Kolik si chcete půjčit?

Nová rychlá půjčka na účet bez příjmu a bez registru ihned na účet SOScredit

Nová rychlá půjčka na účet bez příjmu a bez registru ihned na účet SOScredit

Na český nebankovní trh přichází nová společnost SOScredit, která nabízí rychlé půjčky před výplatou. Ocení ji především žadatelé, kteří nemají zaměstnání nebo nejsou schopni doložit svůj příjem. Minimální žádost lze odeslat ve výši 1.000 Kč. Pokud si klient půjčuje poprvé, lze žádat o maximálně 5.000 Kč. Splatí-li peníze včas a bez prodlení, tak se mu SOScredit při opakovaných žádostech nabízí až 15.000 Kč. Doba splatnosti je 7 až 28 dní - je třeba zvolit předem.

O půjčku můžete požádat na oficiálních stránkách www.SOScredit.cz. K dispozici je rovněž kalkulačka úrokových sazeb, splátek a dalších podmínek tohoto produktu.

Jaká je úroková sazba, kolik klient přeplatí

Jak je již zvykem u rychlých půjček do výplaty na účet ihned, tak i zde je splacení jednorázové. Výše úrokové sazby zohledňuje jak půjčenou částku, tak i dobu splatnosti. Čím delší doba splatnosti, tím vyšší bude přeplatek. Podívejme se na dva reprezentativní příklady. První příklad zohledňuje situaci, kdy si klient půjčuje poprvé a může dosáhnout na maximální hranici 5.000 Kč. Druhý příklad nabízí pohled na úrokovou sazbu u nejvyšší možné částky.

První půjčka do 5.000 Kč na 7 dní:

Výše půjčkyTermín splátkyMěsíční splátkaCelkem vrátíteRPSN
5.000 Kč7 dní5.749 Kč5.749 Kč144783.9%

První půjčka do 5.000 Kč na 28 dní:

Výše půjčkyTermín splátkyMěsíční splátkaCelkem vrátíteRPSN
5.000 Kč28 dní6.828 Kč6.828 Kč5708.2%

Opakovaná půjčka 15.000 Kč na 7 dní:

Výše půjčkyTermín splátkyMěsíční splátkaCelkem vrátíteRPSN
15.000 Kč7 dní17.122 Kč17.122 Kč99051.0%

Opakovaná půjčka 15.000 Kč na 28 dní:

Výše půjčkyTermín splátkyMěsíční splátkaCelkem vrátíteRPSN
15.000 Kč28 dní20.161 Kč20.161 Kč4621.2%

Proč je RPSN tak vysoké, co to znamená

Pokud se podíváme na přeplatky u jednotlivých reprezentativních příkladů, tak se zdají být na první pohled velmi rozumné. Pokud si klient půjčí například 15.000 Kč na 7 dní, tak celkem vrátí 17.122 Kč. Tedy přeplatek pouhých 2.122 Kč. Ovšem RPSN se zdá být příliš vysoké - 99051.0%. Proč?

RPSN znamená roční úroková sazba. Ze zákona je tedy nutné uvádět, jaký úrok by klient zaplatil, pokud by půjčku splácet celý rok. Klient ovšem nebude splácet půjčku 365 dní, ale pouhých 7 dní. Ze zákona je ovšem nutné uvést kolik by přeplatil, pokud by splácel celý rok. Proto se zdá být RPSN vysoké. Mějme příklad - klient si půjčí 1.000 Kč na 1 den s úrokem 10%. Tedy celkový úrok této půjčky bude 10% = 100 Kč. Tedy celkem vrátí 1100 Kč. Ze zákona je ovšem nutné uvést roční úrokovou sazbu. Tedy je nutné 10% vynásobit 365 dny. A tím se dostaneme na RPSN 3650%.

Z tohoto důvodu rychlé nebankovní půjčky před výplatou ihned mají vysoká RPSN, i když přeplatky jsou velmi nízké. Není třeba se tedy zaleknout vysokého RPSN.

Konkrétní RPSN a přeplatel pro váš případ si můžete spočítat v kalkulačce na oficiálních stránkách www.SOScredit.cz.

Výhody nové rychlé půjčky SOScredit na účet

Jelikož je SOScredit novou společností, tak by se jí nepodařilo najít nové zákazníky, pokud by nabízela stejné podmínky jako její zavedená konkurence. Podívejme se proto na výhody, které má oprati konkurenčním půjčkám.

 • klient si sám může zvolit dobu splatnosti na 7-14-21-28 dní
 • nekontroluje se zápis v bankovním registru
 • není třeba být zaměstnanec či mít potvrzení i příjmu
 • stačí 2 doklady totožnosti a výpis z účtu
 • peníze jsou převedeny ihned na bankovní účet
 • délka vyplacení do 15 minut od požádání
 • i bez příjmu a bez registru ihned na účet

Podmínky ke schválení nové rychlé půjčky SOScredit

K úspěšnému schválení je nutno splnit několik základních podmínek. Pokud tyto podmínky žadatel splní, tak jsou mu peníze ihned poslány na jeho bankovní účet. Ještě dnes do 15 minut. Podmínky jsou následující:

 • vyplnění žádosti na oficiálních stránkách
 • dvě fotografie osobních dokladů
 • jakýkoliv příjem (mateřská, důchod, brigáda...)
 • výpis z BÚ za poslední 3 měsíce
 • občan ČR starší 18 let

Požádejte o schválení na oficiálních stránkách www.SOScredit.cz.

Zhodnocení nového produktu od SOScredit

Rychlé půjčky před výplatou ihned na účet byly historicky schvalovány pouze zaměstnancům. K získání peněz bylo nutno doložit pracovní smlouvu na dobu neurčitou a potvrzení o výši příjmu. SOScredit lze získat i bez příjmu a bez registru. Stačí mít jakýkoliv příjem (brigáda, mateřská, důchod...) a doložit jej výpisem z bankovního účtu.

Největší výhodou zde ovšem je rychlost vyplacení. Pokud kliknete na výše uvedený odkaz, tak budete přesměrování na oficiální stránky a na formulář. Ve formuláři uvedete své jméno, bydliště a detail požadované půjčky. Později připojíte fotografie dvou osobních dokladů a výpis z BÚ. Pokud bude vše v pořádku, tak jsou peníze převedeny do 15 minut na žadatelův BÚ. Od kliknutí na odkaz do vyplacení peněz na účet tak neuplyne více než 30 minut. Vše lze vyřídit z domova. A žadatel nemusí shánět potvrzení od zaměstnavatele apod. A právě to je největší výhoda nové půjčky od SOScredit bez registru a bez doložení příjmu ze zaměstnání - jednoduchost, rychlost a možnost vše vyřídit právě zde na počítači.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!