Kolik si chcete půjčit?

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze

Jak najít soukromou osobu, která půjčí své vlastní peníze

Každý žadatel by se měl snažit v první řadě najít půjčku od nebankovní společnosti. Úroky jsou mnohem nižší a případné poplatky za pozdní splácení jsou menší. Rovněž u těchto společností je možná domluva odložení splátek či jejich přerušení na určitou dobu. Kompletní přehled nebankovních společností naleznete na Porovnání nebankovních půjček.

Jsou zde ovšem případy, kdy žádná nebankovní společnost není ochotna půjčit peníze. Nebo kdy žádná z nabídek nevyhovuje žadateli. A v takovém případě nezbývá nic jiné, než se obrátit na soukromé osoby, které půjčují své vlastní peníze.

Soukromé inzeráty v inzerci půjček

V Inzerci půjček zdarma se nacházejí nabídky. Které pocházejí od investorů, soukromých osob a soukromých společností. A vyhledání vhodného produktu mezi nabídkami je nejjednodušší cestou, jak se dostat k soukromému zdroji peněz. Úroky zde jsou mírně vyšší než u nebankovních společností, což je vykompenzováno benevolentnějšími podmínkami a vyšší mírou schválení. Projít schvalovacím procesem je tak mnohem jednodušší.

Při hledání vhodné nabídky je ovšem třeba dávat pozor i na podvodníky. Občas se zde objevují osoby, které slibují velmi vysoké částky. Pod jedinou podmínkou - že jim žadatel nejdříve pošle poplatek. A to jak poplatek za vyřízení, tak třeba i poplatek za schválení nebo za zprostředkování. Jakmile ovšem peníze obdrží, tak přestane komunikovat a žádné peníze nepůjčí. Toto je jediná nevýhoda inzerce půjček - žadatel musí být opatrný a nikdy nikomu nic neplatit předem. Poctivá soukromá osoba peníze předem nepožaduje. A vždy nejdříve vyplatí půjčku žadateli.

Založení poptávky půjčky od soukromé osoby

V této inzerci (viz odkaz výše) je rovněž možno zadat i svoji vlastní poptávku. Žadatel by neměl zapomenout zmínit výši a účel půjčky, ideální výši splátky, jeho zdroj příjmů a případně jaké podmínky je schopen splnit. Nezapomeňte rovněž navrhnout úrokovou sazbu, případně alespoň kolik jste ochotni maximálně přeplatit. Čím více jste ochotni přeplatit, tím větší odezvu vaše poptávka bude mít.

Inzerce je zdarma a inzeráty jsou ihned zveřejněny. Během několika prvních hodin by měl dostat několik nabídek, ze kterých si snadno vybere tu nejvhodnější. Budou vás kontaktovat soukromé osoby a investoři, kteří vám jsou schopni půjčit své vlastní peníze.

Nalezení kontaktu přes poradnu a zkušenosti

Mnoho soukromých osob své zákazníky aktivně nevyhledává. Například úspěšný podnikatel může mít na účtu peníze, které momentálně nepotřebuje. A pokud jej někdo kontaktujte s žádostí o půjčku, tak mu je ochotně půjčí na směnku. Sám ale tyto zákazníky nevyhledává, jelikož na to nemá čas a půjčování peněz není jeho hlavním zdrojem příjmů. Jak na takovou soukromou osobu najít kontaktní informace?

Nejjednodušším řešením je navštívit Online poradnu & diskusi. Pohybují se zde lidé, kteří již sami mají úspěšně zařízené půjčky. Případně kteří je momentálně zařizují. Můžete si s nimi vyměnit zkušenosti a případně vám mohou i předat kontaktní informace na osoby, které jim půjčily své vlastní peníze.

Vyhledání soukromé osoby je poslední možností

Každý žadatel by se měl nejdříve ujistit, že mu opravdu žádná nebankovní společnost jeho žádost neschválí. K tomu perfektně poslouží porovnání nebankovních půjček. Přehledná tabulka, ve které jsou vypsány všechny požadavky na žadatele - Příjem, Zaměstnání, Zástava a Registr. A rovněž jsou zde shrnuty všechny podstatné parametry nabízeného produktu - Výše půjčky, Délka splácení, Délka vyřízení a Úroková sazba. Díky tomu lze snadno vyfiltrovat ty společnosti, které jsou schopné žádost schválit. A které mají takové produkty, které odpovídají klientovým požadavkům. Je zde výhoda nižších úroků a vyšší bezpečnosti.

Teprve až v okamžiku, kdy žádná společnost není schopna pomoci, by se měl žadatel obrátit na soukromé osoby a požádat je, aby mu půjčili své vlastní peníze. A to jak formou vyhledání vhodné nabídky v inzerci, vložení vlastního inzerátu do inzerce nebo sdílením kontaktních informací a zkušeností přes poradnu a fórum.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!