finanční nabídka s pojištěním Nabízím půjčky všeho druhu od 25 000 do 50 000 000 Kč každému občanovi, který může splácet včas bez protokolu, s 2% úrokovou sazbou po celou dobu splácení. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně E-mail: nabidkapujcek@email.cz

Autor: PETRICKOVÁ Markéta
odpověď

Nabídka insolvencního úveru pro insolventníky. Ano, i když jste nesolventní, máte možnost si pujcit. Poskytujeme vám pujcky až do 960 000 euro. Kontaktujte nás pro více informací.. WhatsApp: +420607476823 nebo e-mail: jiri35527@gmail.com

Autor: veronika
odpověď

Ajo, o jakou částku máte zájem?

Autor: Zprostředkovatel
odpověď

Dobrý den schanim půjčku.i gdys mám exekuci

Autor: Sabina Balazova
odpověď

Dobrý den, mám prosbu o radu a pomoc. Na soukromém účtu mám exekuci a díky tomu mě neposkytla banka na podnikatelský účet kontokorent, kde jsou měsíční obraty cca 250000,- . Nevíte kde by se dalo půjčit na firmu cca 200000,- s měsíční splátkou do 10 tis. Děkuji moc

Autor: Jakub drapak
odpověď

Soukromy Zprostredkovatel Dobry den,mel bych zajem o vasi nabidku,prosim kontaktujte me na mem tel.606326945,nebo mail milan.slama2528@seznam.cz,byl bych vam moc vdecny.

Autor: Milan Slama
odpověď

Ahoj. Chcete se zbavit financních potíží? Nebo potrebujete pujcku k rozšírení svého podnikání? nebo pujcku na koupi svého vysneného domu? nebo potrebujete pujcku k vyrízení jiných špatných pujcek? nebo pro jiné soukromé potreby? Kontaktujte nás na aliorloans@gmail.com ohledne vaší pujcky. Nabízíme rychlou a snadnou pujcku s 2% úrokovou sazbou po dobu maximálne 30 let.

Autor: Pavel Masarik
odpověď

Ahoj všichni. Jste obchodník, žena nebo soukromá osoba? Potrebujete pujcku na rozšírení svého podnikání, na koupi domu nebo na vyporádání starých pujcek? Kontaktujte nás nyní na adrese garrantiloans@gmail.com Nebo WhatsApp: +905396242548 ohledne jakékoli výše pujcky podle vašeho výberu. A my vám s pujckou okamžite, s lehkostí a rychle pomužeme.

Autor: Helmut Hager
odpověď

Dobrý den všem. Potrebujete ješte pujcku? Zamestnávám vás, abyste kontaktovali pana Petera Krajcovice na senatorrpwalter@gmaill.com, pokud stále potrebujete pujcku. Jmenuji se Lorant Battyanyi a dostal jsem od nich pujcku ve výši 100 tisíc EUR.

Autor: Lorant Battyanyi
odpověď

Dobrý den, najde se někdo,kdo by mi půjčil 50000kc mám exekucí a banka i několik společností mi z tohoto důvodu odmítli půjčit,mohu splácet měsíčně 3000kc

Autor: Lenka Dostálová
odpověď

Ahoj všichni. Jste obchodník, žena nebo soukromá osoba? Potrebujete pujcku na rozšírení svého podnikání, na koupi domu nebo na vyporádání starých pujcek? Kontaktujte nás nyní na adrese garrantiloans@gmail.com Nebo WhatsApp: +905396242548 ohledne jakékoli výše pujcky podle vašeho výberu. A my vám s pujckou okamžite, s lehkostí a rychle pomužeme.

Autor: Helmut Hager
odpověď

Dobrý dehledam soukromého investora. Potřebuji vyplatit nevýhodné půjčky. Jsem zaměstnána na dobu neurčitou mohu splácet 5000 měsíčně. Prosím infikovaných na renat.mottlova@ seznam.cz

Autor: Renata Strončkova
odpověď

Ahoj, jsem Pamela Rosa Flores, legitimní a spolehlivá věřitelka. Poskytuji půjčku s jasnými a snadno srozumitelnými podmínkami s 2% úrokem. Poskytuji podnikatelské půjčky, osobní půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta a půjčky na splácení účtů. Pokud potřebujete půjčku, měli byste mě hned kontaktovat přímo: pamelarosaflores11@gmail.com.

