Kolik si chcete půjčit?

Rychlá půjčka Pardubice, peníze ještě dnes v Pardubicích a okolí

zastupuji nebankovní společnost pro oblast Pardubice a celý Pardubický kraj. Nabízím Vám k zapůjčení peníze, které pocházejí od soukromé firmy, ne od banky. Hlavní parametry naší půjčky:

* částka od 5000 Kč až 100 000 Kč
* úroková sazba již od 8,99%
* doba splatnosti na 5 měsíců až 3 roky

O naši půjčku můžete požádat buď telefonicky nebo přes email. Ještě dnes se s vámi spojím, vyplníme společně žádost a počkáme na její schválení. Pokud splníte podmínky a nemáte negativní záznamy z minulosti, vyplatíme vám peníze ještě dnes. V případě částky do 20 000 Kč je vyplacení možno ihned na ruku v hotovosti. U částek vyšších bankovním převodem nebo vložením na Váš bankovní účet na Vaší pobočce (=peníze ještě dnes).

Vylučující podmínky pro žadatele:
* žadatel je v insolvenci
* žadatel má u nás nedoplacenou půjčku
* žadatel nemá stálý/pravidelný příjem
* žadatel má exekuci, registr ale nevadí

Tato nabídka je platná pro celé Pardubice a okolí. Nově jsme schopni sjednat i půjčku bez osobní schůzky, pouze při žádosti do 20 000 Kč. Nevyžadujeme potvrzení o zaměstnání a ani výplatní pásky. Stačí jakkoliv doložit svoji schopnost splácet.

Kontaktujte mě na emailové adrese pro více informací. Děkuji, Květa Ulrychová

Reagovat na tento inzerát

Požádejte inzerenta o půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

9 + 9 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Kdo půjčí ještě dnes - Půjčky vyplacené na účet ještě dneska

Víme, kde najít poskytovatele, kteří vám půjčí peníze ještě dnes. Nejen vaše žádost bude vyplněna, odeslána a posouzena ještě dnes. Ale rovněž i žádané peníze budou doručeny až k vám během dneška. Jak na to se dozvíte zde a se vším vám pomůžeme. J... .

Peníze ještě dnes, nejrychlejší nebankovní půjčka až do 200 tisíc

Peníze ještě dnes - půjčka pro zaměstnance, důchodce a živnostníky. Každému půjčíme a vyplatíme ještě dnes. Půjčky od 8000 do 200 000 Kč. Živnostníci do 600 000 Kč. Splatnost až 54 měsíců. Platba převodem na váš bankovní účet. Vysoká úspěšnost schvál... .

Půjčka Zaměstnancům, Důchodcům, Živnostníkům ještě dnes

Půjčíme Vám 8 000 až 200 000 Kč. Všem Živnostníkům do 200 000Kč. Na dobu 48 měsíců. Splátky měsíčně převodem. Velká průchodnost. Záznam v registru Solus u nás Nevadí. Půjčíme i když splácíte jiné půjčky. A máte záznamy v registru. Půjčte si hned na c... .

Půjčka od soukromé osoby 1000 - 250000 Kč Ještě Dnes

Nabízím půjčku od 1.000-250.000 Kč. Tyto peníze pocházejí od soukromé osoby. A mohou vám být vyplaceny ještě dnes. Podmínky ke schválení a získání: Občan České republiky nebo Schengenského prostoru s pobytem na území České republiky. Věk minimál... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!