Kolik si chcete půjčit?

Vánoční půjčka s nízkou splátkou pro každého

Vánoční půjčka s nízkou splátkou pro každého

Společnost ProfiCredit připravila pro nadcházející Vánoční svátky akci pro každého žadatele. Hlavním mottem je "na vánoční svátky, poloviční splátky" nebo-li jinak řečeno "za první 2 splátky zaplatíte jen polovinu". Pokud máte zájem o tuto Vánoční půjčku, jednejte rychle - akce končí 20.12.2019. Podrobnosti a žádost naleznete Rychlá vysoká půjčka Profi Credit. O tuto půjčku se žádá standardním způsobem jako by jste žádali o půjčku ProfiCredit. Během sjednání pouze potvrdíte, že máte zájem o zvýhodněné vánoční podmínky. Pokud jste tuto akci nestihli nebo se chcete podívat i na ostatní nabídky, přejděte na Porovnání nebankovních půjček.

Podmínky Vánoční akce pro každého

Můžete žádat o 10 000 Kč až 166 000 Kč s rozložením splátek až na 4 roky. Je důležité mít nějaký pravidelný příjem a v ideálním případě i zaměstnání. Jeho doložení v některých případech může být i vyžadováno. Další podmínky zde více méně nejsou kladeny. Jen nebýt v insolvenci, být občanem ČR a být starší 18 let. Délka vyřízení včetně vyplacení je do 24 hodin od podání žádosti.

Propagační leták ProfiCredit pro Vánoční půjčku (Pojištěná půjčka)

Z hlediska vánoční akce je prvotní splácení upraveno - Využijete-li této nabídky, jsou první dvě splátky sníženy na polovinu jejich výše. Pokud máte sjednáno pojištění při neschopnosti splácet, tak rovněž i toto pojištění je sníženo na polovinu. Ovšem toto poloviční ponížení musíte doplatit jednou splátkou navíc, která se platí po uhrazení všech splátek dle splátkového kalendáře.

"Dojde k ponížení prvních dvou a to na jednu polovinu jejich původní celkové výše. Bylo-li v souvislosti s danou Smlouvou o úvěru sjednáno Pojištění schopnosti splácet úvěru, tak při využití Vánoční akce zároveň platí, že sjednaná měsíční úhrada za toto Pojištění zahrnutá v prvních dvou Splátkách se snižuje na jednu polovinu. Ostatní Splátky dle Smlouvy o úvěru zůstávají při využití Vánoční akce nezměněny. Při využití Vánoční akce zároveň dojde k tomu, že oproti původnímu splátkovému kalendáři budete povinen(a) uhradit oproti původnímu splátkovému kalendáři jednu splátku navíc, a to v kalendářním měsíci bezprostředně následujícím po skončení původního splátkového kalendáře" - Zdroj: ProfiCredit

Jednoduše řečeno - Je to výhodné?

Jednoduše řečeno: První dvě splátky jsou poloviční. Ale po splacení celé Vánoční půjčky musíte zaplatit jednu extra splátku navíc. Čímž doplatíte to, co vám bylo sníženo na prvních dvou splátkách. Ve výsledku tedy vracíte stejné peníze. Pouze první dvě splátky jsou nízké. Je to výhodné?

Může to být velmi výhodná nabídka pro lidi, kteří si nemohou dovolit nebo nechtějí přes Vánoce platit vysoké splátky. A chtějí si vše nechat až na příští rok. V tom případě je tato Pojištěná půjčka velmi výhodnou akcí. Máte možnost splácet ponížené (50%) splátky a nemusíte za tuto možnost platit žádný poplatek nebo další úrok. Samotná akce ovšem neušetří žádné peníze na úrocích nebo na přeplacené částce.

Máte-li zájem o využití této akce, podívejte se na Rychlá vysoká půjčka Profi Credit a sjednejte si ji. Během vyřízení vám bude nabídnuta právě tato vánoční akce s polovičními splátkami a vy ji budete moci přijmout či odmítnout. Chcete-li se podívat i na ostatní nabídky od konkurence, přejděte na Porovnání nebankovních půjček a srovnejte si všechny nabídky na nebankovním trhu.

Hezké Vánoce a prožití svátků vánočních přejí Nebankovky.cz!

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!