Kolik si chcete půjčit?

Společná půjčka pro partnery/manžele pro více peněz, lepší úrok

Společná půjčka pro partnery/manžele pro více peněz, lepší úrok

Poskytovatelé půjček se vždy ptají na několik zásadních údajů: máte-li příjem, zdroj příjmů, vaše výdaje a vaše dluhová minulost. Na základě těchto informací vám spočítají maximální možnou výši půjčky, přes kterou vaši žádost neschválí. Pokud se dočtete, že některá společnost nabízí 10 000 Kč až - 200 000 Kč, tento fakt ještě neznamená, že pokud splníte podmínky, tak si automaticky můžete půjčit 200 000 Kč. Pokud splníte podmínky, tak sice budete schváleni, ale nemusí to automaticky znamenat být schválen pro celých 200 000 Kč. Ale můžete vám být poskytnuto například maximálně 80 000 Kč. Jsou zde ovšem způsoby, jak tento osobní limit navýšit.

Požádejte o půjčku s partnerem/manželem...

Na českém nebankovním trhu existují produkty, u kterých lze mít spolu-žadatele. Ve většině případů nestačí mít jen tak někoho, ale musí se jednat o vašeho partnera. Obvykle jsou akceptovány tyto možnosti

 • vdaní manželé (tedy vaše manželka nebo váš manžel)
 • oficiálně zasnoubení, plánující svatbu
 • partneři bez sňatku, ale žijící ve společné domácnosti

Během žádosti se u těchto produktů nabízí dvě možnosti: požádat samostatně, požádat s partnerem (ručitelem). Pokud vyberete druhou možnost, budete do žádosti muset uvést i všechny jeho osobní údaje. A během podpisu smlouvy/prokázání totožnosti přes internet bude muset smlouvu podepsat/svoji totožnost prokázat i druhý ručitel. Nelze si vzít tuto půjčku bez jeho vědomí - nestačí si jen vypůjčit jeho OP a opsat si údaje. Je nutný jeho/její podpis/prokázání identity. A ručitel musí vědět, že si berete půjčku. A on je u ní zapsán jako váš partner.

Výhody půjčky s partnerem jsou následující:

 • žádost s dalším žadatelem (ručitelem) vám mohou schválit, i když vás samotného by zamítli
 • můžete dosáhnout na mnohem vyšší částku, samostatně by jste si mohli půjčit například jen 80 000 Kč, s manželem/manželkou/partnerem dosáhnete například až na 300 000 Kč
 • jsou vám spočítány výhodnější podmínky, úroková sazba je obvykle u společných půjček nižší
 • můžete dosáhnout např. až na 500 000 Kč a to bez zástavy - obyčejné nebankovní půjčky takto vysoké částky bez zástavy nenabízejí

Máte partnera? Půjčte si až 500 000 Kč do 24 hodin

Na českém trhu je největším poskytovatelem společných půjček pro manžele, páry a partnery Cofidis. Podívejte se kolik si můžete půjčit v oficiální kalkulačce na jejich WEBu. Nabízí následující parametry:

 • výše půjčky: - 10 000 Kč až 500 000 Kč
 • splatnost: - 12 až 84 měsíců (1 až 7 let)
 • žadatel: - může být samostatný, ideálně ovšem manželé, páry, partneři
 • podmínky: - občané ČR, starší 18 let, nějaký doložitelný příjem, nesmí mít negativní zápisy v registru dlužníků
 • vyplacení - do 24 hodin od žádosti, na bankovní účet
 • žádost: - online přes internet, navštivte odkaz výše

Reprezentativní příklad společné půjčky

Navštívili jsme kalkulačku na odkazu výše. A snadno jsme se dozvěděli, že naše půjčka by mohla vypadat například následovně:

Žádaná částka:200 000 Kč
Měsíční splátka:2 826 Kč
Počet splátek:84
Roční úroková sazba:4,99 %
RPSN:5,11 %
Celkem tedy vrátíme:237 384 Kč

Pokud bychom potřebovali více, můžeme požádat například o 420 000 Kč:

Žádaná částka:420 000 Kč
Měsíční splátka:5 835 Kč
Počet splátek:84
Roční úroková sazba:4,49 %
RPSN:4,58 %
Celkem tedy vrátíme:490 140 Kč

Pokud jste vdaní nebo máte partnera, můžete požádat kliknutím na odkaz výše. V kalkulačce si nastavíte požadovanou sumu a počet měsíčních splátek - na základě toho, se vám zobrazí výše měsíční splátky a kolik celkově přeplatíte. Požádat se online přes internet a po schválení jsou peníze vyplaceny do 24 hodin na účet.

Pokud partnera nemáte a chcete půjčit

U uvedené společnosti výše si lze půjčit i pokud nemáte partnera/nejste v manželském svazku. Lze požádat i samostatně. V takovém případě vám ovšem bude nabídnuta jen nižší částka (obvykle méně než polovina toho, co by jste získali s dalším ručitelem). Taktéž úroková sazba a celkový přeplatek bude vyšší.

Rovněž se můžete podívat do námi připraveného Porovnání nebankovních půjček. Nachází se zde všechny české nebankovní společnosti. Které si můžete porovnat dle maximální nabízené výše, úrokové sazby, rychlosti vyplacení nebo třeba i aktuálně probíhajících akcí. Sjednání je následně velmi jednoduché, přejdete na žádost, vyplníte ji a ve většině případů i vše ostatní dořešíte přes internet bez nutnosti osobní schůzky.

Faktem ovšem zůstává, že právě uvedené "společné půjčky" pro páry, partnery a manžele jsou momentálně nejvýhodnějším produktem na nebankovním trhu. Nabízejí nejvyšší sumy. Mají nejvýhodnější úrokové sazby. A žádost s dalším ručitelem je schválena i v případech, kdy by žadatel sám schválen nebyl. Je tedy velmi žádoucí vždy prvně vyzkoušet tento typ půjčky. A získat mnohem výhodnější podmínky. A o samostatnou půjčku jen pro sebe bez ručitele mít až jako záložní plán.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!