Kolik si chcete půjčit?

Půjčka na 2 osobní doklady a výpis z účtu - Nic víc není nutné

Půjčka na 2 osobní doklady a výpis z účtu - Nic víc není nutné

Podmínky schválení jsou velmi často těžko dohledatelné a i pokud se vám je podaří dohledat, tak jsou nesrozumitelné nebo neúplné. O to lepší je pocit, když se člověku podaří najít půjčku, u které je všechno jasné a stručné. Jako u této následující. Ke schválení budete potřebovat pouze dva osobní doklady totožnosti a výpis z vašeho bankovního účtu. Nemusíte pro něj do banky, stačí i z internetového bankovnictví. A to je vše. Peníze budete mít do 15 minut na svém účtu, tedy vyplacení je ještě dnes.

Co s dvěma doklady a výpisem získám?

Podmínky jsou jednoduché. Co ovšem nabízejí. Podívejme se do následujícího přehledu:

Výše půjčky:od 1 000 Kč do 20 000 Kč
Doba splatnosti:od 7 do 28 dnů
Splacení:jednorázové, ne splátky
Odložení:až o 28 dnů, i opakovaně
Vyplacení:ještě dnes do 15 minut
Peníze:převodem na účet, ihned
Úrok:dle kalkulačky u poskytovatele

Přejděte na oficiální stránku a oficiální kalkulačku této půjčky. Jednoduše si ihned spočítáte kolik si můžete půjčit, na jak dlouho a kolik vás to bude celkově stát.

AKCE: Pokud si nyní půjčíte do 8 000 Kč a zvolíte splatnost 14 dnů a méně, tak půjčku dostanete zdarma. Kolik si půjčíte, tolik i vrátíte. Tato akce platí pouze pro nové zákazníky a pro jejich první půjčku. Podívejte se, jak můžete tyto peníze získat zdarma:

První půjčka do 8 000 Kč je zdarma

Podívejme se do kalkulačky, jaké jsou podmínky, pokud budeme chtít celých 20 000 Kč:

Půjčky 20 000 Kč na dva doklady a výpis z účtu

Pokud si chcete spočítat vlastní půjčku, jednoduše navštivte odkaz výše. Odkaz vede přímo na jejich kalkulačku. Pokud budete s nabídkou spokojeni, jednoduše kliknete na "Půjčit si" a peníze za daných podmínek můžete mít do 15 minut na účtu.

Reprezentativní příklad podmínek

Půjčíte si:11 000 Kč
Na dobu splatnosti:14 dnů
Poplatek:2 546 Kč
Celkem vrátíte:13 546 Kč
RPSN:22668.6%
RÚS:0%

Stačí přiložit dva doklady a výpis z účtu/bankovnictví

Aby vám bylo schváleno až 20 000 Kč je nutno splnit dvě základní podmínky: mít dva doklady totožnosti a výpis z účtu.

Jako doklady totožnosti poslouží například váš občanský průkaz, cestovní pas nebo i řidičský průkaz. Zkrátka cokoliv s vaším jménem a fotografií. Tyto doklady jednoduše vyfotíte (např. na mobilním telefonem) a během vyplňování žádosti je na vyzvání přiložíte. Nemusíte chodit na pobočku, svoji totožnost jednoduše prokážete přes internet.

Stejně tak během žádosti budete vyzváni, aby jste přiložili výpis pohybů ze svého účtu. Ten si můžete buď vyřídit na pobočce své banky nebo jej můžete získat přímo z vašeho internetového bankovnictví (vše vysvětleno během podávání žádosti). Nemusíte tak chodit na pobočku. Můžete jejich žádost vyplnit okamžitě přes internet.

Po vyplnění žádosti budete muset počkat na posouzení. To netrvá déle než 15 minut. Pokud jste prošli schválení peníze jsou ihned odesílány na váš bankovní účet. Máte jednu z následujících bank?

  • Raiffeisen Bank
  • Česká Spořitelna
  • MONETA Money Bank
  • Fio Banka

Máte-li účet u jedné z výše uvedených společností, tak peníze jsou převedeny okamžitě (v rámci sekund). Pokud máte účet u jiné banky, tak peníze budou připsány následující den ráno.

Sjednejte si ještě dnes, peníze ještě dnes

Výhody u tohoto produktu jsou jasné. Můžete velmi rychle získat až 20 tisíc. Postačí vám k tomu jen dva osobní doklady a výpis z bankovního účtu. Žádost podáte online přes internet, která je schválena/posouzena/vyplacena ještě dnes. A máte-li jednu z uvedených bank, tak jsou vám finance k dispozici okamžitě.

Jedinou nevýhodou zde může být požadované jednorázové splacení. Poskytovatel vyžaduje, aby jste po uplynutí dané doby (7 - 28 dnů) vše najednou vrátili. Nelze se domluvit na splátkovém kalendáři. V případě komplikací si ovšem toto datum lze odložit až o dalších 28 dnů. A to i opakovaně.

Pokud vám dané podmínky a uvedený produkt vyhovuje, můžete jej velmi snadno získat přes odkaz výše v článku. Pokud vám nevyhovuje nebo se pro jistotu chcete podívat na konkurenční nabídky, využijte námi připraveného Porovnání nebankovních půjček. Obsahující všechny české nebankovní poskytovatele a jejich srovnání. A půjčku můžete mít ihned vyřešenou.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!