Kolik si chcete půjčit?

Na rozjezd podnikání - Půjčí mi někdo 500 000 Kč? (jsem po insolvenci)

Na rozjezd podnikání - Půjčí mi někdo 500 000 Kč? (jsem po insolvenci)

Dobrý den, hledám někoho, kdo by mi půjčil na rozjetí podnikání (s.r.o.). Momentálně jsem bez zaměstnání a chtěl bych se postavit na vlastní nohy. Před rokem jsem dokončil insolvenci a tudíž jsem v registrech a nemám šanci na získání půjčky. Mám k dispozici od rodiny 300000,- ale bohužel to pokryje pouze prvotní investice a dva měsíce fungování. Jelikož je předpoklad, že firma bude schopná na sebe vydělat cca po 4 až 6ti měsících, tak mi chybí 200000,- na dotování měsíců, než bude firma soběstačná. Hledám proto soukromého investora, který poskytne vlastní finance, buď potřebných 200K či celých 500K ať mám dluh sjednocený. Jsem vstřícný podřídit se podmínkám investora. Vše je o domluvě a proto upřednostňuji osobní jednání.

Hlavním důvodem proč žádám zde jsou mé zápisy v registrech. A rovněž nedávno dokončení insolvence. Ovšem očekávám solidní a čestné jednání.

Předem děkuji za nabídky, Tomáš Mika

Reagovat na tento inzerát

Nabídněte inzerentovi půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

2 + 2 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Půjčí někdo v insolvenci nutné peníze? Kdo a kde nabídne půjčku?

Prosím tímto inzerátem buď o přímou nabídku půjčky od někoho, kdo by byl ochoten pomoci. Nebo i o nasměrování kde a kdo by mi byl ochoten vyhovět. Můj hlavní problém je, že jsem momentálně v insolvenci. A a´t si požádám u koho chci, tak mě každý zamí... .

Potřebuji úvěr 15 000 Kč, ale jsem po insolvenci, bez exekuce

Zdravím, žádám o kontakt na poskytovatele úvěru. Nejlépe soukromé, ne společnosti jako Cofidis nebo Profi Credit. Vím, že u nich neprojdu a je zbytečné žádat. Jsem rok po insolvenci, exekuci nemám. Pobírám mzdu a invalidní důchod v celkové výši 21500... .

Nebankovní konsolidace půjček 250 000 - 500 000 Kč

Poptávám půjčku na smlouvu a OP ve výši 250 - 500 tisíc Kč. Mé příjmy jsou dobré kolem 20.000 Kč. Celkové příjmy domácnosti se pohybují kolem 45.000 Kč. Bydlím v 2 generačním rodinném domě s rodiči, jsem svobodný a bezdětný. Jiné závazky nemám. Měsíč... .

Nebankovní půjčky do 500 000 Kč pro zaměstnance a podnikatele

Potřebujete si půjčit peníze a hledáte možnost získání nebankovního úvěru? Rádi byste se ale přitom vyhnuli podvodníkům a zlodějům? Požadujete rychlé jednání? Jste na správné adrese. Nabízíme zprostředkování úvěru nebankovního charakteru od jediné... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!