Kolik si chcete půjčit?

Smart Půjčka - až 300 000 Kč pro zaměstnance ještě dnes na účet

Smart Půjčka - až 300 000 Kč pro zaměstnance ještě dnes na účet

Novinkou na českém nebankovním trhu je půjčka od společnosti Smart. Tato Smart půjčka se zaměřuje na velmi málo zastoupenou oblast - poskytování vysokých půjček, které dosahují až 300 000 Kč. Většina konkurence nabízí 500 Kč až 30 000 Kč. Smart půjčka naopak začíná na minimálních 50 000 Kč a vyplácí až do výše 300 000 Kč. A to za minimálních podmínek, které se dají shrnout do "žadatel musí být zaměstnanec bez akutních finančních potíží". A v takovém případě od Smart můžete získat peníze ještě dnes převodem na účet.

Základní nabídka půjčky od Smart

Porozumět tomu, co je od vás požadováno a co je vám nabízeno, je u tohoto produktu velmi snadné. Smart půjčka má následující parametry:

Půjčka50 000 Kč až 300 000 Kč
Splátkyměsíční, 12 - 48 měsíců
Vyplaceníještě dnes, na účet
Žádostvše online přes internet
Nelzev exekuci, v insolvenci
Požadujemít zaměstnání, doložit jej

Aby vám mohla být Smart Půjčka schválena, musíte být zaměstnancem. Být schopni tento fakt doložit 3 výplatními páskami. Rovněž budete muset doložit dva doklady totožnosti a výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce. Pokud tyto podmínky splníte, máte peníze ještě dnes na bankovním účtu. Volně na cokoliv bez nutnosti ručit nemovitostí.

Klikněte na tento odkaz, který Vás přesměruje na kalkulačku. Na této oficiální kalkulačce si budete moci nastavit výši půjčky a její splatnost. Pro příklad jsme si vybrali 150 000 Kč se splatností na 18 měsíců. Pokud bychom chtěli nižší měsíční splátku, mohli bychom alternativně volit až 24 - 48 měsíců. Čímž by splátka spadla na méně než polovinu.

Kalkulačka Smart Půjčky

Obratem se Vám zobrazí výsledek. My bychom tedy spláceli 9 599 Kč měsíčně a celkem bychom vrátili 172 776 Kč.

Konkrétní příklad Smart Půjčky

Klikněte na odkaz výše. Přejděte na oficiální kalkulačku. A spočítejte si vlastní návrh půjčky. Následně již jen stačí kliknout na tlačítko "Chci půjčku" a peníze můžete mít do 15 minut na účtu.

Jak požádat online o Smart Půjčku

O tyto peníze se žádá výhradně přes internet a není nutná osobní schůzka. Postupujte následovně.

 1. Klikněte na odkaz výše. Přejděte na oficiální kalkulačku.
 2. Zvolte výši půjčky (50 000 Kč až 300 000 Kč) a délku splatnosti (12 až 48 měsíců).
 3. Vyplníte formulář. K tomuto formuláři připojíte fotografie osobních dokladů, 3 výplatní pásky a výpis z účtu.
 4. Pokud jste vše správně vyplnili a přiložili jste všechny požadované dokumenty, budete během 10 minut schváleni. A peníze jsou Vám následně během pár sekund připsány na Váš bankovní účet.
 5. Peníze můžete vybrat z bankomatu nebo na pobočce. Rovněž je můžete použít k platbě přes internet nebo skrz internetové bankovnictví. Smart Půjčka je bezúčelová, peníze lze vynaložit na cokoliv.

Na českém trhu se jedná o jednu z nejvyšších půjček, které se mezi nebankovními produkty nacházejí. Požádejte ihned a peníze můžete mít do 15 minut.

Co musíte splnit a připravit si

Ke schválení je nutno splňovat několik základních bodů:

 • musíte být občanem ČR starším 25 let
 • musíte mít zaměstnání, nesmíte být ve zkušební době nebo výpovědní lhůtě
 • musíte doložit výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce
 • musíte doložit výplatní pásky za poslední 3 měsíce, či jinak doložit plat
 • musíte mít 2 platné doklady totožnosti
 • nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci (osobním bankrotu)
 • musíte projít bonitním schválení - během žádosti budete posouzeni, jestli si skutečně můžete dovolit platit Vámi nastavenou měsíční splátku

Smart půjčka má osobní a individuální přístup. I pokud nějaký dokument napoprvé přiložíte špatně nebo nebudete splňovat některou z podmínek, vždy se lze domluvit. Budete kontaktování telefonicky/emailem a bude Vám navrhnut další postup. Tak, aby jste ještě dnes dostali Vámi požadovanou půjčku na Váš účet.

Pokud jste zaměstnanec a chcete ještě dnes získat 50 až 300 tisíc na účet, využijte odkazu výše na oficiální kalkulačku Smart Půjčky. Nevyhovuje Vám tato nabídka? Podívejte se na námi připravené Porovnání nebankovních půjček. Nacházejí se zde všechny české nebankovní společnosti. Můžete si je porovnat a vybrat si tu nejvýhodnější půjčku. Ať již dle rychlosti vyplacení, výše úroku nebo jednotlivých podmínek. A peníze můžete mít rovněž ještě dnes na vašem bankovním účtu.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!