Autor: Pamela Rosa Flores
odpověď

Potřebujete pro svou spokojenost výhodnou půjčku? Nabízíme půjčku ve výši 3% úrokové sazby pro místní i mezinárodní dlužníky. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí a spolupracujeme. poskytujeme dlouhodobou půjčku na maximálně 2 až 50 let. Potřebujete přímý, snadný a cenově dostupný úvěr na splacení svého dluhu, zahájení podnikání nebo z jiného důvodu? Pokud ano, kontaktujte nás ohledně půjčky. Tato nabídka je pro vážné lidi. Pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím prostřednictvím: E-mail: bryanstefanloanfirm@gmail.com WhatsApp: +919654763221 Jsme certifikovaní, spolehlivé, efektivní, rychlé a dynamické. S pozdravem, Bryan Stefan bryanstefanloanfirm@gmail.com

Autor: Bryan Stefan
odpověď

Prosím o odpově=d pána Soukromý podnikatel ,který nabízí 80 000 kč i s exekucí Děkuji

Autor: Hana
odpověď

Setkali jste se někdo s p. Burianová Lucie, nabídka pujčky? burianovalucie@seznam.cz

Autor: Jiřina
odpověď

Zdraví Zrovna jste byl odmítnut vaší banky v poslední době, a tam je ne, kde jinde byste mohli dostat půjčku,kterou požadujete, Dostat do kontaktu s námi dnes, a podívejme se, jak můžeme pomoct, Jen upřímný a ryzí lidé přivítali použít, Někdy to, co potřebujeme, je jen kolem nás a možná nakonec není třeba se dostat do více dluhů vyřešit naše finanční problémy, S dobrou radu a řešení, které nabízíme, si můžete být jisti, jste se snaží dostat ven z té prekérní rohu se ocitnete v tuto chvíli nemáme. Každý je vítán s dotazem na naše služby. Vyplňte níže uvedené informace: název: věk: adresa: stát: zem: Telefon: potřebná částka: doba trvání úvěru: účel půjčky: Laskavě mě kontaktujte co nejdříve, abychom mohli začít s vaším úvěrovým procesem E-mail(chasebanktransferdesk@gmail.com) chasebanktransferdesk@yandex.com pozdrav. James Ton.

Autor: Mr shwn
odpověď

Dobrý den scháním půjčku v hotovosti při exekuci. Nemám čím ručit s také žádné poplatky předem. bukovskaludmile@seznam.cz spěchá děkuji

Autor: Ludmila
odpověď

Mohl by se mi prosím ozvat soukromi zprostředkovatel? Email Veroniyka@seznam.cz

Autor: Veronika Pašková
odpověď

Potrebujete naléhavé peníze na vyrešení svých financních problému? pokud ano, pošlete e -mail: garrantiloans@gmail.com nebo WhatsApp: +905 396 242 548 pro více informací.

Autor: Helmut Hager
odpověď

Potrebujete pujcku na lepší život nebo financní pomoc pro vaše podnikání? nabízíme všechny druhy pujcek, pokud máte zájem, napište nám pro více informací (e-mailem: aliorloans@gmail.com nebo na WhatsApp: +48 578 156 169).

Autor: Pavel Masarik
odpověď

Potrebujete naléhavé peníze na vyrešení svých financních problému? pokud ano, pošlete e -mail: garrantiloans@gmail.com nebo WhatsApp: +905 396 242 548 pro více informací.

Autor: Helmut Hager
odpověď

Dobrý den, pane, paní, nabízím půjčky všem upřímným a čestným lidem, kteří to potřebují. Můžu vám poskytnout půjčky v rozmezí od 50 000 do 50 000 000 Kč vidět ještě více s vědomím, že jsme mezi jednotlivci moje úroková sazba je velmi správná, liší se o 2% ročně bez ohledu na požadovanou částku, trvání splácení je samozřejmě 1 rok 30 let, v závislosti na zapůjčené částce. kontaktujte mě pro vaši žádost o financování potřebuje úvěr, jsem vám k dispozici. neváhejte mě kontaktovat e-mailem pro více informací, pokud to potřebujete e-mail: Rollerovadominika@seznam.cz

Autor: Dominika
odpověď

Potřebují akutně 200000 na vyplacení dluhu a odvrátit exekuce.

Autor: Marie
odpověď

Potřeboval bych půjčit 60000 Kč na vyplacení exekuce. Nemohu ručit nemovitostí. Pokud by to šlo od soukromého poskytovatele byl bych rád. Bez poplatků předem. Kontaktujte mě na email: mejdlo@centrum.cz. Děkuji.

