Kolik si chcete půjčit?

Nová půjčka pro živnostníky a podnikatele 5.000 - 30.000 Kč NovaCredit

Nová půjčka pro živnostníky a podnikatele 5.000 - 30.000 Kč NovaCredit

Na českém nebankovním trhu se objevila nová společnost - NovaCredit 5.000 Kč až 30.000 Kč (odkaz vede na oficiální stránky). Tato společnost nabízí půjčky jak pro živnostníky (OSVČ) tak i podnikatele. Minimální hranicí žádosti je 5.000 Kč. Maximálně lze žádat až o 30.000 Kč a to již při první žádosti. Dobu splatnosti si lze zvolit od 3 do 12 měsíců.

Reprezentativní příklad půjčky pro OSVČ či podnikatele

Výše úrokové sazby a celkový přeplatek je ovlivněn jak výší půjčené částky, tak i zvolenou dobou splatnosti. Simulujme situaci, kdy si chce živnostník či podnikatel vzít nejvyšší možnou sumu, 30.000 Kč, na minimální a maximální možnou dobu splácení.

Na 3 měsíční splátky:

Výše půjčkyPočet splátekMěsíční splátkaCelkem vrátíteRPSN
30.000 Kč3 splátky14.615 Kč43.845 Kč184,60%

Na 12 měsíčních splátek:

Výše půjčkyPočet splátekMěsíční splátkaCelkem vrátíteRPSN
30.000 Kč12 splátek4.956 Kč59.472 Kč98,24%

Pozn: nenechejte se zmást! Půjčka na 3 měsíce má vyšší RPSN, než půjčka na 12 měsíců. Ale přitom půjčka na 3 měsíce vychází levněji než půjčka na 12 měsíců. Na první pohled se to může zdát zcela nesmyslné. Toto dilema ovšem vychází z definice RPSN, kdy RPSN zahrnuje úrok+poplatky za jeden rok. 3-měsíční půjčka je ovšem placena jen 3 měsíce. Ze zákona je ovšem nutné uvést, jaký úrok+poplatky by byly placeny, pokud by byla půjčka placena po celý rok. Tedy RPSN u 3-měsíční půjčky je vynásobeno čtyřikrát. Spočítejte si vlastní podmínky na www.novacredit.cz.

Je tato půjčka výhodná či nevýhodná?

Při zhodnocení úrokové sazby z reprezentativního příkladu je zřejmé, že úroková sazba je mírně vyšší než u bankovních společností. Ovšem je zcela srovnatelná s ostatními půjčkami, které jsou nabízeny v nebankovním sektoru. Hlavní výhody této nové půjčky pro živnostníky a podnikatele jsou následující:

 • žadatel nemusí být zaměstnanec a nedokládá potvrzení o příjmu
 • není nutno dokládat příjem a to ani v minimální hranici
 • nekontroluje se bankovní/nebankovní registr
 • není nutné ručit majetkem či poskytnout zástavu
 • předčasné splacení je zcela zdarma bez poplatků
 • půjčku lze vyřídit zcela přes internet bez schůzky
 • vyplacení převodem na bankovní účet do 5 minut

Podmínky ke schválení a vyplacení peněz ihned

O půjčku se žádá přes internet. Stačí vyplnit žádost na oficiálních stránkách (viz odkaz výše), počkat na schválení a potvrzení. Do 5 minut budou peníze převedeny na bankovní účet. Žadatel následně s penězi může nakládat zcela libovolně - tato půjčka je zcela neúčelová. Jaké musí žadatel splňovat podmínky, aby byl schválen?

 • půjčka je určena pro živnostníky (OSVČ) nebo podnikatele
 • žadatel musí být občanem ČR
 • žadatel musí být starší 21 let
 • je nutné zaslat 2 fotografie osobních dokladů (např. OP a ŘP)
 • je nutné mít bankovní účet u české banky

Proč je NovaCredit výhodná a pro koho je vhodná

Jak již bylo dokázáno, tak úroková sazba a celkový přeplatek je mírně vyšší, než u bankovních společností. Tato nová půjčka NovaCredit pro živnostníky a podnikatele ovšem vyniká svojí jednoduchostí a snadnou dostupností.

Zájemce o peníze nemusí dokládat žádná potvrzení. K podání žádosti stačí navštívit internetové stránky, vyplnit dotazník a poskytnout dvě fotografie osobních dokladů. Během schvalovacího procesu není prověřován v registru dlužníků, není ověřován jeho příjem, nejsou zde žádné požadavky na minimální obrat a ani další kritéria. V případě schválení jsou peníze okamžitě přepsány na žadatelův bankovní účet.

Tato nová půjčka od NovaCredit je tak vhodná pro ty, kteří potřebují okamžitě do 5 minut mít peníze k dispozici. Nemají čas dokládat dokumenty a například i nesplňují podmínky ohledně čistého registru. Typickým žadatelem může být živnostník, kterému zákazník včas neproplatil fakturu. Očekává její proplacení v příštím měsíci, ale momentálně nemá peníze na nákup materiálu nebo běžné výdaje. Tzv. se ocitl v druhotné platební neschopnosti.

Rovněž typickým žadatelem může být podnikatel, který nemá možnost doložit příjem jako zaměstnanec a proto je u banky či nebankovních společnosti zamítnut. U této společnosti nebude mít problém daný finanční obnos ihned získat. A to dokonce ještě dnes.

Jak požádat o peníze ještě dnes

NovaCredit vyplácí peníze živnostníkům a podnikatelům ještě dnes. Stačí navštívit internetové stránky NovaCredit (odkaz vede na oficiální stránky). Na úvodní stránce je možno zvolit požadovanou sumu (5.000 Kč až 30.000 Kč) a dobu splácení (3 až 12 měsíců). Po potvrzení toho výběru se žadateli zobrazí formulář, který vyžaduje jeho jméno, bydliště, mobilní telefon, email a číslo bankovního účtu. Po vyplnění a odeslání formuláře je žádost ihned zpracována a žadatel se ihned dozví, zda-li mu byly peníze poskytnuty. V případě schválení jsou převedeny na jeho bankovní účet.

Pokud má žadatel bankovní účet veden u stejné banky jako NovaCredit, tak mu budou peníze připsány do 5 minut. NovaCredit má bankovní účty u všech velkých českých bank. Pokud má žadatel účet veden u jiné banky, tak mu peníze budou připsány následující den ráno.

Zhodnocení nové půjčky pro podnikatele a živnostníky NovaCredit

Český nebankovní trh léta postrádal poskytovatele, který by půjčoval živnostníkům či podnikatelům. Tito žadatelé byli v minulosti zamítání z důvodu, že nebyli schopni doložit smlouvu na dobu neurčitou či potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Jelikož je tato nabídka cílena na OSVČ a podnikatele, tak tyto překážky zcela mizí. Rovněž je velmi velmi snadno dostupná z hlediska byrokracie - stačí vyfotografovat dva osobní doklady a vyplnit žádost. Z hlediska úrokové sazby je na stejné úrovni, kde se pohybují ostatní nebankovní společnosti.

Nový produkt od NovaCredit tak lze hodnotit velmi kladně a pro jeho jednoduchost a rychlost vyplacení jej lze jednoznačně doporučit. Více informací, smluvní podmínky a formulář s žádostí naleznete na odkazu uvedeném v tomto článku.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!