Kolik si chcete půjčit?

Rychlá půjčka pro lidi kteří byli zamítnuti v bance a nikdo nepůjčí

Toto je nejlepší nebankovní půjčka v České republice. Je určena klientům, kteří neuspěli v bance. Půjčka Zaměstnancům a Důchodcům: 10.000,- Kč - 170.000,- Kč. Garantujeme rychlé vyřízení, výsledek do 20 minut od žádosti, záznam v registru Solus nám nevadí:


# Půjčka pro Osvč, Podnikatele, Firmy:
- 10.000,- Kč - 300.000.- Kč
- rychlé vyřízení
- výsledek do 20 minut od žádosti
- záznam v registru Solus nám nevadí
- posuzujeme hrubý obrat,ne zisky
- klient má možnost odpisu úroků z daní

# Výhody půjčky:
- rychlé vyřízení ještě dnes!
- nízké úroky živnostníkům a podnikatelům
- předčasné splacení zdarma ,s úsporou úroků
- žádné poplatky neplatíte
- odklad splátek až 6 měsíců
- velká průchodnost


Informace o půjčce: Nebankovní půjčka od soukromé společnosti. Bez ručitele (s ručitelem větší průchodnost,ale není nutnost). Záznamy v registrech se řeší individuálně, takže projdou i žadatelé, kteří neprošli v Bance či Nebankovním sektoru. Vysoká průchodnost všech obdržených žádostí. Bez placení poplatku a bez volání na drahé linky. Máte zájem o další informace? Telefonujte nebo pište. Rád zodpovím další dotazy.

Půjčíme Vám peníze rychle a Vaši žádost vyřídíme do 20 minut od jejího obdržení. Zaměstnancům a důchodcům půjčíme až 170.000 Kč a to bez registru. Podnikatelům schválíme půjčku až 300.000 Kč. V žádném z těchto případů nemusíte mít zástavu ani žádný majetek. Kontaktujte mě, probereme detaily, domluvíme se na podmínkách a peníze vám okamžitě vyplatíme. Půjčte si právě u nás bez poplatků. Dáme vám peníze, které tak nutně potřebujete.

Reagovat na tento inzerát

Požádejte inzerenta o půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

8 + 8 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

120 000 Kč v bance nepůjčí kvůli bonitě, ale nejsem v registru

Dobrý dne, chtěla jsem se Vás zeptat na poskytnutí úvěru. Potřebovala bych cca do 120 - 110 tisíc korun. Které bych výhradně chtěla použít na úhradu nevýhodných nebankovních půjček. Které mě v poslední době velice zatěžují. Proto prosím, zda-li by j... .

Bezva půjčka pro lidi se stálým příjmem a v České republice

Nabízíme vám bezva produkty, které pokryjí vaši díru ve finančním rozpočtu. Naše nebankovní půjčky jsou určeny pro všechny osoby se stálým příjem. Druhou podmínkou je, že se jedná o žadatele s kontaktní adresou v České republice. Nesmí se jednat o ad... .

Skuteční soukromí investoři, kteří půjčují své vlastní peníze

Dobrý den, na internetu jsem objevil Vaši inzerci půjček. Předem dovolte abych se představil, jsme 3 soukromý investoři, kteří se zhruba před půl rokem rozhodli kromě jiných finančních aktivit poskytovat i finanční služby, pro ty, kteří to opravdu po... .

Pujcka pro Slovenku zijuci na uzemi CR

Dobry den. Jsem slovenka zijuca na uzemi CR uz 9 let. Mam praci na dobu neurcitou. Bydlim v najmu. Obcanstvi sk. Trvaly pobyt na uzemi sk. Na uzemi cr dlouhodoby prechodny. Potrebovala bych pujcit 400 000 Kc. Pujcka na: - 2x vyplaceni bankovni p... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!