Autor: Jan
odpověď

Chceme vás informovat, že nabízíme všechny typy půjček (Obchodní, osobní, konsolidační, auto, investiční atd.) @ 3% ročně hodnotit. Potřebujete půjčku a vaše banka byla odmítnuta kvůli špatný kredit? Máte nezaplacené účty nebo dluh? Jsme rychlí a spolehlivé a poctivé je naše hlídací slovo. VYPLNIT PŘIHLÁŠKU Vaše úplné jméno: Adresa: Pohlaví: Potřebná částka: Trvání: Země: Povolání: Telefonní číslo: Účel půjčky: S přátelským pozdravem, Pošlete nám e -mail: bryanfundinghome@gmail.com Bryan Wilson (generální ředitel) Investiční společnost Bryana Wilsona

Autor: Bryan Wilson
odpověď

Chceme vás informovat, že nabízíme všechny typy půjček (obchodní, osobní, konsolidační, automobilové, investiční atd.) S roční sazbou 3%. Potřebujete půjčku a vaše banka vás odmítla kvůli špatnému úvěru? Máte nezaplacené účty nebo dluh? Jsme rychlí a spolehliví a upřímnost je naše hlídací slovo. S přátelským pozdravem, Bryan Stefan (generální ředitel) Pošlete nám e -mail: bryanstefanloanfirm@gmIl.com nebo whatsapp: +919654763221 Bryan Stefan (generální ředitel) Bryan Investment Company

Autor: Bryan Stefan
odpověď

Zdravím, potřeboval bych půjčit 70 000kč. Vrátit mohu půjčku ve splátkách, úrok může být klidně vyšší. Půjčka bude použita na zaplacení řidičského průkazu a kauce na byt.

Autor: Michal Fojtík
odpověď

Dobrý den, scháním člověka nebo společnost co by mi půjčila větší finanční obnos na zaplaceni menši exekuce 12000kc a dalších závazků... Zkoušel jsem to všude ale bohužel kvuli exekuci mi nikde nepůjčili... Prosím potřeboval bych aspoň 150 000 Kč na zaplacení všech závazků... Muj příjem ze zaměstnání činí 22000 kč a s invalidního důchodu 7700 Kč... Prosím kontaktujte mě buď na tento email : schenkdominik0@seznam.cz , Nebo na telefon : 605399256 Děkuji

Autor: Dominik Schenk
odpověď

Jmenuji se Otis Anna, jsem poskytovatelem půjček, investorem a také důvěrníkem nadnárodní úvěrové společnosti po celé Evropě. Hledáte půjčku na zahájení podnikání, ať už na dokončení projektu nebo potřebujete peníze z jiných důvodů? Jsme připraveni vám půjčit s nízkým úrokem 2 % a do 3 pracovních dnů je půjčka zpracována a převedena přímo na váš účet. Kontaktujte přímo pro okamžitou odpověď prostřednictvím naší e-mailové adresy ben.k37@aol.com nebo Whatsapp: +1 (647) 560-6932.

Autor: Otis Anna
odpověď

Dobrý den mám zájem o půjčku 40000 jsem zaměstnaná jsem schopná splácet prosím půjčku bez poplatku jsem schopná se domluvit na úroky Děkuji za odpověď . Mám čtyři malé děti přijdeme o střechu nad hlavou děkuji za rychlé odpovědi.spěchá.728520688

Autor: Alena Nová
odpověď

Dobrý den, hledáte půjčku na konsolidaci dluhu, nezajištěné půjčky, podnikatelské půjčky, hypoteční půjčky, půjčky na auta, studentské půjčky, osobní půjčky, rizikový kapitál atd.! Jsem soukromý věřitel, poskytuji půjčky firmám a jednotlivcům s nízkými a rozumnými úrokovými sazbami ve výši 2%. E-mail na adresu: christywalton355@gmail.com

Autor: Christy Walton
odpověď

Soukromý investor, který půjčí opravdu každému Tváří v tvář vašim finančním problémům vždy existují řešení. Nabízím půjčku ve výši 50 000 Kč až 9 000 000 Kč komukoli, kdo je schopen ji splatit s úrokovou sazbou 2℅ na jakoukoli požadovanou částku. Dělám to v oboru - Finanční půjčka - Půjčka na nemovitost - Investiční půjčka - Půjčka na auto - Konsolidační dluh - Splacení úvěru - Osobní půjčka Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně E-mail: nabidkapujcek@email.cz WhatsApp: +420 720 631 128

Autor: nabidkapujcek
odpověď

Follow the short process and if you are approved, Fast cash offer for you today at just 2% interest rate, both long and short term cash of all amounts and currencies, no collateral required. Apply now for your instant approval and transfer . contact (Whats App) number:+917310847059 contact email id : sumitihomelend@gmail.com Mr. Sumiti

Autor: homelend sumiti
odpověď

Tamoxifen, a selective estrogen receptor modulator, is predominantly indicated for the treatment of hormone receptor positive cancers; however, our findings build on a growing body of evidence, demonstrating that tamoxifen also has direct antiplatelet activity buy cheap cialis discount online

