Kolik si chcete půjčit?

Nikdo vám nechce půjčit peníze? 3 tipy jak z toho ven

Nikdo vám nechce půjčit peníze? 3 tipy jak z toho ven

Srdcem tohoto portálu je porovnání nebankovních půjček. Na této stránce najdete všechny nebankovní společnosti, které v ČR nabízejí peníze. Vždy doporučujeme začít s hledám té pravé půjčky zde. Mezi žadateli o nebankovní půjčku se občas opakuje ovšem tento problém - nechtějí najít nejvýhodnější půjčku, nejnižší úrok nebo nejnižší splátku (v čemž by jim toto porovnání vše vyřešilo). Ale mají problém vůbec najít někoho, kdo by jim vůbec půjčil. Bez ohledu na výši úroku nebo splátky. A v takovém případě jim toto porovnání mnoho asistence neposkytne.

Kam směřovat svoji pozornost, pokud vám nechce nikdo půjčit své peníze?

1. Nechejte ostatní lidi se vám složit na půjčku

Jistě jste již slyšeli o portálu, kde lidé půjčují své vlastní peníze ostatním lidem. Můžete na internet vložit svoji poptávku půjčky například na 300 000 Kč. A k této poptávce napíšete i krátký příběh, například "mám mnoho menší půjček, chci je všechny spojit, platit jen jednu, mám zaměstnání a garantovaný příjem". Ostatní lidé se vám na tuto půjčku složí. Někdo dá 10 000 Kč, někdo jiný 50 000 Kč...až se sejde celý 300 000 Kč. Tato služba všechny tyto peníze spojí dohromady. Sepíše s vámi smlouvu a peníze vám najednou vyplatí. A vy je najednou splácíte zpět. A tato služba peníze opět přerozdělí původním lidem, kteří se vám na půjčku složili (a oni vydělají na úroku).

Klikněte zde na oficiální web a podívejte se na již vložené poptávky, na které se momentálně lidé skládají. A pokud by vám tento typ půjčky vyhovoval, můžete si založit i svoji vlastní poptávku. Všechny takto založené poptávky jsou plně anonymní. Lide, kteří se vám skládají na půjčku mají k dispozici pouze vaše jméno (Jan N.) a vámi napsaný krátký příběh, na co peníze potřebujete.

První velikou výhodou je, že zde projdou schválením i lidé, kterým nikdo jiný nikde nepůjčí (lidem v insolvenci ovšem nepůjčují). Druhou výhodou je zde nízký úrok. Což může být překvapující vzhledem k faktu, že se jedná o nebankovní zdroj peněz. Jelikož samotní poskytovatelé (běžní lidé) nemají vysoké náklady jako banka/nebankovní společnost, vyplatí se jim půjčovat peníze již s úrok 2,99%. Maximální možný úrok je 19,99%.

2. Ať si někdo jiný půjčí za vás

nechejte někoho jiného, aby si půjčil peníze za vás. Může se jednat o vašeho rodinného příslušníka nebo známého. A můžete mu i nabídnout finanční odměnu za to, že vám pomůže. A tato odměna vás nebude nic stát. Je možné, že by vám nějaká nebankovní firma půjčila 100 000 Kč a následně vyžadovala vrátit 180 000 Kč. A normální banka půjčuje 100 000 Kč a očekává 120 000 Kč. Pokud si tedy někdo s "čistým štítem" půjčují místo vás v bance, ušetříte na úrocích 60 000 Kč. A můžete mu tak nabídnout například 30 000 Kč za pomoc. Pokud by jste si sami půjčili v nebankovním sektoru, půjčka by vás vyšla velmi draho. S pomocí vašeho známého dosáhnete na levnou bankovní půjčku a ušetříte i poté, co mu za pomoc zaplatíte.

