Jste zde poprvé? Lidé milují naše velké porovnání nebankovních půjček. A pro ostatní případy zde máme inzerci soukromých půjček X

Hromadná žádost o schválení půjčky u 50+ poskytovatelů

Hromadná žádost o schválení půjčky u 50+ poskytovatelů

V našich článcích Vám obvykle doporučujeme 3 postupy, jak získat nebankovní půjčku. Prvním je využití našeho porovnání nebankovních půjček. Druhým je podívat se do inzerce půjček na soukromé inzeráty. A třetím je číst námi pravidelně publikované články, které se vždy specializují na jednu konkrétní situaci a doporučují řešení/poskytovatele právě v této situaci. Pokud se například zaměřujeme na žadatele bez bankovního účtu, rovněž i připojíme odkazy/kontakty na společnosti, které vyplácejí v hotovosti nebo složenkou. Dnes se podívejme na 4. možný postup jak získat půjčku - využitím hromadné žádosti o půjčku, která dosáhne až na 50 poskytovatelů najednou.

Hromadný formulář ke schválení

Žádejte zde: Vyplňte tento formulář pro hromadné posouzení u 50+ společností

Tato žádost je velmi stručná a povinné pole jsou jen základní informace - Vaše kontaktní údaje + výše půjčky. Pouhé vyplnění tohoto prvního kroku je dostatečné k tomu, aby Vaše žádost byla úspěšně odeslána. Po odeslání těchto prvních polí se Vám zobrazí druhý krok. V něm můžete dobrovolně uvést údaje o svých příjmech, výdajích, zaměstnání a finanční historii. Vyplnění těchto informací zvýší pravděpodobnost schválení, ale není povinné.

Toto jsou základní povinná pole:

Základní povinná pole hromadné žádosti

Příklad, jaké základní informace musíte uvést. Po odeslání tohoto formuláře se Vám zobrazí jeho druhá část, která je již ovšem dobrovolná.

Vzor jak vyplnit hromadný formulář

Výhody a nevýhody hromadné žádosti

Tento způsob žádosti o půjčku je nejjednodušší a nejrychlejší. Vyplníte jeden formulář a Vaše žádost bude odeslána do nebankovního systému. Do tohoto systému má přístup více 50 nebankovních společností. Pokud se některá společnost rozhodne pro Vaše schválení, bude Vás kontaktovat zpět s nabídkou.

Nevýhodou zde může být, že si nevybíráte konkrétního poskytovatele Vy sami. V ideálním případě by jste si chtěli nejdříve porovnat nabídky. Vybrat nejvýhodnější úrok a následně kontaktovat pouze tu Vámi vybranou jedinou společnost. U které si jste jisti, že je nejlepším řešením. Pokud ovšem vyplníte hromadný formulář, společnosti si vybírají Vás. A již nemáte záruku, že firma, která Vám právě zaslala nabídku, je na trhu ta nejvýhodnější.

Využití této žádosti lze doporučit lidem, kteří nemají čas porovnávat a oslovovat jednotlivé poskytovatele. Rovněž lze doporučit žadatelům, kteří byli odmítnuti u mnoha společností. A již nemají sílu nadále kontaktovat společnosti po jedné. Jednoduše chtějí vyplnit jeden formulář a mít vše vyřešeno. Odesláno více než 50 firmám najednou. Pokud ovšem máte čas a nejste označen za "problémového klienta", mnohem lepší řešením si bude udělat porovnání půjček. Vybrat si jen jednu společnost a požádat jen tuto společnost.

Jak to probíhá dále

Po odeslání první části formuláře vaše data ihned putují do systému. Vám se zobrazí ještě druhá (dobrovolná) část formuláře, kterou můžete a nemusíte vyplnit a zvýšit tak šanci na schválení u více firem. Pokud ji vyplníte, Vaše data se v systému aktualizují.

Dle zkušeností první nabídku můžete očekávat již během 15 minut. A to buď na uvedený email nebo telefon. Nabídky obvykle chodí mezi 15 minutami a 24 hodinami. Jen zřídka po uplynutí 24 hodin. Pokud od odeslání žádosti uplynulo více než 48 hodin a nikdo Vás nekontaktovat, obvykle to znamená, že o Vámi zaslanou poptávku půjčky žádný poskytovatel neprojevil zájem.

Obdržené nabídky můžete přijmout nebo odmítnout - vyplněním hromadné žádosti se k ničemu dalšímu nezavazujete. Pokud nabídku přijmete další postup již záleží na samotné nebankovní společnosti, která si Vás z hromadné žádosti vybrala. Obvykle se ptají na další osobní informace a chtějí si ověřit Vaši totožnost. Například zasláním fotografie Vašich osobních dokladů. A následně peníze obratem vyplatí na Váš bankovní účet.

