Kolik si chcete půjčit?

Půjčka 1 milion na dluhy/vyplacení půjček? Kdo a kde mi půjčí?

Půjčka 1 milion na dluhy/vyplacení půjček? Kdo a kde mi půjčí?

Poptávám 1 000 000 Kč, které chci použít na umoření dluhů. Vyplacení všech mých půjček a jejich spojení dohromady, do jedné veliké půjčky. Víte někdo, kde nebo kdo by takovouto částku mohl půjčit? Pokud ano, tak mi to napište na vlastahejdova@seznam.cz.

Momentálně mám nezaplacené závazky s velmi vysokými splátkami a i nějaké zesplatněné dluhy. Touto cestou hledám buď půjčku ve výši 1 milion korun nebo hledám ručitele k úvěru ve stejné výši. Pokud by jste mi nabídli peníze, nemohla by jsem vám ručit nemovitostí. Ale mohla by jsem pravidelně splácet cca 5 000 Kč - 8 000 Kč. Ideálně od soukromé osoby, abych mohla konsolidovat nevýhodné půjčky a tím si snížit splátky a konečně začít i s dětmi zase žít. Momentálně mám splátky natolik vysoké, že je nezvládám/nejsem schopna najednou platit.

případně touto cestou poptávám ručitele, který by se za mě zaručil. A půjčku by jsem si vzala u nějaké bankovní/nebankovní společnosti s jeho asistencí. Do cca půl roku bych ručitele vyvázala nebo půjčku zaplatila. Samozřejmě by tato pomoc nebyla zadarmo a ručiteli bych se finančně odměnila. vše záleží jen na domluvě.

Jsem zaměstnána na dobu neurčitou a měsíční příjem mám 30.000,- Kč. Nejsem v exekuci ani insolvenci. Všechny své závazky si vždy plním. Ale splátky jsou velmi vysoké a touto cestou by jsem ráda konsolidovala/refinancovala mé závazky na únosnou výši.

Nabídněte tedy buď přímou půjčku od soukromého investora ve výši 1 milion korun nebo možnost ručení. Finanční odměna/úroková sazba/přeplatek dle dohody. Ale ne předem. Moc děkuji za pomoc, Vlasta Hejdová.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Nebankovních 1 milion na vyplacení půjček a dluhů? Kdo nabízí

Jsem v situaci, kdy poptávám půjčku na vyplacení dluhů a to ve výši 1 milion korun. Samozřejmě je mi jasné, že je velmi malá šance takové peníze získat a tak by mi pomohlo i "jen" 100 000 Kč na sjednocení půjček, u kterých mám problém se splácením. A... .

Půjčí někdo v insolvenci nutné peníze? Kdo a kde nabídne půjčku?

Prosím tímto inzerátem buď o přímou nabídku půjčky od někoho, kdo by byl ochoten pomoci. Nebo i o nasměrování kde a kdo by mi byl ochoten vyhovět. Můj hlavní problém je, že jsem momentálně v insolvenci. A a´t si požádám u koho chci, tak mě každý zamí... .

Kdo půjčí na vyplacení exekuce na platu? Děkuji

Hledám někoho, kdo mi půjčí 80 000 Kč na vyplacení exekuce. Tato exekuce mi byla dána na plat z toho důvodu, že jsem si půjčila peníze od jedné soukromé firmy. Ale protože jsem k tomu měla ještě předchozí splátky, tak celkové měsíční splátky na mě by... .

Kde mám možnost získat půjčku jako OSVČ? Možnost získání půjčky

Chci se zeptat, jestli zde můžu získat půjčku a nevím, zda mi dokážete pomoci. Ale chtěl jsem se Vás zeptat (především zprostředkovatele půjček a úvěrů) zda byste mi dokázali doporučit společnost nebo vyřídit získání půjčky. Sám jsem to samozřejmě ji... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!