Autor: Indedia
odpověď

Dobrý den mám zájem o půjčku 80000 od soukromého investora který zde psal. Moc dekuji

Autor: Martina Šifaldová
odpověď

Dobrý den mám zájem o půjčku 80000 od soukromého investora. Kontakt: MartinkaMata@seznam.cz. příjmu jakýkoli urok. Moc dekuji

Autor: Martina Šifaldová
odpověď

Wow quite a lot of awesome material! things to write an essay about https://domycollegehomeworkforme.com literature review dissertation https://essaywritingserviceahrefs.com

Autor: Eugenekeymn
odpověď

Kudos. I enjoy it! the app that writes essays for you what kind of writer are you essay essays writer essay writer online cheap

Autor: Shawnagist
odpověď

Thanks! Quite a lot of content. essay writers for hire write my essay reddit write my essay paper for me

Autor: Hectorsat
odpověď

Useful facts. Cheers. help me write a thesis statement for free writing argumentative essays who can do my essay

Autor: Nathancrats
odpověď

Dobrý den,tímto oslovují pana....soukromý investor....který píše že půjčí i s exekucí. Pokud ano potreboval bych 40000kc na 6 měsíců. Díky za odpověď. Specha

Autor: Anonym
odpověď

Reakce na výše uvedený inzerát "soukromý investor půjčí 80000" Prosím o kontaktování Email: skymay@email.cz Děkuji

Autor: Marie
odpověď

Nicely put. Many thanks! art essay writing service high school essay writing service bachelor thesis writing service

Autor: Hectorsat
odpověď

Vložit reakci

Doporučujeme z porovnání půjček

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až neomezeně

100 - 35 000 Kč

úrok:
nebankovní předčasně zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 10 minut

Splatnost: až 30 dní

1 000 - 16 000 Kč

úrok:
nebankovní i víkendy a svátky

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 15 minut

Splatnost: až 10 let

20 000 - 700 000 Kč

úrok:
bankovní splatnost až 10 let

Ano registr

Ne zástava

Ano zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 5 minut

Splatnost: až 6 měsíců

1 000 - 7 000 Kč

úrok:
nebankovní první půjčka je zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až 7 let

20 000 - 750 000 Kč

úrok:
nebankovní lidé půjčují lidem

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

nebankovky.cz

Porovnání nebankovních půjček

Zadejte kolik si chcete půjčit. Zobrazíme Vám dostupné nebankovní půjčky. Vyřízení a vyplacení klidně ještě dnes jen tak přes internet. Doporučujeme.

Porovnání nebankovních půjček
Přihlásit se k odběru e-mailu o nebankovních půjčkách
Přihlásit se k odběru

Zadejte zde Váš email

Proč? Sledujeme uvedení nových půjček a změny v jednoduchosti získání. Pokud někdo začne nabízet nový produkt nebo zjednodušší podmínky - pošleme Vám upozornění. Ihned víte o nových nebo zjednodušených půjčkách, sloučeních dluhů a refinancováních závazků.

Inzerce nebankovních půjček

Inzerce nebankovních půjček
Nabídky a poptávky půjček

Inzerce půjček je zdarma a bez registrace

vložit poptávku půjčky vložit nabídku půjčky zobrazit všechny inzeráty

Poradna a diskuse

Diskuse o nebankovních půjčkách
Dotazy a zkušenosti

Poradna a diskuse o půjčkách

Doporučujeme ke čtení

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020
Články a návody

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020

Již za necelé dva měsíce zde budou Vánoce. A nedlouho po nich i konec roku. Jelikož právě konec roku...

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut
Články a návody

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut Stejně jako zaměstnanci si mohou v...

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky
Články a návody

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky

Konsolidace znamená spojení více závazků do jednoho. Pokud každý měsíc platíte splátky půjčky, leasi...

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze
Články a návody

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze

Každý žadatel by se měl snažit v první řadě najít půjčku od nebankovní společnosti. Úroky jsou mnohe...

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru
Články a návody

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru

Připravili jsme pro vás vzor Potvrzení o zaměstnání. Ten se hodí zejména v případech, kdy musíte ban...

Odeslat žádost k posouzení a schválení nebankovní půjčky.
Hromadné posouzení

Jedna žádost, 50+ posouzení

Vyplníte 1 žádost. Automaticky projdete posouzením u 50+ poskytovatelů. Společnosti, u kterých projdete schválením, Vás budou kontaktovat do 24 hodin. Posouzení je nezávazné.

Kategorie stránky