Kolik si chcete půjčit?

Hromadná žádost o schválení půjčky u 50+ poskytovatelů

Hromadná žádost o schválení půjčky u 50+ poskytovatelů

V našich článcích Vám obvykle doporučujeme 3 postupy, jak získat nebankovní půjčku. Prvním je využití našeho porovnání nebankovních půjček. Druhým je podívat se do inzerce půjček na soukromé inzeráty. A třetím je číst námi pravidelně publikované články, které se vždy specializují na jednu konkrétní situaci a doporučují řešení/poskytovatele právě v této situaci. Pokud se například zaměřujeme na žadatele bez bankovního účtu, rovněž i připojíme odkazy/kontakty na společnosti, které vyplácejí v hotovosti nebo složenkou. Dnes se podívejme na 4. možný postup jak získat půjčku - využitím hromadné žádosti o půjčku, která dosáhne až na 50 poskytovatelů najednou.

Hromadný formulář ke schválení

Žádejte zde: Vyplňte tento formulář pro hromadné posouzení u 50+ společností

Tato žádost je velmi stručná a povinné pole jsou jen základní informace - Vaše kontaktní údaje + výše půjčky. Pouhé vyplnění tohoto prvního kroku je dostatečné k tomu, aby Vaše žádost byla úspěšně odeslána. Po odeslání těchto prvních polí se Vám zobrazí druhý krok. V něm můžete dobrovolně uvést údaje o svých příjmech, výdajích, zaměstnání a finanční historii. Vyplnění těchto informací zvýší pravděpodobnost schválení, ale není povinné.

Toto jsou základní povinná pole:

Základní povinná pole hromadné žádosti

Příklad, jaké základní informace musíte uvést. Po odeslání tohoto formuláře se Vám zobrazí jeho druhá část, která je již ovšem dobrovolná.

Vzor jak vyplnit hromadný formulář

Výhody a nevýhody hromadné žádosti

Tento způsob žádosti o půjčku je nejjednodušší a nejrychlejší. Vyplníte jeden formulář a Vaše žádost bude odeslána do nebankovního systému. Do tohoto systému má přístup více 50 nebankovních společností. Pokud se některá společnost rozhodne pro Vaše schválení, bude Vás kontaktovat zpět s nabídkou.

Nevýhodou zde může být, že si nevybíráte konkrétního poskytovatele Vy sami. V ideálním případě by jste si chtěli nejdříve porovnat nabídky. Vybrat nejvýhodnější úrok a následně kontaktovat pouze tu Vámi vybranou jedinou společnost. U které si jste jisti, že je nejlepším řešením. Pokud ovšem vyplníte hromadný formulář, společnosti si vybírají Vás. A již nemáte záruku, že firma, která Vám právě zaslala nabídku, je na trhu ta nejvýhodnější.

Využití této žádosti lze doporučit lidem, kteří nemají čas porovnávat a oslovovat jednotlivé poskytovatele. Rovněž lze doporučit žadatelům, kteří byli odmítnuti u mnoha společností. A již nemají sílu nadále kontaktovat společnosti po jedné. Jednoduše chtějí vyplnit jeden formulář a mít vše vyřešeno. Odesláno více než 50 firmám najednou. Pokud ovšem máte čas a nejste označen za "problémového klienta", mnohem lepší řešením si bude udělat porovnání půjček. Vybrat si jen jednu společnost a požádat jen tuto společnost.

Jak to probíhá dále

Po odeslání první části formuláře vaše data ihned putují do systému. Vám se zobrazí ještě druhá (dobrovolná) část formuláře, kterou můžete a nemusíte vyplnit a zvýšit tak šanci na schválení u více firem. Pokud ji vyplníte, Vaše data se v systému aktualizují.

Dle zkušeností první nabídku můžete očekávat již během 15 minut. A to buď na uvedený email nebo telefon. Nabídky obvykle chodí mezi 15 minutami a 24 hodinami. Jen zřídka po uplynutí 24 hodin. Pokud od odeslání žádosti uplynulo více než 48 hodin a nikdo Vás nekontaktovat, obvykle to znamená, že o Vámi zaslanou poptávku půjčky žádný poskytovatel neprojevil zájem.

Obdržené nabídky můžete přijmout nebo odmítnout - vyplněním hromadné žádosti se k ničemu dalšímu nezavazujete. Pokud nabídku přijmete další postup již záleží na samotné nebankovní společnosti, která si Vás z hromadné žádosti vybrala. Obvykle se ptají na další osobní informace a chtějí si ověřit Vaši totožnost. Například zasláním fotografie Vašich osobních dokladů. A následně peníze obratem vyplatí na Váš bankovní účet.

Nebo si nabídky můžete porovnat sami

První možností tak je vyplnit hromadnou žádost. Odkaz se nachází výše.

Druhou možností je porovnat si nabídky sami. Podívejte se na Porovnání nebankovních půjček. Tento námi připravený seznam obsahuje všechny největší prověřené poskytovatele v Česku. Můžete si je filtrovat dle výše nabízených částek, řadit dle výše úroků a vybírat dle aktuálních akcí, délky splatnosti nebo výhodnosti jejich nabídky. V tomto případě si vybíráte poskytovatele Vy a kontaktujete jej rovněž Vy. Pokud využijete hromadné žádosti u 50+ poskytovatelů, tak samotní poskytovatelé půjček si vybírají Vás a kontaktují Vás.

Náhled, jak vypadá porovnání půjček:

Náhled na porovnání půjček

Díky těmto dvěma nástrojům máte široké možnosti jak získat velmi rychle nebankovní půjčku. AA´t již volíte první či druhou možnost, základní schválení lze očekávat již během následujících 15 minut. A vyplacení je v dnešní době okamžité, jelikož všechny české společnosti využívají převodů v rámci stejné banky. A nemusí se čekat na zdlouhavé převádění mezi různými bankami, jako tomu bylo dříve. Půjčku tak můžeme mít schválenou a vyplacenou ještě dnes.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!