Jste zde poprvé? Lidé milují naše velké porovnání nebankovních půjček. A pro ostatní případy zde máme inzerci soukromých půjček X

Přehled možností a způsobů, jak, kde a od koho si půjčit peníze

Přehled možností a způsobů, jak, kde a od koho si půjčit peníze

Následující článek shrnuje všechny možnosti, kde jak a od koho si lze půjčit peníze. Se zaměřením na čistě nebankovní sektor. Nebudou zde tedy zmíněny banky, bankovní úvěry, kreditní karty ani kontokorenty. Zkrátka jen ty možnosti, které mohou být schváleny bez kontroly registru a bez vysokých nároků na bonitu klienta.

Klasické společnosti z nebankovního sektoru

Prvním krokem by mělo být vždy porovnání všech nebankovních společností. Jedná se o nejlevnější způsob, jak si půjčit peníze. U ostaních možností bude úroková sazba již jen narůstat. Rovněž je zde vysoká bezpečnost - tyto společnosti jsou prověřeny a nehrozí ze žádné podvody ani skryté poplatky. Zejména z těchto důvodů by každý žadatel se měl snažit získat právě jednu z těchto půjček.

Kompletní srovnání nebankovních společností naleznete zde: Porovnání nebankovních půjček.

V tabulce se nacházejí všechny české společnosti. K zjištění, které společnosti jsou ochotny půjčit, slouží první 4 sloupečky. Tedy Příjem (jakýkoliv, mateřská, důchod, sociální dávky...), Zaměstnání (nutná smlouva na dobu neurčitou nebo podnikat), Zástava (nutná nemovitost), Registr (zda-li se kontroluje registr). Díky zmíněných základním 4 parametrům ihned zjistíte, které společnosti jsou ochotny vaši poptávku schválit. Z tabulky lze rovněž i vyčíst, které společnosti mají vyhovující nabídky. A to z parametrů Částka (kolik jsou ochotny půjčit), Splatnost (čím delší splatnost, tím menší splátka), Vyřízeno (doba od požádání do vyplacení), Úrok(kolik bude na půjčce přeplaceno).

Každý žadatel by se měl v první řadě pokoušet získat peníze od společností v tabulce. Je to nejbezpečnější a nejlevnější volba v nebankovním sektoru.

Půjčky od lidí lidem

Půjčky od lidí lidem fungují velmi jednoduše. Webový portál vám umožňuje zadat si poptávku půjčky. Například na 100 000 Kč. Návštěvníci těchto stránek následně mají možnost se vám na vaši půjčku složit. Někdo vám poskytne 1000 Kč, někdo jiný 10 000 Kč... . Jakmile se vybere celých 100 000 Kč, tak vám webový portál peníze pošle najednou. Vy mu následně měsíčně splácíte peníze, on přerozděluje vaše splátky zpět lidem. Kteří vydělávají na úrocích - čím více peněz vám poskytli, tím větší část úroku získají. Tyto služby mají menší požadavky na žadatele jelikož lidé, kteří investují své peníze, jsou ochotni jít do většího rizika.

Podívejte se na oficiální stránky Bankerat, který nabízí až 10 - 600 000 Kč. Právě tento portál vám umožňuje založení poptávky a nalezení lidí, kteří chtějí zhodnotit své peníze.

Soukromí investoři půjčují své peníze

Třetí možností je vyzkoušet Inzerci půjček zdarma, která je rozdělena na dvě kategorie - Nabídky a poptávky.

Nabídky jsou inzeráty od soukromých osob a investorů, kteří půjčují své peníze nebo zastupují společnosti, které mají přístup k penězům. Při procházení nabídek tak máte možnost získat přehled o tom, jaké jsou běžné úrokové sazby, podmínky splácení a na jak vysokou sumu máte možnost dosáhnout. Pokud bude některá z nabídek vyhovující, tak můžete danou osobu i přímo kontaktovat.

Poptávky jsou zadávány přímo žadateli, kteří hledají půjčku. Ale nechce se jim procházet všechny nabídky nebo nemohou nalézt vyhovující. V případě, pokud se rozhodnete založit poptávku, tak nezapomeňte uvést účel a výši půjčky, kolik jste ochotni přeplatit, kolik můžete splácet a zdroj vašich příjmů.

V inzerci bohužel není možné ověřovat identitu všech poskytovatelů. Proto se zde lze setkat i s podvodníky. Ti operují velmi jednoduše. Žadateli slíbí peníze v požadované výši. Vyplacení peněz ovšem podmíní tím, že jim nejdříve žadatel musí poslat peníze. Například za schválení půjčky, za poskytnutí půjčky, za zprostředkování půjčky. A jakmile jim žadatel peníze pošle, tak se po nich slehne zem. Poctivý poskytovatel po žadateli v inzerci nikdy nebude vyžadovat žádné peníze. Nikdy a nikomu v inzerci neplaťte peníze předem - je to podvod. U poctivých nabídek v inzerci nebankovních půjček není nutné nic předem platit.

