Kolik si chcete půjčit?

ZOXO - konečně normální nebankovka, půjčky i bez příjmů

Nabízíme financování pro klienty z celé ČR se zástavou nemovitosti. Půjčky poskytujeme od 100.000 Kč a peníze vyplácíme už po návrhu zástavy na katastru nemovitostí.

Nenahlížíme do registrů a exekuce není překážkou. Vše za vás vyřídíme a dluhy vyplatíme. Jako jediná společnost garantujeme pevnou úrokovou sazbu a možnost předčasného splacení ZDARMA bez pokut a poplatků! Žádat o půjčku můžete třeba jen na 6 měsíců, ale i na 20 let. Všechny smlouvy a dokumenty k vyřízení půjčky jsou volně k nahlédnutí. Jsme maximálně fér a transparentní.

Námi nabízené produkty:
- Půjčka online (nevyžadujeme úřední odhad, rychlé schválení půjčky, férové jednání)
- Půjčka s exekucí (administrativu vyřešíme za vás, rychlé vyplacení, bezpečné překonání obtížného období)
- Konsolidace půjček (nepožadujeme doklad o příjmu, menší úrok, nižší splátka, předčasné splacení zdarma)
- Půjčka na míru (individuální přístup, nepožadujeme potvrzení příjmů, žádné poplatky předem)
- Developerské projekty (úrok od 6,9 %, možnost odkladu splátek, postupné čerpání úvěru)

Reprezentativní příklad:
Půjčka 200 000 Kč na 6 let s úrokovou sazbou 6,90 % p.a., měsíční splátka 3 400 Kč. Jednorázový poplatek za vyplacení půjčky je výši 4 % z jistiny (tedy 8 000 Kč). A jednorázový poplatek za podání na katastru nemovitostí je 2 000 Kč. Celkově zaplacená částka s RPSN 9,10 % je 254 815 Kč. Kalkulace je orientační (reprezentativní příklad). Nevztahuje se k úvěrům dle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru. Tyto úvěry neposkytujeme.

Pracovní doba: Po – Pá od 8:00 do 16:30

Zoxo Financial s.r.o.
Guldenerova 547/4, 326 00 Plzeň
IČ: 24185141, nejsme plátci DPH
Společnosti je registrovaná u Krajského soudu v Plzni,
spisová značka 33722 C
Identifikátor datové schránky: pmv7rmk

Reagovat na tento inzerát

Požádejte inzerenta o půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

7 + 1 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Půjčka na vyplacení exekucí i bez kontroly příjmů a bez zaměstnání

Máte exekuci nebo dluhy, jejichž splátky převyšují vaše možnosti? V tom případě jste na správné adrese. Poskytneme vám finance až do výše 1 500 000 Kč na konsolidaci, refinancování a vyplacení exekuce. A to vše bez kontroly příjmů a zaměstnání. Na... .

Kdo půjčí bez doložitelného příjmu, nabídky posílejte sem

Hledám někoho, kdo půjčuje lidem i bez toho, aby mu bylo třeba doložit svůj příjem. Potřebovala by jsem 50 000 Kč s měsíční splátkou do 5000 Kč na dobu cca 1 až 1 a půl roku. peníze hledám na běžné měsíční výdaje a život. Potřebuji nutně pomoct, m... .

Půjčky Vyšehrad - Rychlé nebankovní půjčky pro zaměstnance

Hledáte rychlé a spolehlivé řešení tíživé finanční situace? V tom případě jste na správné adrese. Pomůžeme vám rychlou půjčkou až 1 000 000 Kč. Půjčujeme každému, kdo má prokazatelný příjem nebo podniká a může doložit své příjmy/obrat. U nás vždy bez... .

Půjčky Vyšehrad - Rychlé nebankovní půjčky každému

Hledáte na internetu rychlé a spolehlivé řešení tíživé finanční situace? Jste na správné adrese! Půjčky Vyšehrad vám mohou nabídnout okamžité řešení. Půjčujeme každému, kdo má prokazatelný příjem nebo podniká. Ostatní podmínky jsou již velmi snadné a... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!