Jste zde poprvé? Lidé milují naše velké porovnání nebankovních půjček. A pro ostatní případy zde máme inzerci soukromých půjček X

Nikdo vám nechce půjčit peníze? 3 tipy jak z toho ven

Nikdo vám nechce půjčit peníze? 3 tipy jak z toho ven

Srdcem tohoto portálu je porovnání nebankovních půjček. Na této stránce najdete všechny nebankovní společnosti, které v ČR nabízejí peníze. Vždy doporučujeme začít s hledám té pravé půjčky zde. Mezi žadateli o nebankovní půjčku se občas opakuje ovšem tento problém - nechtějí najít nejvýhodnější půjčku, nejnižší úrok nebo nejnižší splátku (v čemž by jim toto porovnání vše vyřešilo). Ale mají problém vůbec najít někoho, kdo by jim vůbec půjčil. Bez ohledu na výši úroku nebo splátky. A v takovém případě jim toto porovnání mnoho asistence neposkytne.

Kam směřovat svoji pozornost, pokud vám nechce nikdo půjčit své peníze?

1. Nechejte ostatní lidi se vám složit na půjčku

Jistě jste již slyšeli o portálu, kde lidé půjčují své vlastní peníze ostatním lidem. Můžete na internet vložit svoji poptávku půjčky například na 300 000 Kč. A k této poptávce napíšete i krátký příběh, například "mám mnoho menší půjček, chci je všechny spojit, platit jen jednu, mám zaměstnání a garantovaný příjem". Ostatní lidé se vám na tuto půjčku složí. Někdo dá 10 000 Kč, někdo jiný 50 000 Kč...až se sejde celý 300 000 Kč. Tato služba všechny tyto peníze spojí dohromady. Sepíše s vámi smlouvu a peníze vám najednou vyplatí. A vy je najednou splácíte zpět. A tato služba peníze opět přerozdělí původním lidem, kteří se vám na půjčku složili (a oni vydělají na úroku).

Klikněte zde na oficiální web a podívejte se na již vložené poptávky, na které se momentálně lidé skládají. A pokud by vám tento typ půjčky vyhovoval, můžete si založit i svoji vlastní poptávku. Všechny takto založené poptávky jsou plně anonymní. Lide, kteří se vám skládají na půjčku mají k dispozici pouze vaše jméno (Jan N.) a vámi napsaný krátký příběh, na co peníze potřebujete.

První velikou výhodou je, že zde projdou schválením i lidé, kterým nikdo jiný nikde nepůjčí (lidem v insolvenci ovšem nepůjčují). Druhou výhodou je zde nízký úrok. Což může být překvapující vzhledem k faktu, že se jedná o nebankovní zdroj peněz. Jelikož samotní poskytovatelé (běžní lidé) nemají vysoké náklady jako banka/nebankovní společnost, vyplatí se jim půjčovat peníze již s úrok 2,99%. Maximální možný úrok je 19,99%.

2. Ať si někdo jiný půjčí za vás

nechejte někoho jiného, aby si půjčil peníze za vás. Může se jednat o vašeho rodinného příslušníka nebo známého. A můžete mu i nabídnout finanční odměnu za to, že vám pomůže. A tato odměna vás nebude nic stát. Je možné, že by vám nějaká nebankovní firma půjčila 100 000 Kč a následně vyžadovala vrátit 180 000 Kč. A normální banka půjčuje 100 000 Kč a očekává 120 000 Kč. Pokud si tedy někdo s "čistým štítem" půjčují místo vás v bance, ušetříte na úrocích 60 000 Kč. A můžete mu tak nabídnout například 30 000 Kč za pomoc. Pokud by jste si sami půjčili v nebankovním sektoru, půjčka by vás vyšla velmi draho. S pomocí vašeho známého dosáhnete na levnou bankovní půjčku a ušetříte i poté, co mu za pomoc zaplatíte.

V bankovním sektoru bychom doporučili tuto novou půjčku od České spořitelny, která nabízí až 1 000 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Máte rodinného příslušníka, který má stále doložitelné zaměstnání, nemá záznam v registru a byl by vám ochoten pomoci? Ukažte mu tuto půjčku. A zeptejte se, jestli by vám byl ochoten takto pomoci. žadatel nemusí být klientem ČS a ani nemusí mít u ČS účet.

Velikou výhodou zde je, že lze získat až 1 milion bez toho, aby tato půjčku musela být zajištěná nemovitostí. Může vám tak pomoci takřka každý, kdo má zaměstnání a nikdy neměl finanční potíže. Jedná se o zcela bez-účelový produkt, který může žadatel využít na cokoliv - tedy vám může po vyplacení tyto peníze darovat nebo vám umožnit přístup k volnému nakládání s nimi. Doba splatnosti je 12 - 120 měsíců. Doba vyřízení ještě dnes do 15 minut. Kompletní podmínky schválení naleznete na výše uvedeném odkazu.

3. Vyzkoušejte soukromou inzerci

Podívejte se do Inzerce půjček. Jedná se o standardní inzerci, kde žadatelé mohou vkládat své poptávky a poskytovatelé naopak vkládat své nabídky. Můžete si inzerci projít a zkusit se podívat, jestli by vám nevyhovovala některá z již zveřejněných nabídek. A případně si můžete i zcela bezplatně vložit svoji vlastní poptávku.

