Kolik si chcete půjčit?

Poctivá a rychlá půjčka od soukromého investora - Kontaktujte mě

Poctivá a rychlá půjčka od soukromého investora - Kontaktujte mě

Dobrý den, touto cestou sháním soukromého investora, který by byl ochoten a schopen půjčit 250 000,- Kč. Částku potřebují převážně vynaložit na již objednanou opravu na domě, z čehož vyplývá, že celá záležitost bohužel spěchá a nemám čas.

Příjmy mám, zařaditelné do kategorie jiné, a to cca 40 - 45 000,- Kč/ měsíc. Mohu platit měsíčně vyšší splátky, případně od dalšího měsíce splatit zbytek celé půjčky. Respektují momentálně jakýkoliv úrok. Jde mi hlavně o to, aby jsem dané peníze dostala co nejrychleji, aby jsem mohla uhradit opravu na domě. Výše splátek není problém, rovněž ani úroková sazba nebo příp. i jednorázové doplacení celé půjčky.

Záznam v registru mám. Což je i důvod z jakého hledám soukromého investora.

Preferují čestné a spolehlivě jednání, které sama nabízím. Považují to za příležitost pro investora, vydělat na mém urgentním požadavku. Nabídněte mi rychlou a poctivou půjčku, já slušně přeplatím a i vše velmi rychle vrátím. Transakce výhodná pro obě dvě strany.

Půjčku poptávám v hotovosti na směnku, notářský zápis aj. Záleží na osobní domluvě mezi mnou a soukromým investorem. Nedávám si předem žádné požadavky a vše ponechávám otevřené.

Prosím o Vaše nabídky na můj email. Telefonní číslo poskytnu na vyžádání.

Pokud mi může někdo zde nabídnout 250 000 Kč, prosím neodkladně mě kontaktujte. Děkuji za přečtení mého inzerátu a přeji Pěkný den.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

AKompas Brno, Rychlá nebankovní půjčka bez registru

Neplaťte žádné poplatky a ani za volání. AKompas Brno nabízí rychlou nebankovní půjčku - úvěr zcela bez poplatku, bez registru, bez zástavy, bez ručitele pro zaměstnance, důchodce, podnikatele. Levná půjčka i bez příjmu jen na občanský průkaz (OP) i ... .

Půjčka Zaměstnancům, Důchodcům, Živnostníkům ještě dnes

Půjčíme Vám 8 000 až 200 000 Kč. Všem Živnostníkům do 200 000Kč. Na dobu 48 měsíců. Splátky měsíčně převodem. Velká průchodnost. Záznam v registru Solus u nás Nevadí. Půjčíme i když splácíte jiné půjčky. A máte záznamy v registru. Půjčte si hned na c... .

Nebankovní půjčka ihned pro úplně všechny bez rozdílu

Máte nečekané výdaje? Potřebujete peníze ihned a bez zbytečného papírování? Neuspěli jste v bance a nemáte čisté registry? Obraťte se na nás. Naše nebankovní půjčka je tu pro každého, máme velmi vysokou schvalovatelnost! Naše nebankovní půjčka je to ... .

Jednoduchá nebankovní půjčka bez složitých podmínek

Vypůjčit si můžete částku od 5000 do 150 000 Kč. Po předběžném schválení žádosti, následuje ověření uvedených údajů a podpis smlouvy u nás v kanceláři, případně u Vás, nebo jiném dohodnutém místě. Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 24 hodin o... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!