Lidé půjčující na směnku aj.

V předcházejících bodech jsou shrnuty všechny veřejné možnosti, jak si půjčit peníze. Tedy všichni poskytovatelé, kteří své služby aktivně inzerují. Velikou část nebankovního trhu tvoří ale soukromé půjčky. Tedy například úspěšný podnikatel má na účtu peníze, které momentálně nepotřebuje. A pokud za ním přijde známý, tak mu tyto peníze půjčí např. na směnku, aby je zhodnotil. Sám ale tento podnikatel své služby nikde neinzeruje.

Pokud vám tedy nevyhovuje žádná z předchozích možností, tak doporučujeme zavítat do Online poradny & diskuse. Návštěvníci zde sdílí své zkušenosti s nebankovními půjčkami a jejich poskytovateli. Máte tak možnost se zde setkat s lidmi, kteří půjčku již získali. A právě oni vás mohou nasměrovat na soukromé osoby, které půjčují své peníze. Mohou vám předat kontaktní informace nebo radu, kam se obrátit.

A to jsou 4 základní možnosti a způsoby, jak získat v nebankovním sektoru peníze. Od soukromých společností, od lidí, v inzerci půjček a případně od podnikatelů v diskusi. Nejvýhodnější úrok a nejbezpečnější formu budou mít vždy nebankovní společnosti. Proto by se měl žadatel vždy snažit získat peníze právě zde.

Doporučujeme z porovnání půjček

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až neomezeně

100 - 35 000 Kč

úrok:
nebankovní předčasně zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 10 minut

Splatnost: až 30 dní

1 000 - 16 000 Kč

úrok:
nebankovní i víkendy a svátky

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 15 minut

Splatnost: až 10 let

20 000 - 700 000 Kč

úrok:
bankovní splatnost až 10 let

Ano registr

Ne zástava

Ano zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 5 minut

Splatnost: až 6 měsíců

1 000 - 7 000 Kč

úrok:
nebankovní první půjčka je zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až 7 let

20 000 - 750 000 Kč

úrok:
nebankovní lidé půjčují lidem

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

nebankovky.cz

Porovnání nebankovních půjček

Zadejte kolik si chcete půjčit. Zobrazíme Vám dostupné nebankovní půjčky. Vyřízení a vyplacení klidně ještě dnes jen tak přes internet. Doporučujeme.

Porovnání nebankovních půjček
Přihlásit se k odběru e-mailu o nebankovních půjčkách
Přihlásit se k odběru

Zadejte zde Váš email

Proč? Sledujeme uvedení nových půjček a změny v jednoduchosti získání. Pokud někdo začne nabízet nový produkt nebo zjednodušší podmínky - pošleme Vám upozornění. Ihned víte o nových nebo zjednodušených půjčkách, sloučeních dluhů a refinancováních závazků.

Inzerce nebankovních půjček

Inzerce nebankovních půjček
Nabídky a poptávky půjček

Inzerce půjček je zdarma a bez registrace

vložit poptávku půjčky vložit nabídku půjčky zobrazit všechny inzeráty

Poradna a diskuse

Diskuse o nebankovních půjčkách
Dotazy a zkušenosti

Poradna a diskuse o půjčkách

Doporučujeme ke čtení

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020
Články a návody

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020

Již za necelé dva měsíce zde budou Vánoce. A nedlouho po nich i konec roku. Jelikož právě konec roku...

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut
Články a návody

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut Stejně jako zaměstnanci si mohou v...

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky
Články a návody

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky

Konsolidace znamená spojení více závazků do jednoho. Pokud každý měsíc platíte splátky půjčky, leasi...

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze
Články a návody

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze

Každý žadatel by se měl snažit v první řadě najít půjčku od nebankovní společnosti. Úroky jsou mnohe...

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru
Články a návody

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru

Připravili jsme pro vás vzor Potvrzení o zaměstnání. Ten se hodí zejména v případech, kdy musíte ban...

Odeslat žádost k posouzení a schválení nebankovní půjčky.
Hromadné posouzení

Jedna žádost, 50+ posouzení

Vyplníte 1 žádost. Automaticky projdete posouzením u 50+ poskytovatelů. Společnosti, u kterých projdete schválením, Vás budou kontaktovat do 24 hodin. Posouzení je nezávazné.

Kategorie stránky