Budeme Vám posílat novinky o půjčkách:

Děkujeme. E-mail uložen. Brzy pošleme novinky!
Odeslat

Dlouhodobá půjčka bez registru a s nízkou splátkou?

Dlouhodobá půjčka bez registru a s nízkou splátkou?

Standa Hájek napsal/a:

11 odpovědí

zobrazeno 2037x

Dokáže mi někdo poradit vyšší dlouhodobou půjčku, která by měla nízkou splátku? Potřeboval by jsem cca 200 000 Kč, ale minimálně na 84 - 96 splátek. Dělal jsem si tady to srovnání půjček, vyšly mi společnosti, které by mi to poskytly. Ale všechny požadují 5 000 - 6 000 Kč měsíčně, což si nemůžu dovolit. Můžu splácet cca 3000 - 3200 Kč měsíčně. Díky.

Ondrej Riha napsal/a:

Zalezi, jake podminky jste schopny splnit. Pokud nemate zaznam v registru, tak muzete vyzkouset dlouhodobe bankovni pujcky. Napriklad Equa Bank momentalne nabizi 200 000 Kč na 84 měsíců při měsíční splátce 3 414 Kč, roční úrokové sazbě 10,90 % p.a. a RPSN 11,46%. Celkové náklady splatné spotřebitelem jsou 286 776 Kč. Viz Equa Bank půjčka. To by vam mohlo vyhovovat. Ale otazka je, jestli splnite vsechny jejich podminky - cisty registr, potvrzeni o zaměstnani a v neposledni rade projdete i kontrolou bonity. A od kontroly bonity se odviji i to, na jak velkou pujcku muzete dosahnout. Maximum je az 600 000 Kc bez zastavy nemovitosti a porad jeste s nizkou splatkou.

Standa Hájek napsal/a:

Bohužel jak jsem psal, můžu si dovolit jenom půjčky bez registru. Kvůli problému u kontokorentu mám zápis. A navíc by jsem chtěl tyto peníze použít na vyplacení bankovního dluhu, takže opravdu jen nebankovní.

Dobra rada napsal/a:

podivejte se na Home Credit, nabizeji 200 tisic bez registru

Dalibor T. napsal/a:

Pokud máte záznam v registru, tak nejlepším řešením bude nová půjčka od Kamali (je to skrytý Home Credit). Oni sice v základu nabízejí malé půjčky do výplaty, do 20 000 Kč. Ale nahoře nad tím formulářem se můžete přepnout na "velikou půjčku" (červené tlačítko). Kde můžete získat až 200 000 Kč.

"Nabízíme vám 200 000 Kč na 84 měsíců s měsíční splátkou 3 299 Kč. Celková splatní částka je 277 116 Kč. Při včasném splácení vám vrátíme 19 278 Kč."

Bára Vrbská napsal/a:

Díval jste se na Bankerat?

Standa Hájek napsal/a:

Co je to Bankerat?

Bára Vrbská napsal/a:

Bankerat je společnost, u které si můžete zadat poptávku peněz. A ostatní lidé se vám na tu půjčku složí. Bankerat je ale pouze služba, sama peníze nepůjčuje. Normálně si zadáte poptávku na nějakou dlouhodobější půjčku s nízkou splátkou, ostatní lidé se vám na ni složí. Bankerat dá všechny peníze dohromady a jakmile se vybere dostatečná částka, tak vám peníze pošle najednou. A vy zpětně splácíte peníze této službě, která peníze zpět přerozděluje lidem, kteří se vám na půjčku složili.

Protože peníze pocházejí od lidé, kteří jsou ochotni jít do většího rizika, tak jsou podmínky jednodušší. Například všechny půjčky jsou zcela bez registru. Taky si lze vzít peníze bez příjmu aj. Konkrétní info si přečtěte na https://www.nebankovky.cz/porovnani-nebankovnich-pujcek/pujcka-30/.

Růženec napsal/a:

Podle mých zkušeností je to většinou jen otázka domluvy, jaké konkrétní podmínky dostanete. Pokud si uděláte nějaké srovnání na internetu, tak to ještě neznamená, že by jste nemohl mít nižší splátku. Zkuste si vybrat některou z těch společností, u kterých by jste prošel schválením. Kontaktujte je a o konkrétních podmínkách se potom bavte až s jejich zástupcem/zástupkyní. Ve většině případů jsou vám schopni udělat podmínky na míru. Zvlášť pak, pokud se jedná o velkou dlouhodobou půjčku, tak by nízké splátky neměly být problém zařídit.

Tamara napsal/a:

Teoreticky by vám ještě mohl vyhovovat Profi Credit s dlouhodobou půjčkou až 166 000 Kč. Doba splácení je až 60 měsíců a minimální měsíční splátka je 5 658 Kč.

Standa Hájek napsal/a:

Děkuji Tamaro, ale jak jsem říkal, konkrétně Profi Credit je jedna ze společností, u kterých by jsem byl schopen projít. Ale požadují měsíční splátku mezi 5 000 Kč - 6 000 Kč. Což si nemůžu dovolit. Potřeboval by jsem něco do 3 000 Kč. Což se mi u dlouhodobých půjček nedaří najít. Ještě se podívám na ten Bankerat a Kamali. Děkuji za tipy.

Standa Hájek napsal/a:

Chtěl by jsem dodatečně ještě poděkovat za tipy. Nakonec jsem to vyřešil přes tu Kamali, podařilo se mi projít schválením na tu velikou dlouhodobou půjčku 200 000 Kč a měsíční splátku mám nakonec 3 300 Kč. Chtěl jsem sice ještě nižší splátku, ale lepší než nic. Díky.

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Doporučené půjčky

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!