Kolik si chcete půjčit?

Rychlá půjčka od soukromníka i s vysokým úrokem. Děkuji.

Rychlá půjčka od soukromníka i s vysokým úrokem. Děkuji.

David napsal/a:

9 odpovědí

zobrazeno 229x

Dobrý den, byl by někdo schopný půjčit 5 000 - 10 000 Kč? Ale peníze musejí být od soukromníka nebo soukromé osoby. Žádné nebankovní firmy, zprostředkovatelé, zástupci atd. Jen pokud by se našel někdo, kdo půjčuje své vlastní peníze? Vše ostatní jsem už zkoušel. Do 3 měsíců vrátím, vysoký úrok není problém. Vše vrátím a solidně přeplatím za pomoc. Děkuji pokud se někdo najde... .

Aleš napsal/a:

Dobrý den, takovéto příspěvky nepatří do diskuse. Pokud máte zájem o půjčku, tak se prosím podívejte na porovnání nebankovních půjček - tady se porovnávají produkty od českých společností. Pokud máte zájem o produkt od soukromníka nebo soukromé osoby, potom se podívejte na inzerce půjček zdarma. Zde jednak můžete vložit svoji poptávku a zanechat i své vlastní kontaktní informace. A rovněž tam můžete reagovat na nabídky, které tam statní vložili.

Ať již řešení a) nebo řešení b), tak obě dvě varianty jsou vhodnější, než vkládat žádosti do diskuse.

Romana napsal/a:

Připojuji se k žádosti. Sháním půjčku, jsem zaměstnaná a bohužel mám nějaké ty exekuce, tak nikde nepůjčí. I přes můj zaručený pravidelný příjem. Nabídne někdo soukromou půjčku i pro mě? Klidně pište sem, ozvu se vám. Předem děkuji, Romana.

Romana S. napsal/a:

Děkuji. Na srovnání jsem se zrovna dívala, ale jsou tam ty společnosti, které jsem již zkoušela. A které mě vždycky zamítnou, když se podívají do registru a zjistí moje exekuce. A v inzerci už svoji poptávku mám od včerejška. Ale s nikým kdo se mi ozval jsem se ještě nedomluvila, tak jsem to zkoušela poslat i tady.

Romana S. napsal/a:

Již jsem našla v inzerci. Už mi nevolejte. Díky.

Lucie Broučková napsal/a:

Nabízím malé půjčky každému, kdo nemá insolvenci, ale může být v exekuci. Záznamy v registru neprověřuji. Peníze pocházejí ze soukromých zdrojů. Je zde samozřejmě úrok, ale nepovažuji jej za nad-příliš vysoký. Podmínky jsou:

  • Částka: 5 000 Kč - 25 000 Kč
  • Kontroluje se insolvence: ANO
  • Kontrolují se exekuce: NE
  • Záznam v registru: nekontroluje se, nevadí
  • Úroková sazba: již od 24.9% p.a.
  • Způsob vyplacení: osobně na ruku v hotovosti
  • Způsob zaručení: notářský zápis, směnka, smlouva
  • Společnost: ne, jedná se o půjčku od soukromníka

V případě zájmu mě kontaktujte na lucie.brouckova@precerpano.cz.

P. Zvoral napsal/a:

Já se taky připojuji s tou žádostí, pokud se Vám někdo ozve, tak mi taky přepošlete nabídky. Můj email je pppzvoral@post.cz a kvůli insolvenci nemůžu nikde žádat. Ale pokud by to byl soukromník, tak by to šlo - podepíšeme vše a já Vám budu platit. Mám příjem! Prosím reakci na email.

Štěpánka Jaroušková napsal/a:

Já tady všem taky doporučuji použít tu inzerci půjček https://www.nebankovky.cz/inzerce-pujcek-zdarma/. Včera jsem tam dostala nabídku od jednoho pána, soukromníka, na směnku. Žádné poplatky ani nic. Taky si tam vložte poptávku a třeba se vám taky někdo ozve. Ani ani nechtěl vysoký úrok.

božena holá napsal/a:

mám takový velký problém. syn se mi zadlužil a tak jsem to za něj musela vyplatit. jenomže jsem potom neměla na splácení, tak jsem si musel vzít peníze sama od home credit a potom od půjčka tutovka. a teď toho platím tolik, že už mi důchod na to nestačí ani kdyby jsem ho na splátky dávala celý.

je tady nějaký ochotný soukromník, který by mi nabídl 250000 kč? nemám majetek. nevlastní byt, ale platím podnájem. mám důchod 17000 kč a dcera má příjem 19000 kč. souhlasím s vysokým úrokem. prosím lidičky, odepište.

Jana napsal/a:

Poskytujeme půjčky jednotlivcům a všem občanům ČR 1 od 1000 až 15000 Kč s roční úrokovou sazbou již od 2%. Sjednání úvěru až po dobu 36 měsíců, záleží dle výše půjčky. Poskytujeme také podnikatelské úvěry do 50 000 Kč. S roční úrokovou sazbou již od 3% po dobu až 48 měsíců. Pro více informací nás prosím kontaktujte na janaovajova@gmail.com. Děkujeme.

Vložit reakci do diskuse bez registrace

Text vaší odpovědi:

Vaše jméno:

12 + 12 =

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!