Nebo si nabídky můžete porovnat sami

První možností tak je vyplnit hromadnou žádost. Odkaz se nachází výše.

Druhou možností je porovnat si nabídky sami. Podívejte se na Porovnání nebankovních půjček. Tento námi připravený seznam obsahuje všechny největší prověřené poskytovatele v Česku. Můžete si je filtrovat dle výše nabízených částek, řadit dle výše úroků a vybírat dle aktuálních akcí, délky splatnosti nebo výhodnosti jejich nabídky. V tomto případě si vybíráte poskytovatele Vy a kontaktujete jej rovněž Vy. Pokud využijete hromadné žádosti u 50+ poskytovatelů, tak samotní poskytovatelé půjček si vybírají Vás a kontaktují Vás.

Náhled, jak vypadá porovnání půjček:

Náhled na porovnání půjček

Díky těmto dvěma nástrojům máte široké možnosti jak získat velmi rychle nebankovní půjčku. AA´t již volíte první či druhou možnost, základní schválení lze očekávat již během následujících 15 minut. A vyplacení je v dnešní době okamžité, jelikož všechny české společnosti využívají převodů v rámci stejné banky. A nemusí se čekat na zdlouhavé převádění mezi různými bankami, jako tomu bylo dříve. Půjčku tak můžeme mít schválenou a vyplacenou ještě dnes.

Doporučujeme z porovnání půjček

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až neomezeně

100 - 35 000 Kč

úrok:
nebankovní předčasně zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 10 minut

Splatnost: až 30 dní

1 000 - 16 000 Kč

úrok:
nebankovní i víkendy a svátky

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 15 minut

Splatnost: až 10 let

20 000 - 700 000 Kč

úrok:
bankovní splatnost až 10 let

Ano registr

Ne zástava

Ano zaměstnání

Ano příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 5 minut

Splatnost: až 6 měsíců

1 000 - 7 000 Kč

úrok:
nebankovní první půjčka je zdarma

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ne příjem

DOPORUČENÁ PŮJČKA!

Vyplaceno: do 48 hodin

Splatnost: až 7 let

20 000 - 750 000 Kč

úrok:
nebankovní lidé půjčují lidem

Ne registr

Ne zástava

Ne zaměstnání

Ano příjem

nebankovky.cz

Porovnání nebankovních půjček

Zadejte kolik si chcete půjčit. Zobrazíme Vám dostupné nebankovní půjčky. Vyřízení a vyplacení klidně ještě dnes jen tak přes internet. Doporučujeme.

Porovnání nebankovních půjček
Přihlásit se k odběru e-mailu o nebankovních půjčkách
Přihlásit se k odběru

Zadejte zde Váš email

Proč? Sledujeme uvedení nových půjček a změny v jednoduchosti získání. Pokud někdo začne nabízet nový produkt nebo zjednodušší podmínky - pošleme Vám upozornění. Ihned víte o nových nebo zjednodušených půjčkách, sloučeních dluhů a refinancováních závazků.

Inzerce nebankovních půjček

Inzerce nebankovních půjček
Nabídky a poptávky půjček

Inzerce půjček je zdarma a bez registrace

vložit poptávku půjčky vložit nabídku půjčky zobrazit všechny inzeráty

Poradna a diskuse

Diskuse o nebankovních půjčkách
Dotazy a zkušenosti

Poradna a diskuse o půjčkách

Doporučujeme ke čtení

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020
Články a návody

Horké změny v nebankovních půjčkách ke konci 2020 a Vánoce 2020

Již za necelé dva měsíce zde budou Vánoce. A nedlouho po nich i konec roku. Jelikož právě konec roku...

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut
Články a návody

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut

Krátkodobá půjčka pro OSVČ před výplatou 20 000 Kč do 10 minut Stejně jako zaměstnanci si mohou v...

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky
Články a návody

Vyplaťte dluhy, půjčky, kreditky, kontokorent - konsolidací 800 000 Kč od banky

Konsolidace znamená spojení více závazků do jednoho. Pokud každý měsíc platíte splátky půjčky, leasi...

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze
Články a návody

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze

Každý žadatel by se měl snažit v první řadě najít půjčku od nebankovní společnosti. Úroky jsou mnohe...

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru
Články a návody

Potvrzení o zaměstnání PDF vzor ke stažení zdarma - K půjčce, úvěru

Připravili jsme pro vás vzor Potvrzení o zaměstnání. Ten se hodí zejména v případech, kdy musíte ban...

Odeslat žádost k posouzení a schválení nebankovní půjčky.
Hromadné posouzení

Jedna žádost, 50+ posouzení

Vyplníte 1 žádost. Automaticky projdete posouzením u 50+ poskytovatelů. Společnosti, u kterých projdete schválením, Vás budou kontaktovat do 24 hodin. Posouzení je nezávazné.

Kategorie stránky