Kolik si chcete půjčit?

Půjčka s pochopením mé situace

Půjčka s pochopením mé situace

Dobrý den, chtěl bych moc poprosit o pomoc. Potřeboval bych částku 130 000 Kč. Abych mohl zaplatit malé půjčky a splácet jen jednu. Dostal jsem se do problému se splácením- A teď se v tom topím. Klasika. A strašně moc prosím o pomoc. Jestli by byl někdo tak hodny a půjčil mi 130 000 Kč. Měsíčně můžu splácet až 4000 Kč.
Se splácením problém nebude za předpokladu, pokud si dovolíte rozumné splátky - mám zaměstnání se smlouvou na dobu neurčitou a měsíčně mám 19 až 20 000 Kč. Což by na splácením bohatě stačilo i po mých měsíčních výdajích.
Bohužel ale nemám zástavu nemovitosti. A jsem zapsaný v registru dlužníků. Předem moc děkuji za každou nabídku a pomoc. Nabídněte cokoliv, třeba se nějak domluvíme i když t nebude úplně ideální. Moc děkuji, Roman Karička.

Reagovat na tento inzerát

Nabídněte inzerentovi půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

6 + 3 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Půjčka Zaměstnancům, Důchodcům, Živnostníkům ještě dnes

Půjčíme Vám 8 000 až 200 000 Kč. Všem Živnostníkům do 200 000Kč. Na dobu 48 měsíců. Splátky měsíčně převodem. Velká průchodnost. Záznam v registru Solus u nás Nevadí. Půjčíme i když splácíte jiné půjčky. A máte záznamy v registru. Půjčte si hned na c... .

Nebankovní půjčka ihned pro úplně všechny bez rozdílu

Máte nečekané výdaje? Potřebujete peníze ihned a bez zbytečného papírování? Neuspěli jste v bance a nemáte čisté registry? Obraťte se na nás. Naše nebankovní půjčka je tu pro každého, máme velmi vysokou schvalovatelnost! Naše nebankovní půjčka je to ... .

Jednoduchá nebankovní půjčka bez složitých podmínek

Vypůjčit si můžete částku od 5000 do 150 000 Kč. Po předběžném schválení žádosti, následuje ověření uvedených údajů a podpis smlouvy u nás v kanceláři, případně u Vás, nebo jiném dohodnutém místě. Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 24 hodin o... .

Pujcka pro Slovenku zijuci na uzemi CR

Dobry den. Jsem slovenka zijuca na uzemi CR uz 9 let. Mam praci na dobu neurcitou. Bydlim v najmu. Obcanstvi sk. Trvaly pobyt na uzemi sk. Na uzemi cr dlouhodoby prechodny. Potrebovala bych pujcit 400 000 Kc. Pujcka na: - 2x vyplaceni bankovni p... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!