Kolik si chcete půjčit?

Vyplacení nemovitosti v exekuci, najde se někdo, kdo půjčí?

Vyplacení nemovitosti v exekuci, najde se někdo, kdo půjčí?

Táňa napsal/a:

6 odpovědí

zobrazeno 155x

Dobrý den, mám exekuci na domku a hledám někoho, kdo by mi půjčil 350 000,- Kč. Měl někdo podobný problém a vyřešil ho s nějakou společností? Prosím o radu, kam se obrátit. Beru jenom nabídky bez poplatků předem.

Lucie B. napsal/a:

Dobrý den, pokud se podíváte do porovnání půjček, tak by vám tam možná vyšla Acema? Půjčuje jak normálním lidem, tak i podnikatelům. Lidem půjčují od 100 tisíc do 5 milionů od 6,9%. Podnikatelům od 100 tisíc do 30 milionů s úrokem od 5,9%. všechny jejich půjčky (kromě podnikatelského investičního úvěru) musejí být zaručeny nemovitostí, což by jste splnila. Podívejte se na na nabídky Acemy se zástavou, vyžadují zástavu, takže i vyplacení exekuce by pro ně neměl být problém.

Lucie B. napsal/a:

Pokud by jste potřebovala ještě nějakou další radu, tak se na mě můžete obrátit na lucie.brouckova@precerpano.cz. Pokud budu vědět, tak ráda poradím nebo se pokusím najít nějaké řešení.

Lucie B. napsal/a:

Ještě jsem teď viděla, že ta Acema momentálně změnila podmínky (zvýšila maximální částku a zrychlila vyřízení). Jinak se tam toho moc neměnilo. Ale pro jistotu se nejdříve podívejte na Nové podmínky půjčky se zástavou od Acema.

J. Novák napsal/a:

Nabízím půjčky všeho druhu od 5 000 do 1 000 000 Kč každému, kdo nabídne zástavu nemovitosti. Nesmí se jednat o družstevní byt, jinak přijímám všechny nemovitosti jako jsou rodinné domy, půldomky, byty, pozemky aj. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně. Má někdo zájem? Třeba paní Táňa?

Táňa napsal/a:

Právě jsem odeslala žádost u té společnosti, kterou jste mi doporučila. Najde se ještě nějaká jiná společnost, která umí vyplatit exekuci na nemovitosti? Prosím bez poplatku předem. Že bych si podala víc žádostí a viděla co mi vyjde. Moc děkuji, Táňa.

Ales Finance napsal/a:

Pokud je nemovitost ve vasem vlastnictvi, tak jo. Ale pokud ji rucite, pokud ji mate jako zastavu, tak to potom ne. Pokud chcete vic informaci tak mi poslete soukromou zpravu. Diky

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!