Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat

Jsem v insolvenci, kdo mi půjčí peníze na ruku?

Jsem v insolvenci, kdo mi půjčí peníze na ruku?

Ivan O. napsal/a:

12 odpovědí

zobrazeno 2494x

Jsem již více než 6 měsíců v insolvenci, všechno včas splácím. Ale potřebuji tento měsíc nějaké peníze navíc. Znáte někoho, kdo by mi mohl půjčit na ruku 10 000 Kč? Bankovní účet sice mám, ale nemůžu na něho dostat peníze, protože by mi je vzaly. Takže jen vyplacení na ruku nebo na účet mé matky. S úrokem počítám a přeplatím klidně i o polovinu víc. Ivan O., i.ondruska@gmail.com

Anonymní napsal/a:

dival jste se na srovnani nebankovnich spolecnosti, ktere je na techto strankach https://www.nebankovky.cz/porovnani-nebankovnich-pujcek/?

Ivan O. napsal/a:

Díval jsem se, ale u takových firem jsem totálně bez šance. Ty by mi nepůjčili ani kdyby jsem měl exekuci, natož aby mi půjčili v insolvenci. Potřeboval by jsem opravdu nějakého soukromníka nebo osobu, co by mi to půjčila z vlastní kapsy v hotovosti na ruku. Poraďte, spěchá... .

Iveta K. napsal/a:

Kdyby jste někdo věděli o někom, kdo půjčuje i v insolvenci, tak kontaktní údaje neposílejte jen pánovi na email, ale prosím pošlete je i zde do diskuse. Děkuji.

Ondra napsal/a:

Ja mam za to, ze ta nova sluzba "lide pujcuji lidem sve penize" je bez omezeni? Ze si tam muzete zadat poptavku a ostatni lide se vam slozi na vasi pujcku. Podle me si tam muzete zadat poptavku a kdyz se najde nekdo, kdo je vam ochotny pujcit, tak spolu uzavrete smlouvu a oni vam vyplati penize?

Blanka, Praha napsal/a:

Ondra: nejspíš máte na mysli půjčky od Bankerat? Tam se lidé skládají na půjčky ostatním lidem. Ale není to bez omezení. Naopak tam mají velmi omezené, o kolik vůbec můžete požádat! Viz:

  • max. 10 000 Kč (bez registru & bez doložení příjmu)
  • max. 30 000 Kč (bez doložení příjmu)
  • max. 150 000 Kč (bez registru)
  • max. 400 000 Kč (s registrem a příjmem)
  • max. 600 000 Kč (se zástavou nemovitosti)

Takže si myslím, že například exekuce a insolvence nepřipadají vůbec v úvahu. A taky jsem si docela jistá, že vyplácejí peníze pouze na bankovní účet. A splátky se rovněž hradí pouze bankovním převodem.

Radim L. napsal/a:

Blanko, to ohledně exekucí není pravda.

Můžu žádat o půjčku, když mám exekuci?
Ano, můžete. U exekucí pochopitelně záleží na počtu a výši exekucí, a zda tyto exekuce splácíte.

Takže to není problém. Ale nic tam nepíší o insolvenci. Podle mě v tom případě to nejde.

Petra Králová napsal/a:

pujci nekdo v insolvenci matce samozivitelce 5 000 kc na najem? pata.kralova@post.cz

ing. Karlík napsal/a:

Zkoušel jste inzerci půjček? Jsou tam jak poptávky, tak i nabídky. Doporučuji si projít nejdřív nabídky a podívat se, jestli je tam někdo, kdo by vám půjčil peníze na ruku v hotovosti a na nic se neptal. A pokud tam nikoho takového nenajdete, tak si můžete založit vlastní poptávku a počkat, než se vám někdo ozve.

Jan Nový napsal/a:

Inzerce půjček je dobrá věc. Jenom bych chtěl varovat před podvodníky. Pokud si tam založíte poptávku, tak se vám ozvou někteří lidé, kteří po vás budou chtít peníze předem. Těmto lidem na jejich nabídky ani neodpovídejte. Protože si nechají vyplatit vaše peníze a potom s nimi utečou. Často vám to i hezky zdůvodní, proč by jste jim měl platit (poplatek za schválení, vyplacení jejich provize atd.). Jednejte jen s těmi, kteří po vás nebudou chtít nic předem. Inzerát si můžete založit tady na tomto odkazu.

Ivan O. napsal/a:

Děkuji, vyzkouším.

Anonymní napsal/a:

Podařilo se vám nakonec někoho najít? Pokud ano, mohl by jste mi prosím poslat jeho email nebo telefon na adresu trader87@seznam.cz? Jsem v insolvenci a potřebuji peníze na nedoplatek za elektřinu, 3000 Kč. Ale je v hotovosti, Praha 7 a okolí. Díky.

Evzen Maly napsal/a:

kdyz jsem byl ja v insolvenci, tak jsem si pujcil od sveho znameho podnikatele na smenku, pokud by jste meli zajem, tak bych vam mozna u neho dokazal domluvit nejakou pujcku (treba i za nejakou malou provizi pro me za zprostredkovani), mel by nekdo zajem, abych se ho zeptal? ale nevim, jak by to bylo s vyplacenim na ruku v hotovosti, jsem z Ostravy, asi by jste si sem pro penize museli sami prijet

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Doporučené půjčky

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!