Kolik si chcete půjčit?

Kdo půjčí peníze s možností výběru na čerpací stanici (benzince)

Kdo půjčí peníze s možností výběru na čerpací stanici (benzince)

Na internetu je více než 50 českých poskytovatelů půjček. Drtivá většina z nich se specializuje na menší půjčky do výplaty a mají vesměs podobné podmínky. Nevyžadují zástavu ani ručení a ani nenahlížejí do registru. Na druhou stranu nabízejí jen sumy od 500 Kč až 10 000 Kč. A peníze vyplácejí jen bankovním převodem. Pokud ovšem žadatel chce jiné podmínky, jinou částku nebo jiný způsob vyplacení, má často smůlu. Nebankovní společnosti jsou jedna jako druhá. Pokud neuspěje u jedné, neuspějete u drtivé většiny z nich. A rovněž ani u nich nenaleznete jiné podmínky. Jako je například výběr hotovosti na čerpací stanici.

Jaké jsou možnosti vyplacení peněz

Pokud si podáte žádost, zpravidla nemáte na výběr způsob vyplacení. Pokud si srovnáme celý český nebankovní trh narazíme na následující možnosti:

  • převodem na účet - drtivá většina poskytovatelů nabízí pouze tuto možnost. Výhodné z hlediska rychlosti, peníze máte ještě dnes. Ovšem musíte mít účet.
  • poštovní složenkou/pošta - doručení trvá 24 hodin a více. Velmi pomalé, ale vhodné pro všechny, kteří nemají účet a mají blízko na poštu.
  • výběr na čerpací stanici - doručení okamžité, stačí si zajít na stanici pro peníze

Peníze na čerpací stanici spojují dvě výhody bankovního převodu a složenky. Stejně jako bankovní převod i tato možnost je okamžitá. Ještě dnes si můžete zajít pro peníze. A Zároveň je zde i výhoda složenky, kdy nemusíte mít bankovní účet.

Požádejte o půjčku s výplatou na čerpací stanici

Kliknutím na následující odkaz přejdete na oficiální žádost o půjčku. Která vám bude vyplacena na čerpací stanici. Klikněte a podívejte se.

Před podáním žádosti je nutné vyplnit 4 parametry:

Návod na vyplnění žádosti
  1. Vyberte, kolik si chcete půjčit. Při půjčce na čerpací stanici je limit 4 900 Kč. Pokud chcete půjčku na účet je limit 30 000 Kč.
  2. Do kdy půjčku vrátíte (datum splatnosti).
  3. Na jak dlouhou dobu si půjčku berete (počet dnů).
  4. Pokud chcete peníze na účet (bezhotovostní) nebo půjčku s výběrem hotovosti na čerpací stanici (hotovostní).

Ihned po vyplnění této žádosti se Vám i zobrazí příklad této půjčky. Vybrali jsme, že máme zájem o hotovostní půjčku (s výběrem na čerpací stanici) a požadujeme 4 900 Kč. Kalkulačka nám ihned zobrazí úrokovou sazbu, RPSN a i celkovou splatnou částku 6 519,09 Kč.

Reprezentativní příklad půjčky

Následně již jen stačí kliknout na tlačítko "Chci půjčku", vyplnit formulář. A zajít si na nejbližší čerpací stanici, kde vám tyto peníze vyplatí v hotovosti na ruku.

Klikněte na odkaz na oficiální stránky. A podejte si žádost ještě dnes. A i vy můžete mít tuto částku ještě dnes k dispozici na cokoliv potřebujete.

Jak si najít půjčku s jinými podmínkami

Tento produkt má velmi specifické vlastnosti - hotovostní výběr na benzínové stanici (benzince). Co dělat v případě, kdy potřebujete jinou půjčku, ale rovněž s nějakou unikátní vlastností? Například tu, která má nejnižší měsíční splátku, nebo která nabídne nejvíce peněz, nebo která lze doplatit předčasně. Víme, jak takový produkt najít.

Přejděte na Porovnání nebankovních půjček - nachází se zde všichni čestí poskytovatelé. Můžete je třídit/filtrovat dle podmínek, které vyžadují. A i zjistit podmínky, které naopak svým klientům nabízejí. Díky tomu si můžete najít ideální produkt přímo Vám na míru.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!