Kolik si chcete půjčit?

"Přijedeme a půjčíme vám peníze" - Kdo přiveze peníze až domů?

Mnoho poskytovatelů v nebankovním trhu nabízí, že přijede až k vám domů a půjčí peníze v hotovosti. Zpravidla se jedná o soukromníky, lichváře a investory, kteří nemají důvěryhodnou pověst a půjčují zpravidla jen na směnku. O to více vítanou informací je, že se zde nachází i jedna zavedená a ověřená nebankovní společnost, které lze důvěřovat. A která peníze vozí až domů v hotovosti a to i o víkendu.

Nebankovní produkty od Provident

Společnost Provident má ve své nabídce celkem 3 základní produkty.

 • Provident start - půjčka 3 000 Kč až 9 000 Kč se splatností až na 3 měsíce. První půjčka je zcela zdarma a neplatí se žádný úrok ani žádné poplatky.
 • Modrá na účet - půjčka 10 000 Kč až 130 000 Kč převodem na váš bankovní účet. Maximální doba vyřízení 3 dny. Splatnost 12 nebo 24 měsíců.
 • Zelená v hotovosti - půjčka 6 000 Kč až 90 000 Kč v hotovosti přivezené až k vám domů. Peníze jsou předány při podpisu smlouvy. Vše ještě dnes včetně víkendů a svátků.

Základní parametry zelené v hotovosti

Každý klient může požádat o 6 000 Kč až 90 000 Kč (klikněte pro podrobné informace a zobrazení žádosti). Podmínky jsou snadné: Věk minimálně 18 let, trvalý pobyt v ČR, prokazatelný zdroj příjmu. Ihned po schválení k vám domů přijede zástupce, předá peníze v hotovosti a sepíše s vámi smlouvu.

Peníze jsou následně spláceny měsíčně nebo týdně. Kdykoliv můžete posílat splátky navíc, aby jste vše rychleji splatili. A případně i celou půjčku můžete doplatit předčasně. Za tuto službu je ovšem účtován poplatek ve výši 0,5% z nedoplacené částky.

Peníze ještě dnes, ovšem nutné 3 dokumenty

Půjčku lze mít ještě dnes. Klikněte na odkaz výše. Zjistíte podrobné informace a vyplníte žádost. Po schválení si domluvíte schůzku se zástupcem u vás doma. Přijede až k vám domů, kde společně vyplníte smlouvu a získáte peníze v hotovosti. Může zde nastat pouze jediná komplikace, při podpisu smlouvy musíte mít následující dokumenty:

 • Platný občanský průkaz
 • Doklad o trvalém příjmu
 • Doklad potvrzující adresu Vašeho bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.)

O víkendu může být velmi obtížné získat od zaměstnavatele doklad o trvalém příjmu. V takovém případě se doporučuje vyplnit žádost a vše si vyjasnit až následně během telefonického rozhovoru, kdy si budete sjednávat schůzku se zástupcem. Je možné, že zástupce bude akceptovat například i výpis z elektronického bankovnictví či jinou formu dokladu.

Reprezentativní příklad půjčky až domů v hotovosti

U produktu "zelená v hotovosti" je zajímavá Garance celkové ceny. To znamená, že předem víte, kolik zaplatíte. A neplatíte žádné poplatky navíc. Nejsou vám účtovány úroky z prodlení. nejsou vám účtovány pokuty za pozdní splácení. A nejsou vám ani účtovány upomínky. Jakou cenu si předem domluvíte, tolik i společnosti celkem vrátíte.

PůjčkaSplatnostSplátkaRPSNVrátíte
75 000 Kč24 měsíců3 873 Kč23,76 %92 944 Kč

Úroková sazba je o několik málo procent vyšší než u jiných společností. Je nutno brát v potaz, že společnost vypraví zástupce až k vám domů. Který vám osobně přiveze peníze. A to i o víkendu či státním svátku. A společnost nabízí Garanci celkové ceny. Tedy ve výsledku je několik málo procent navíc velmi zasloužených.

Hlavní výhody produktu od Provident

Tento produkt je na českém trhu unikátní a žádná jiná společnost nenabízí přivezení hotovosti až domů. Rovněž je unikátní v jednoduchých podmínkách a relativně velmi vysoké maximální částce.

 • peníze přijedou v hotovosti až k vám domů
 • služba funguje i o víkendu a svátcích
 • nutné pouze mít příjem a mít 3 dokumenty
 • lze pozastavit splácení na určitou dobu, tzv. "splátkové prázdniny"
 • žadatel může získat až 90 000 Kč

Do nedávna nebyla na nebankovním trhu jediná společnost, která by půjčovala i o víkendu a která by přivezla peníze až domů. Klienti v takovém případě byli odkázáni na lichváře a soukromníky. Je velmi dobrým znamením, že se časy mění. A nyní je zde ověřená společnost, která tyto služby nabízí. Další informace se dozvíte na odkazu na začátku tohoto článku.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!