Kolik si chcete půjčit?

Půjčka na vyplacení půjček v prodlení a po splatnosti, kdo půjčí

Půjčka na vyplacení půjček v prodlení a po splatnosti, kdo půjčí

Dobrý den.

Bývalý přítel mě dostal do dluhů. Vzal si půjčky u nebankovních společností, které potom nesplácel. Celkem tento dluh činí asi 120 tisíc korun a je to již i po splatnosti.

Splátky nezvládám splácet, protože jsou vysoké a nečekala jsem je. A není to ani moje chyba, tento dluh jsem si nevzala já sama. Ale peníze musím každý měsíc platit já, protože on to již nezvládá splácet a na splátky nemá. Tyto splátky se dostaly do sprodlení, protože jsem o nich ze začátku ani nevěděla.

Pokud by jsem vám poslal veškeré podklady o tom kolik dlužím a u koho, bylo by možné získat půjčku na konsolidaci? Problém ale asi bude, že jsou již po splatnosti a běží tam penále a možná je budou chtít již i vrátit celé najednou.

Nyní jsem na MD a na splácení mám měsíční příjem 14500, což mohu doložit. Ale musím z toho taky platit měsíční výdaje. Ale stejně by jsem měla měsíčně asi 5000 Kč na splátky.

Nemám majetek k ručení... .

Reagovat na tento inzerát

Nabídněte inzerentovi půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

8 + 7 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Půjčka 1 milion na dluhy/vyplacení půjček? Kdo a kde mi půjčí?

Poptávám 1 000 000 Kč, které chci použít na umoření dluhů. Vyplacení všech mých půjček a jejich spojení dohromady, do jedné veliké půjčky. Víte někdo, kde nebo kdo by takovouto částku mohl půjčit? Pokud ano, tak mi to napište na vlastahejdova@seznam.... .

Kdo půjčí na vyplacení exekuce na platu? Děkuji

Hledám někoho, kdo mi půjčí 80 000 Kč na vyplacení exekuce. Tato exekuce mi byla dána na plat z toho důvodu, že jsem si půjčila peníze od jedné soukromé firmy. Ale protože jsem k tomu měla ještě předchozí splátky, tak celkové měsíční splátky na mě by... .

Kdo půjčí na vyplacení exekuce 300.000,- Kč co nejdříve

Volejte na 730646166 nebo pište na jirmich46@centrum.cz. Potřebuji najít poctivého člověka, který by mi půjčil 300.000,- Kč. V minulosti jsem si vzal nějaké půjčky. Které narostly. A následně jsem se kvůli finančním problémům dostal do situace, kdy t... .

Nebankovních 1 milion na vyplacení půjček a dluhů? Kdo nabízí

Jsem v situaci, kdy poptávám půjčku na vyplacení dluhů a to ve výši 1 milion korun. Samozřejmě je mi jasné, že je velmi malá šance takové peníze získat a tak by mi pomohlo i "jen" 100 000 Kč na sjednocení půjček, u kterých mám problém se splácením. A... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!