Kolik si chcete půjčit?

České nebankovní společnosti pomáhají. Dětem, sportu a potřebným

České nebankovní společnosti pomáhají. Dětem, sportu a potřebným

Mezi českými poskytovateli nebankovních půjček je již po mnoho let velmi vysoká míra dobré vůle. Podpora sportovců (zejména fotbal!), dětí a škol, útulků a zvířat a v neposlední řadě i nemocným či postiženým. Skoro každá firma, kterou naleznete v našem velkém porovnání nebankovních půjček, se zabývá dobročinností a pomáhá potřebným ve svém okolí. Kdo a co dělá?

Zaplo spojuje postižené a výcvik psů

Při výběru poslední akce se Zaplo rozhodlo spojit rovnou dva účely - zvířata a postižené. Její zaměstnanci dali dohromady své vlastní věci, které již nepotřebovali a rozhodli se je vydražit. Celková vybraná částka činila 11 000 Kč. Samotné Zaplo přidalo dalších 11 000 Kč. A následně celých 22 000 Kč putovalo společnosti HELPPES, která se zabývá výcvikem psů pro postižené. Výcvik jediného psa stojí až 250 000 Kč, což si většina potřebných nemůže dovolit. A tak jsou vděčni za každý příspěvek.

Zaplo momentálně nabízí půjčku bez příjmu (až 8000 Kč) a půjčku s potvrzením příjmu (až 60 000 Kč).

Zaplo předává šek na 22 000 Kč

Provident zapojuje své vlastní svaly

S příchodem rozumnějšího počasí se Provident rozhodl vydat do svého okolí, zapojit své vlastní svaly a propotit trička. Prováděli generální úklid v okolí škol, organizovali dětský den, bavili nemocné děti a dokonce se i zapojili do rekonstrukce historických míst. Kde jste mohli Provident potkat?

 • Základní škola Ružinovská
 • Centrum Prointepo v Hradci Králové
 • Čarodějnice v Trnové
 • Zajíček na koni
 • Dětský den v Thomayerově nemocnici
 • Klokánek Dolní Benešov
 • Janův hrad u Zlína

Provident se zabývá poskytováním půjček až k Vám domů (do 130 000 Kč).

Provident pomáhá dětem

ProfiCredit preferuje dlouhodobé projekty

Na místo krátkých akcí ProfiCredit preferuje dlouhodobou podporu a budování dlouhodobých projektů. Již po mnoho let přispívá nemalými částkami na chod Klubu nemocných cystickou fibrózou, který pomáhá nejen nemocným, ale i jejich rodinám. Dalším podporovaným projektem je Dětský domov Markéta, pro děti s nařízenou ústavní výchovou, které se nemohou dostat ani do adopce či pěstounské péče. V oblasti sportů ProfiCredit podpořil částkou 70 000 Kč Martina Zvolánka, českého paralympijského reprezentanta v atletice. A v neposlední řadě ProfiCredit pomáhá i v rámci charitativního projektu Pro více úsměvů, který poskytuje pomoc talentovaným osobám, kterým jakákoliv bariéra brání v rozvoji jejich talentu.

Společnost ProdiCredit poskytuje rychlé a vysoké půjčky (až 166 000 Kč).

ProfiCredit daruje peníze

Zonky jsou nadšenci do fotbalu

Ve zdravém těle zdravý duch. Zonky se fotbalových zápasů účastní nejen jako hráči, ale i zde směřují svoji finanční podporu. Zonky finančně přispěl na nevidomé fotbalisty 10 000 Kč a momentálně fotbalovým mužstvům (bez ohledu na jejich velikost) poskytuje fotbalové dresy zdarma.

Nebankovní společnost Zonky zprostředkovává půjčky od lidí (až 750 000 Kč).

Zonky a fotbalové dresy

Home Credit se uplatňuje na všech frontách

Jen stěží nalezneme charitativní odvětví, kde by Home Credit nezanechala svoji stopu. Bydlení pro lidi bez domova, pomoc dětem, organizování dětských dnů, podpora sportovců na vozíčku, finanční dary nemocným a v neposlední řadě například i finanční příspěvek na výzkum umělé chlopně nebo podpora vzdělání. Zde všude již Home Credit pomáhal.

 • Domov bez zámku
 • Modré děti a výzkum umělé chlopně
 • Víčka pro Michaelu
 • Vánoční charitativní trhy
 • Hod pro dobrou věc
 • Charitativní program Malina
 • Nadace Sirius
 • Poradna při finanční tísni
 • ...a mnohé další...

Společnost Home Credit poskytuje vysoké nebankovní půjčky (až 250 000 Kč) a konsolidace půjček bez registru (až 600 000 Kč).

Home Credit a Malina
Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!