Kolik si chcete půjčit?

Bankovní půjčka 1 000 000 Kč bez zástavy - Nejvýhodnější ještě dnes!

Bankovní půjčka 1 000 000 Kč bez zástavy - Nejvýhodnější ještě dnes!

Nejvýhodnější půjčky jsou bankovní. Mají nízký úrok, lze je sjednat obratem a vyplaceny mohou být ještě dnes. Novinkou na českém trhu je půjčka od České spořitelny, která žadatelům nabízí až 1 000 000 Kč a to i bez zástavy nemovitosti. Nemusíte vlastnit byt, dům, nemovitost a ani mít žádný jiný vhodný majetek k zástavě. A i tak můžete získat tuto bankovní půjčku v plné výši 1 000 000 Kč. Podívejte se na nabízené podmínky, vyžadované podmínky ke schválení a požádejte o ni online přes internet. Vypracování nabídky do 15 minut. Možnost vyplcení na účet ještě dnes.

Jak se o tuto bankovní půjčku žádá

O tuto půjčku se žádá přes internet. Navštivte žádost o půjčku Česká spořitelna 1 000 000 Kč. Jsou zde shrnuty všechny podmínky. A zároveň je zde k dispozici i formulář.

Žadatel o půjčku vyplní tuto online žádost - jméno, kontaktní údaje, výši půjčku. Během 10 minut je jeho žádost zpracována a je mu spočítána nabídka na míru. Která je mu zaslána na emailovou adresu. Případně je možné tuto osobní nabídku i probrat se zástupce po telefonu. Odeslání formuláře a obdržení nabídky je zcela nezávazné - nabídnutou půjčku můžete přijmout, odmítnout nebo požádat o její upravení. Například snížení splátek, prodloužení doby splatnosti nebo navýšení maximální částky.

I pokud požádáte o maximální možnou výši 1 000 000 Kč, tento produkt je i nadále bez zástavy nemovitosti.

Kromě 1 000 000 Kč dále nabízí i...

Tento bankovní produkt Vám nabízí následující podmínky:

 • 2 000 Kč až 1 000 000 Kč - můžete žádat o libovolnou sumu v tomto rozmezí
 • 12 až 120 měsíců - stanovte si svoji vlastní délku splatnosti
 • úrok od 4.9 % p.a. a RPSN od 6,9 %. - jedna z nejnižších sazeb na českém trhu půjček
 • bez poplatků - neplatíte žádné peníze předem, žádný poplatek za sjednání, vyplacení, zprostředkování atd. Vše je zdarma.
 • bezúčelová - peníze můžete využít naprosto na cokoliv, není nutné udávat její účel
 • pohyblivé splátky - můžete si kdykoliv snížit nebo zvýšit výši splátek
 • odklad splátek - dvakrát každý rok můžete provést odklad splátek

S touto půjčkou se nedostanete do problémů. Prvním záchranným kruhem je zde možnost si dvakrát ročně odložit splátky. Druhým je možnost si snížit/zvýšit výši měsíční splátky. A´t již dojde k výpadu vašeho příjmu nebo jeho snížení, vždy zde máte nástroje, jak tuto situaci řešit. Půjčujte si zodpovědně. Zde víte, že i v případě nenadálé situace vždy máte možnosti ji řešit.

Musíte splnit ke schválení

Jak již bylo řečeno, tak tuto půjčku můžete získat i bez zástavy nemovitosti. A to od 2 000 do 1 000 000 Kč. Co na druhou stranu musíte splnit?

 • musíte být straší 18 let a být občanem ČR
 • musíte mít bankovní účet u české banky
 • nemusíte být zaměstnanec, ale musíte mít nějaký pravidelný příjem
 • musíte požádat online přes internet, následně komunikujete skrz email nebo telefon
 • nesmíte mít záznam v registru dlužníků, nesmíte mít exekuce
 • vyřízení půjčky do 15 minut od podání žádosti
 • možnost vyplacení ještě dnes na váš bankovní účet

Navštivte odkaz výše. Podívejte se přehled oficiálních podmínek a oficiální nabídku. A následně vyplňte formulář na dané stránce. Nabídka půjčky Vám bude vypracována do 15 minut. A pokud se pro ni rozhodnete, může být vyplacena na Váš bankovní účet ještě dnes.

Reprezentativní příklad bankovní půjčky

Máte zájem o půjčení až 1 000 000 Kč? Podívejte se na následující reprezentativní příklad. Navštivte odkaz výše. Vyplňte základní formulář. A během 156 minut obdržíte vypracovanou nabídku na míru bankéřem České spořitelny.

Výše půjčky140 000 Kč
Splatnost na96 měsíců (splátek)
Úroková sazba7,9% ročně
Měsíční splátka1 981 Kč
RPSN8,6%
Celkem vrátíte191 576 Kč

POZOR! Pokud budete řádně splácet (žádný měsíc se neopozdíte), pak Vám bude odpuštěno až 12 měsíčních splátek. Tyto splátky jsou odpouštěny na konci - tj. poctivě splácejte a splácení půjčky vám bude předčasně pozastaveno. Při řádném splácení tedy:

Odpuštěných splátek12
Doba splácení96 - 12 = 84
Úroková sazba5,0 % ročně
RPSN8,6%
Celkem vrátíte167 804 Kč

Klikněte na odkaz výše. Požádejte si o vypracování osobní nabídky. Je zcela zdarma a zcela nezávazná. Její vypracování trvá 15 minut.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!