Kolik si chcete půjčit?

Chtěla bych vědět, kdo půjčí peníze pro nezaměstnané (jen 8000 Kč)?

Chtěla bych vědět, kdo půjčí peníze pro nezaměstnané (jen 8000 Kč)?

Zdeňka Vavreková napsal/a:

12 odpovědí

zobrazeno 329x

Chtěla bych si půjčit 8000 Kč a vrátila nich to do 14 týdnech. Jen jde o to, že sem nezaměstnaná a čekám, až se mi ozvou z práce. Na kterou jsem psala. A jedná se mi o půjčku na zítřek do 13:00. Nejpozději v tuto hodinu. A už nevím co dělat. Pěkný večer šem přeje Zdeňka Vavreková.

Lucie Broučková napsal/a:

Dobrý večer i Vám. 8000 Kč není problém mohu Vám je zařídit ihned. Zastupuji a mnoho nebankovních společností, které nabízejí tzv. půjčky před výplatou a to i pro nezaměstnané. Obvykle od 1000 do 15 000 Kč. 8000 Kč je velmi snadné získat. Vyřízení do 15 minut.

Prosím kontaktujte mě na lucieb.brouckova@precerpano.cz a vše spolu vyřídíme. Budete pouze potřebovat OP + bankovní účet. Příjem se dokládat nemusí - mám i produkty pro nezaměstnané.

Jediný problém vidím pouze se splacením? Obyčejně částky okolo 8 000 Kč je nutné vrátit jednorázově do konce měsíce. A vy chcete 14 týdnů? Nebo je to překlep a má to být 14 dnů? V tom případě by jsem Vám zařídila půjčku nad 10 000 Kč a byl by možný měsíční/týdenní splátkový kalendář. Napište na email a domluvíme se. Děkuji.

Pavlata R. napsal/a:

Založte si inzerát v inzerci, mnohem vhodnější kategorie než diskuse.

- inzerce půjček zdarma

Ivan napsal/a:

Ale paní to chce to zítřka do 13:00. V inzerci jsou spíše soukromníci &zprostředkovatelé, kteří nabízí vysoké částky a vyřízení nějakou dobu trvá. Zvlášť pokud je nutná schůzka + podpis směnky atd atd atd.

anonymní napsal/a:

Dobrý den paní Vavreková, já se divím, že to vůbec poptáváte tady v diskusi? 8000 Kč by nemělo být problém sehnat u jakékoliv nebankovní společnosti - zkuste něco jako SMS půjčky, půjčky do výplaty. Požádáte přes internet a během 15 minut vám budou peníze převedeny na účet (pokud máte stejnou banku jako poskytovatel) nebo do dalšího bankovního dne.

Podmínky jsou taky velmi snadné - základní prověření v registru (ale i exekuce nemusí vadit) a příjem se nedokládá. Max. nějaký screenshot z internetového bankovnictví, že máte pravidelný příjem na účet. Dokládám, že jakýkoliv příjem, zkrátka nějaký pravidelný pohyb na účtu.

To by jste se získáním 8000 Kč neměla mít vůbec žádný problém. Vždyť i ten zprostředkovatel, co Vám tady jako první napsal, Vám ihned nabízí peníze a nevidí v tom žádný problém.... .

dotaz napsal/a:

muzete nejakou spolecnost doporucit? jak pisete, ze nic nekontroluji a penize vam daji do 15 minut?

anonymní napsal/a:

Zkuste se podívat např. na porovnání nebankovních půjček.

dotaz napsal/a:

diky, podivam

Pavla H. napsal/a:

Spousty a spousty společností. Např. Emmas Credit, Zaplo, Credito, Pronto. Jsou jich desítky.

Gabka napsal/a:

Ano, desítky, ale ty vám nedají peníze bez kontroly? Všechny se dívají do registru a kontrolují, jestli nemáte nějakou nesplacenou půjčku? A všechny si představují, že máte zaměstnání, nesplácíte nic jiné, nejste v registru a pouze potom vás schválí. Jinak vám nikdo nic nedá.

anonymní napsal/a:

Gabka: Proto se musíte podívat do toho srovnání. Určitě tady jsou firmy, které vyžadují registr a příjem. Ale rovněž tady jsou i takové, které dávají peníze nezaměstnaným, lidem v registru a i lidem v exekuci (ano, i v exekuci). Jen se musíte podívat na to srovnání. To je vše.

Gabka napsal/a:

Anonymní: OK.

A. Novák napsal/a:

Rychlá finanční nabídka s pojištěním, máte někdo zájem? Nabízím půjčky všeho druhu od 5 000 Kč do 100 000 Kč každému občanovi, který může splácet včas a může mi doložit pravidelný příjem (ideálně zaměstnání, ale možné i příspěvky). S úrokovou sazbou od 12% po celou dobu splácení, fixní sazba. Neváhejte mě kontaktovat, pokud by někdo chtěl, jsem k dispozici 24 hodin denně. Díky

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!