V bankovním sektoru bychom doporučili tuto novou půjčku od České spořitelny, která nabízí až 1 000 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Máte rodinného příslušníka, který má stále doložitelné zaměstnání, nemá záznam v registru a byl by vám ochoten pomoci? Ukažte mu tuto půjčku. A zeptejte se, jestli by vám byl ochoten takto pomoci. žadatel nemusí být klientem ČS a ani nemusí mít u ČS účet.

Velikou výhodou zde je, že lze získat až 1 milion bez toho, aby tato půjčku musela být zajištěná nemovitostí. Může vám tak pomoci takřka každý, kdo má zaměstnání a nikdy neměl finanční potíže. Jedná se o zcela bez-účelový produkt, který může žadatel využít na cokoliv - tedy vám může po vyplacení tyto peníze darovat nebo vám umožnit přístup k volnému nakládání s nimi. Doba splatnosti je 12 - 120 měsíců. Doba vyřízení ještě dnes do 15 minut. Kompletní podmínky schválení naleznete na výše uvedeném odkazu.

3. Vyzkoušejte soukromou inzerci

Podívejte se do Inzerce půjček. Jedná se o standardní inzerci, kde žadatelé mohou vkládat své poptávky a poskytovatelé naopak vkládat své nabídky. Můžete si inzerci projít a zkusit se podívat, jestli by vám nevyhovovala některá z již zveřejněných nabídek. A případně si můžete i zcela bezplatně vložit svoji vlastní poptávku.

Velikou předností je fakt, že zde můžete přijít do kontaktu se soukromníky, kteří nabízejí své vlastní peníze za svých vlastních podmínek. Na který je možno se s nimi domluvit a najít kompromis. Domluvit se na snížení některých nároků a tento fakt ji například vynahradit vyšším úrokem nebo kratší dobou splatnosti. Nevýhodou zde je, že si vše musíte vyřídit sami. Všechny parametry a podmínky půjčky musíte posoudit sami za sebe. Není zde žádný zprostředkovatel nebo finanční poradce, který by vám asistoval a jednal ve vašem jméně. V tomto jsou výhodnější předchozí možnosti. Rovněž je třeba v soukromém sektoru počítat s vyšším úrokem.

Všeobecný přístup, kdy nikdo nechce půjčit

Nejčastější situací, kdy lidé hledají půjčku a nikdo jim nechce půjčit je, kdy již mají mnoho závazků. Mají 3 - 4 půjčky, tedy i 3 - 4 měsíční/týdenní splátky a vše jim začíná přerůstat přes hlavu. A nyní hledají způsob, jak vše vyplatit a platit jen jednu splátku (v lepším případě). Nebo hledají peníze je na zaplacení splátek tento měsíc (v horším případě). A i když v minulosti našli, nyní již nemohou najít nikoho, kdo by jim půjčil.

Prvním krokem je vždy stabilizovat současnou situaci. Pokud máte možnost odložení splátek, podejte si o ni žádost. Některé produkty nabízejí možnost změny výše splátek. Informujte se, jestli si je můžete snížit (i za cenu navýšení úrokové sazby a doby splatnosti). Pokud tyto kroky nepomohly a vy si stále nemůžete dovolit tento měsíc splátku uhradit v řádném termínu, informujte o tomto faktu věřitele. Zatelefonujte do banky/nebankovní firmy ještě před splatností a informujte je, že tento měsíc si nemůžete dovolit vše poslat včas. Velikým překvapením pro vás může být nabídnutá pomoc. Daná společnost vám s velikou pravděpodobností vyjde vstříc a nabídnete vám možnosti řešení (odklad splátek, snížení splátek atd.). Nejhorším krokem, který můžete udělat, je splátku nezaplatit a ignorovat telefony/emaily/dopisy. Nejlepším krokem je předčasně informovat věřitele a komunikovat.

A v tomto mezi-období hledat v bankovním/nebankovním trhu řešení. Ať již by se mělo jednat o doporučené složení se lidmi na vámi požadovanou částku, půjčku skrz inzerci nebo pomoc od rodinného příslušníka/přátel.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!