Kolik si chcete půjčit?

Potřebuji úvěr 15 000 Kč, ale jsem po insolvenci, bez exekuce

Potřebuji úvěr 15 000 Kč, ale jsem po insolvenci, bez exekuce

Zdravím, žádám o kontakt na poskytovatele úvěru. Nejlépe soukromé, ne společnosti jako Cofidis nebo Profi Credit. Vím, že u nich neprojdu a je zbytečné žádat. Jsem rok po insolvenci, exekuci nemám. Pobírám mzdu a invalidní důchod v celkové výši 21500 Kč. Potřebuji půjčit. Ale bez poplatků předem. Prosím jen vážní zájemci. Žádné odkazy na firmy a poplatky. Připomínám jsem po insolvenci přesně rok. Kterou jsem ovšem splatil v plné výši. Jsem schopný splácet kolem 3000 měsíčně. Počítám s tím, že by jsem vám to vrátil během asi Děkuji za nabídky. Docela spěchá na rekonstrukci koupelny, ale nemohu ještě ručit nemovitostí. Děkuji, Lukáš, lukysek220@seznam.cz, 732853383.

Reagovat na tento inzerát

Nabídněte inzerentovi půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

7 + 2 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Na rozjezd podnikání - Půjčí mi někdo 500 000 Kč? (jsem po insolvenci)

Dobrý den, hledám někoho, kdo by mi půjčil na rozjetí podnikání (s.r.o.). Momentálně jsem bez zaměstnání a chtěl bych se postavit na vlastní nohy. Před rokem jsem dokončil insolvenci a tudíž jsem v registrech a nemám šanci na získání půjčky. Mám k di... .

Potřebuji půjčit peníze, protože jsem přišla o práci

Dobrý den, potřebuji půjčit peníze na kratší dobu. Stačilo by mi cokoliv v okolí 10 tisíc korun. Nabídněte i pokud můžete poskytnout méně nebo více. Jde o to, že jsem přišla jsem o práci. A teď bych potřebovala půjčit 10000 Kč než si najdu novou prác... .

Soukromá půjčka 300 000 Kč (ale anonymně a diskrétně)

Dobrý den, nacházím se v pro mě bezvýchodné situaci. Jsem těhotná a mám dluhy přibližně ve výši 300 000,-. Potřebovala bych o tyto peníze ovšem požádat anonymně a diskrétně, aby jsem na internet nemusela uvádět mé soukromé informace. Založila jsem si... .

120 000 Kč v bance nepůjčí kvůli bonitě, ale nejsem v registru

Dobrý dne, chtěla jsem se Vás zeptat na poskytnutí úvěru. Potřebovala bych cca do 120 - 110 tisíc korun. Které bych výhradně chtěla použít na úhradu nevýhodných nebankovních půjček. Které mě v poslední době velice zatěžují. Proto prosím, zda-li by j... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!