Kolik si chcete půjčit?

Kolik máte celkem půjček, kolik celkem dlužíte?

Kolik máte celkem půjček, kolik celkem dlužíte?

Martina F. napsal/a:

14 odpovědí

zobrazeno 194x

Kolik je tak normální dlužit peněz nebo kolik je normální mít půjček? Jen mě to tak napadlo, že ani nemám představu. Protože se známýma nebo s rodinou se asi není vhodné o tom bavit. Vyptávat se jaké mají dluhy, na co si půjčili a co musí splácet. Tak vlastně ani člověk nemá představu, co je "normální" zadlužení v jeho okolí. Protože se o tom ze slušnosti nebaví.

Míša99 napsal/a:

U nás v rodině se o tom normálně mluví. Vím, že mamka má spotřebitelský úvěr na cca 120 tisíc, kde má doplácet ještě polovinu. A nedávno si brala nějakou jednorázovou půjčku před výplatou, ale to má splacené myslím. Já s manželem máme leasing (doplatit 360 tisíc), já sama mám půjčku na bydlení (nedoplaceno cca 30 tisíc) a v bance mám kartu, ale tam mám momentálně pár tisíc v mínusu. Manžel má taky kartu, ale nevím , jak je na tom on. Možná nic, možná pár tisíc. Ségra si brala hypotéku na dům, celkem 2 miliony. Taky mají nové auto, taky na leasing. Ale oni jsou mladí, tam je to pochopitelné. Jak člověk je starší, tak už má dům & auta splacené a už nemusí si tolik půjčovat, tolik dlužit. Sestřenice si minulé léto brala 80 tisíc na dovolenou do Egyptu pro celou její rodinu, ale to mi už přišlo jako zbytečnost. Půjčit si na auto, bydlení a tak okolo je v pohodě. Ale půjčovat si na "užívání si" je dle mého špatný přístup.

kamila napsal/a:

cca 80 000,-, mam dve kreditni karty a Home Credit, ten ale uz budu za dva mesice doplacet

Ivča Horová napsal/a:

Taky jsme si brali na auto, manžel potřebuje dojíždět do práce. A na novou kuchyň, když jsme se nastěhovali, tak byla v katastrofální stavu. Celkem tedy 400 000 Kč a nějaké drobné. Splácíme 8 000 Kč. Máme dvě děti.

Plaváček napsal/a:

Já mám kontokorent 15 000 Kč u ČSOB, kreditní kartu od mBank asi 10 tisíc a nebankovní půjčku 30 tisíc. Plus mínus 50 tisíc. Bratr má to samé. A sestra s manželem si teď brali 400 tisíc na nové bydlení a domácnost.

raději anonym napsal/a:

Z doby kdy jsem přišla o práci jsem měla hromadu malých půjček, které jsou už většinou splacené. Měla jsou celou hromadu Home Creditů, Cetelemů, a různých Creditů. Celkově jsem platila přes 10 tisíc/měsíc. nebudu lhát, že jsem nepoužila půjčku na to, abych zaplatila splátku jiné půjčky. To je už ale většinou splacené a jestli mi zbývá doplatit 30 tisíc, tak je to moc. Někdy se to tak semele, že člověk ani neví jak... .

Ulrych napsal/a:

Kamali 5k, Cofidis 120k, AirBank 50k.

pavel napsal/a:

asi 250 tisic, je mi 30 let a ma zamestnani, penize jsem si bral na zacatek do zivota a momentalne ziji sam, kolik kdo dluzi/ma pujcku v rodine nevim, ale kamarad si sjednaval nejakou multi pujcku na auto a plati tusim okolo 5 tisic

Lucie B. napsal/a:

Celkem jsme jako manželé měli půjčky ve výši 600 000 Kč. Momentálně je to již splacené na cca polovinu a platíme 9 000 Kč měsíčně. Všechno jsou to účelové půjčky od našich bank, nic nebankovního. Pokud máte pravidelný příjem ze zaměstnání, tak vám bez problémů každá banka schválí i 400 000 tisíc.

Páťa napsal/a:

Já když se přihlásím do internetového bankovnictví tak mi to řekne, že mám předschválené výběry do mínusu až 50 000 Kč a předschválenou půjčku až 250 000 Kč. A že mohu požádat až o 450 000 Kč. A to mi na ten účet jenom chodí výplata cca 30 000 Kč měsíčně, jinak tam nic nemám. A dokonce mi už i volali z banky, jestli si nechci půjčit, že mám hromadu předschválených půjček a stačí si ji jen potvrdit.

Pablo E. napsal/a:

60 000 kč spotřebitelský úvěr, 30 000 kč karty

odstraněno napsal/a:

Příspěvek odstraněn, jelikož obsahoval spam. Hledáte-li půjčku, kontaktujte pouze ověřené české poskytovatele z Porovnání nebankovních půjček.

I. V. napsal/a:

Už nic! 0 Kč!

Radka napsal/a:

Mamka s taťkou si nedávno refinancovali hypotéku na nový dům a říkali, že jim vychází 12 tisíc/měsíc. Což se ve dvou lidech dá utáhnout, zvlášť když já i bratr již máme vlastní rodiny. Já sama s přítelem nic nedlužíme, jen občas využijeme kreditní kartu před výplatou. To se ale vždy doplatí během pár dnů. A můj bratr s manželkou mají leasing (tuším že 4 tisíc/měsíc) a hypo na byt (okolo 8 tisíc/měsíc). To ale dostali za výhodných podmínek, protože tam zrovna byla nějaká akce pro novomanžele.

pavlata napsal/a:

Ja mam 3 pujcky. 1 bankovni a 2 nebankovni.

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!