Kolik si chcete půjčit?

Půjčka v karanténě - Kde a kdo půjčí i přes koronavirus omezení?

Půjčka v karanténě - Kde a kdo půjčí i přes koronavirus omezení?

V posledních dnech došlo k hromadným omezením z důvodu šíření koronaviru (COVID-19), které se dotkly i finančního trhu a poskytování půjček. K dalším omezením došlo i dnes ráno. Omezení jsou uvalena nejen na pohyb a setkávání lidí, ale i fungování nebankovních společností a poskytovatelů samotných.

Jaká jsou omezení na poskytování půjček

Při vyhledání a sjednání půjčky budete čelit několika omezením:.

  • Schůzka ke sjednání - není možné se setkávat s obchodními zástupci a nechat si spočítat nejvýhodnější produkt/balíček osobně
  • Sjednání na pobočkách - pobočky všech nebankovních společností jsou uzavřeny pro veřejnost, není možné si o půjčku požádat osobně
  • Vyplacení v hotovosti - není možné peníze převzít v hotovosti, rovněž není možné jejich doručení k vám domů

Řešení: jak si půjčit peníze i přes omezení

Situace ohledně COVID19 tedy velmi komplikuje situaci. K dispozici jsou následující řešení:

Schůzka ke sjednání - místo schůzky s finančním poradcem využijte našeho Porovnání nebankovních půjček online. Tato služba je zcela zdarma a je dostupná přes internet. Do porovnávače zadáte o jak vysokou částku máte zájem. A obratem se vám zobrazí půjčky, které vám mohou být vyplaceny. Kliknutím na dvojitou šipku si můžete vždy rozbalit podrobnosti dané nabídky a sami si porovnat dostupné nabídky. Vyberete si tak nejlepší půjčku i bez osobní schůzky s poradcem. I pokud jste v domácí karanténě z důvodu koronaviru zjistíte, který produkt je pro vás vhodný/který vám může být vyplacen.

Sjednání na pobočkách - jakmile si vyberete nejvhodnější produkt, nemusíte na pobočku ani osobní schůzku. Stačí kliknout na "Žádost" a budete přesměrováni na WWW stránky daného poskytovatele. Vyplníte online formulář. A případně přiložíte kopie požadovaných dokladů. Jelikož nemůže dojít k osobní schůzce, musíte svoji totožnost prokázat například skenem/fotografií svého občanského průkazu. Půjčku si tak sjednáte i přes všechna momentální bezpečností opatření a limitace pohybu/setkávání.

Vyplacení v hotovosti - není možné se setkat pro vyplacení v hotovosti. Ani není možné vám hotovost doručit domů. Místo toho vám peníze budou převedeny na váš bankovní účet. Poskytovatelé mají bankovní účty u všech českých bank. Díky tomu mohou provádět okamžité převody (převod v rámci stejné banky je okamžitý). Není nutné čekat na následující pracovní den, jako by tomu bylo, pokud by měli účet i jiné banky. Peníze díky tomu máte během pár sekund na účtu. Následně je můžete využít k platbě z internetového bankovnictví nebo je vybrat v hotovosti z bankomatu.

Začněte tedy návštěvou Porovnání nebankovních půjček. Vyberte si jednu z půjček. Požádejte o ni. A peníze budete mít ještě dnes na svém bankovním účtu.

Nebankovní firmy i nadále fungují

I přes všechna omezení způsobené COVID19 nebankovní společnosti i nadále fungují. I nadále je možné žádat o peníze. A je možné je i získat. A to dokonce i ještě dnes. I přes karanténu z důvodu koronaviru. Pokud potřebujete peníze s co nejrychlejším vyplacením, doporučujeme specializovanou kategorii Porovnání půjček s vyplacením ještě dnes.

Jak je vidět z přiloženého snímku, tak nebankovní firmy fungují i nadále. Například jedno ujištění za všechny. Tato společnost dokonce i doručuje písemnosti/peníze v případě zájmu pomocí kurýra. Tuto společnosti i mnohé další naleznete právě v doporučeném porovnání.

Ujištění o fungování i přes omezení vzniklé kvůli COVID-19

Společnosti rovněž nabízejí i úlevy. Nabízejí možnost odkladu splátek. Ruší penále. Nebo umožňují "beztrestně" platit i po splatnosti. Ostatně o tomto faktu jsme již informovali v předchozím článku Odpuštění úroků z prodlení, možnost platit půjčky po splatnosti kvůli koronaviru (COVID-19). Ne každá společnost má stejné podmínky - předtím než nezaplatíte svoji pravidelnou splátku se vždy ujistěte, že i vaše společnost tuto možnost nabízí.

Úlevy zákazníkům z důvodu koronaviru

Jak tedy nyní postupovat?

  1. Porovnejte si parametry/podmínky na odkazu Porovnání nebankovních půjček. Je to zcela online přes internet.
  2. Vyberte si některou ze společností a přejděte na jejich internetové stránky.
  3. Vyplňte žádost na jejich webu. vše se řeší přes internet. Nemusíte nikam chodit ani se s nikým setkat.
  4. Výsledek je vám sdělen telefonicky nebo emailem.
  5. Peníze jsou vám doručeny bankovním převodem. A to ještě dnes.

Přejeme Vám pevné zdraví i v této nepěkné době. Pokud jste v domácí karanténě tak i pevné nervy. A doufáme, že alespoň jeden z vašich problémů, finanční půjčku, jste díky nám a našemu návodu/článku nyní úspěšně vyřešili.

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!