Velikou předností je fakt, že zde můžete přijít do kontaktu se soukromníky, kteří nabízejí své vlastní peníze za svých vlastních podmínek. Na který je možno se s nimi domluvit a najít kompromis. Domluvit se na snížení některých nároků a tento fakt ji například vynahradit vyšším úrokem nebo kratší dobou splatnosti. Nevýhodou zde je, že si vše musíte vyřídit sami. Všechny parametry a podmínky půjčky musíte posoudit sami za sebe. Není zde žádný zprostředkovatel nebo finanční poradce, který by vám asistoval a jednal ve vašem jméně. V tomto jsou výhodnější předchozí možnosti. Rovněž je třeba v soukromém sektoru počítat s vyšším úrokem.

Všeobecný přístup, kdy nikdo nechce půjčit

Nejčastější situací, kdy lidé hledají půjčku a nikdo jim nechce půjčit je, kdy již mají mnoho závazků. Mají 3 - 4 půjčky, tedy i 3 - 4 měsíční/týdenní splátky a vše jim začíná přerůstat přes hlavu. A nyní hledají způsob, jak vše vyplatit a platit jen jednu splátku (v lepším případě). Nebo hledají peníze je na zaplacení splátek tento měsíc (v horším případě). A i když v minulosti našli, nyní již nemohou najít nikoho, kdo by jim půjčil.

Prvním krokem je vždy stabilizovat současnou situaci. Pokud máte možnost odložení splátek, podejte si o ni žádost. Některé produkty nabízejí možnost změny výše splátek. Informujte se, jestli si je můžete snížit (i za cenu navýšení úrokové sazby a doby splatnosti). Pokud tyto kroky nepomohly a vy si stále nemůžete dovolit tento měsíc splátku uhradit v řádném termínu, informujte o tomto faktu věřitele. Zatelefonujte do banky/nebankovní firmy ještě před splatností a informujte je, že tento měsíc si nemůžete dovolit vše poslat včas. Velikým překvapením pro vás může být nabídnutá pomoc. Daná společnost vám s velikou pravděpodobností vyjde vstříc a nabídnete vám možnosti řešení (odklad splátek, snížení splátek atd.). Nejhorším krokem, který můžete udělat, je splátku nezaplatit a ignorovat telefony/emaily/dopisy. Nejlepším krokem je předčasně informovat věřitele a komunikovat.

A v tomto mezi-období hledat v bankovním/nebankovním trhu řešení. Ať již by se mělo jednat o doporučené složení se lidmi na vámi požadovanou částku, půjčku skrz inzerci nebo pomoc od rodinného příslušníka/přátel.

Doporučujeme z porovnání půjček

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až neomezeně

100 - 35 000 Kč

úrok:
nebankovní předčasně zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 10 minut

Splatnost: až 30 dní

1 000 - 16 000 Kč

úrok:
nebankovní i víkendy a svátky

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 15 minut

Splatnost: až 10 let

20 000 - 700 000 Kč

úrok:
bankovní splatnost až 10 let

Ano registr

Ne zástava

Ano zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 5 minut

Splatnost: až 6 měsíců

1 000 - 7 000 Kč

úrok:
nebankovní první půjčka je zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až 7 let

20 000 - 750 000 Kč

úrok:
nebankovní lidé půjčují lidem

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

nebankovky.cz

Porovnání nebankovních půjček

Zadejte kolik si chcete půjčit. Zobrazíme Vám dostupné nebankovní půjčky. Vyřízení a vyplacení klidně ještě dnes jen tak přes internet. Doporučujeme.

Porovnání nebankovních půjček
Přihlásit se k odběru e-mailu o nebankovních půjčkách
Přihlásit se k odběru

Zadejte zde Váš email

Proč? Sledujeme uvedení nových půjček a změny v jednoduchosti získání. Pokud někdo začne nabízet nový produkt nebo zjednodušší podmínky - pošleme Vám upozornění. Ihned víte o nových nebo zjednodušených půjčkách, sloučeních dluhů a refinancováních závazků.

Inzerce nebankovních půjček

Inzerce nebankovních půjček
Nabídky a poptávky půjček

Inzerce půjček je zdarma a bez registrace

vložit poptávku půjčky vložit nabídku půjčky zobrazit všechny inzeráty

Poradna a diskuse

Diskuse o nebankovních půjčkách
Dotazy a zkušenosti

Poradna a diskuse o půjčkách

Doporučujeme ke čtení

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020
Články a návody

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020

Již za necelé dva měsíce zde budou Vánoce. A nedlouho po nich i konec roku. Jelikož právě konec roku...

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut
Články a návody

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut Stejně jako zaměstnanci si mohou v...

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky
Články a návody

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky

Konsolidace znamená spojení více závazků do jednoho. Pokud každý měsíc platíte splátky půjčky, leasi...

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze
Články a návody

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze

Každý žadatel by se měl snažit v první řadě najít půjčku od nebankovní společnosti. Úroky jsou mnohe...

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru
Články a návody

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru

Připravili jsme pro vás vzor Potvrzení o zaměstnání. Ten se hodí zejména v případech, kdy musíte ban...

Odeslat žádost k posouzení a schválení nebankovní půjčky.
Hromadné posouzení

Jedna žádost, 50+ posouzení

Vyplníte 1 žádost. Automaticky projdete posouzením u 50+ poskytovatelů. Společnosti, u kterých projdete schválením, Vás budou kontaktovat do 24 hodin. Posouzení je nezávazné.

Kategorie stránky