Kolik si chcete půjčit?

Zpětný leasing, odkup a oddlužení zadlužených nemovitostí

Zpětný leasing nemovitosti - Honí Vás exekutoři nestačíte platit půjčky a exekuce , berou Vám Váš majetek , jste v insolvenci a potřebujete jí vyplatit. 50 000- 20 000000 na zaplacení exekucí nebo vyplacení insolvence úvěr na rozvoj podnikání, refinancování, nevýhodné úvěry.

Pomůžu Vám. Zastavím Vaše exekuce, insolvenci. Vše vyřídím za Vás, již zítra můžete klidně spát. Pro zaměstnané, 0SVČ, s.r.o, a.s a důchodci.

Zajistíme Vám EXPRESS půjčku na vyplacení exekucí s možností následného refinancování bankovním úvěrem s minimální splátkou, nebo odkupem nemovitosti. Zjistíme jaké závazky se Vás skutečně týkají. Pokusíme se vyjednat nejlepší podmínky při jednání s věřiteli, soudy bankovními a nebankovními společnostmi úřady státní zprávy a pod..... Vyjednáme nejlepší podmínky  pro doplacení exekuce, nebo zástavy a zabráníme jejich dalšímu navyšování. Zajistíme finanční prostředky pro vyplacení Vašich závazků. Vyplatíme Vaší insolvenci. Zůstáváte bydlet ve svém domečku nebo bytečku.

Petr Engl
737181687
petr.engl@seznam.cz

Pro rychlé vyřízení pište na email nebo vypište dotazník na webových stránkách. Můžete Po -Ne od 8-20 h včetně svátků na formulář nebo do emailu pište prosím Váš telefon. Zavolám Vám zpět na své vlastní náklady. Žádná drahá placená telefonní čísla. Žádné poplatky předem. Poctivé oddlužení nemovitostí, zpětný leasing a pomoc.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Vyplacení exekucí a dluhů se zástavou nemovitosti a ručením

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikat... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!