Kolik si chcete půjčit?

Sháním jakoukoliv půjčku bez podvodu

Sháním jakoukoliv půjčku bez podvodu

Sháním jakoukoliv půjčku nebo jakéhokoliv poskytovatele, který mi půjčí peníze bez podvodu. Hlavně bez poplatků předem. A i podobných podvodů, kde z lidí tahají kopie jejich osobních dokladů. Ale peníze žádné nepůjčují. Peníze hledám na půjčky a doplacení dluhů. Mám záznam v registru.

Mám pravidelný příjem a mohu jej i doložit. na konkrétních podmínkách se lze domluvit... . Navrhněte mi úrok a způsob, jakým by jsme to udělali. Jestli se budeme muset sejít, jak to podepíšeme, jestli bude nutná smlouva kde a jak. To nechám na vás.

Já mám doložitelný příjem. Nemám exekuce a ani nejsem v insolvenčním řízení. Příjem mám dokonce ze dvou zaměstnání. Takže by nebylo problém dokázat, že budu mít na splácení. Ale nemám zástavu a ani ručitele. Ideálně bych potřebovala 280 000 až 300 000 Kč. Opravdu vezmu jakoukoliv půjčku, která bude bez podvodu. Jakoukoliv, která nebude vyžadovat poplatky předem. A jak říkám, úrok není problémem. Domluvíme se.

Děkuji

Reagovat na tento inzerát

Nabídněte inzerentovi půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

8 + 2 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Sháním půjčku od soukromého investora nebo soukromníka

Sháním půjčku od soukromého investora nebo soukromé osoby. Může se jednat o kohokoliv a peníze mohou pocházet z jakýchkoliv zdrojů. Nezáleží mi na tom. Potřebuji nejlépe ještě tento měsíc nebo tento týden dát dohromady 300.000 Kč. Chci vyplatit jiné ... .

Kde mám možnost získat půjčku jako OSVČ? Možnost získání půjčky

Chci se zeptat, jestli zde můžu získat půjčku a nevím, zda mi dokážete pomoci. Ale chtěl jsem se Vás zeptat (především zprostředkovatele půjček a úvěrů) zda byste mi dokázali doporučit společnost nebo vyřídit získání půjčky. Sám jsem to samozřejmě ji... .

Poskytnout půjčku na kauci nového bytu, pouze soukromě

Každý se někdy ocitne na pokraji dna. A my s manželem a synem jsme už dost dlouhou dobu na úplném dnu. Proto žádáme o půjčku mezi 200 až 300 tisíc korun na kauci bytu a vyplacení závazků. Zachránilo by nás, kdyby tu opravdu mezi vámi byl nějaký inves... .

Chci půjčku 70 000 - 80 000 Kč, kdo mi skutečně půjčí peníze?

Na internetu jsem našel a tak píši. Dostal jsem se do špatné finanční situace a chtěl bych se z ní dostat ven. K problému tedy. Před pár měsíci jsem si vzal půjčku od společnosti Zaplo, která se vyšplhala až k 30 000,- postupem času přišel problém. P... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!