Kolik si chcete půjčit?

Nebankovní hypotéka - Domov bez dluhů, nabídka peněz online

Máte zesplatněnou hypotéku, nebo úvěr, drahé úvěry, exekuce, správce vám chce prodat byt či domek? Nebo jenom potřebujete hotovost? To vše jde včas vyřešit. Volejte, pište. Vymyslíme jak vše přizpůsobit k vaší spokojenosti. Vše bez jakýchkoliv poplatků a vytahování peněz od vás.

Domov bez dluhů s.r.o. Vám nabízí následující služby:

- Zpětný leasing na nemovitosti
- Výkup nemovitostí
- Prodej nemovitostí
- Přípravy kupních a darovacích smluv
- Jednání s exekutory, úřady a věřiteli

Nabízíme kompletní služby. Pokud máte dluhy na nemovitosti, můžeme je vyplatit. To se rovněž týká exekucí, dražeb a zesplatněných závazků. Pokud vám například banka vypověděla hypotéku nebo máte dluh, který si nemůžete dovolit splácet. V každém z těchto případů se s námi skontaktujte. Vaše závazky vyplatíme a nastavíme vám novou nebankovní hypotéku. Nebo vaši nemovitost vykoupíme zcela. Následně budete splácet a nemovitost od nás odkoupíte zpět.

Nabídka peněz se týká i pro případy, kdy žádné závazky nemáte. A pouze chcete peníze k jakémukoliv účelu. Vyplatíme vám je ihned oproti zástavě nemovitosti.

Domov bez dluhů s.r.o Vám nabízí pomocnou ruku v každé situaci.

Pomůžeme vám vyřešit dluhy a exekuce
- vyplatíme vaše závazky, uspokojíme nedočkavé věřitele
- pokud máte nějakou půjčku/hypotéku/úvěr, zbavíme vás ji

Zachráníme vaši nemovitost z dražby
- nebyli jste schopni splácet a situace je nyní špatná
- my vše zachráníme, vyplatíme i na poslední chvíli

Bez registru a poplatku předem
- nabízíme nebankovní pomoc, tj. nebankovní hypotéky a půjčky
- jsme ověřená a poctivá společnost, nechceme poplatky předem

Děkujeme a budeme se těšit.

Jana, Domov bez dluhů s.r.o.

Reagovat na tento inzerát

Požádejte inzerenta o půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

8 + 9 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Americká hypotéka bez registru (půjčte si oproti nemovitosti)

Máme v naší nabídce několik produktů, díky kterým můžete získat až milionové částky na cokoliv. Jedinou hlavní podmínkou je, aby jste měli nemovitost k zástavě. nebo vám ji někdo poskytl. Podívejte se na naše produkty: • Americká hypotéka bez regi... .

Půjčka na nový život, na nový začátek bez dluhů, exekucí a insolvence

Poptávám kohokoliv, kdo by mi byl ochotný půjčit 60 tisíc korun. Ideálně soukromník, ne nebankovní nebo bankovní. Konkrétně poptávám částku 60 - 100 tisíc korun a čím vyšší, tím lepší. Podle toho, co mi můžete schválit. Léta jsem se handrkoval s b... .

Jak na konsolidování dluhů s čistým registrem a bez exekucí

Dobrý večer, našla jsem vaši inzerci na zprostředkování a vyhledávání půjček. Prosím moc, poradil by mi zde někdo. Nejsem ani v exekuci, ani v insolvenci. Jsem zaměstnaná a můj měsíční plat činí cca 28 tisíc čistého. Potřebovala bych zkonsolidova... .

Vyplacení exekucí a dluhů se zástavou nemovitosti a ručením

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikat... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!