Kolik si chcete půjčit?

Kontakt na někoho kdo půjčí své vlastní peníze, až 200 tisíc Kč

Kontakt na někoho kdo půjčí své vlastní peníze, až 200 tisíc Kč

Hledám přes tuto inzerci kontakt na někoho, kdo by mi půjčil až 200 tisíc korun. Pokud jste již měli štěstí a někdo vám vyplatit peníze, pošlete mi na něj kontakt. Rád se vám za pomoc odvděčím (ovšem ne předem, až po vyplacení půjčky). Pokud by jste mi vy osobně mohli poskytnout půjčku, pošlete mi vaši nabídku na hudakmarek41@seznam.cz.

Zástavu ani majetek k ručení nemám.

Sháním ideálně soukromého investora, který by byl ochoten a schopen půjčit 200.000 Kč. Mou jedinou podmínkou je, aby to bylo bez poplatku předem. Jinak jsem schopný se přizpůsobit takřka všemu. Mám měsíční příjem a byl by jsem schopen platit 3000 Kč měsíčně. Splatnost chci na 7 - 8 let. Nebo jak se domluvíme. Potřebuji nižší splátky.

Ano, mám záznam v registru. A taky mám nějaké resty a problémy v minulosti ohledně splácení. To chci ale vše hodit za hlavu a začít znovu. Právě touto půjčkou.

Stačí i pokud jen máte kontakt na někoho, kdo půjčí peníze každému. Pošlete klidně i tento kontakt. Nebo rovnou i vy mi nabídněte 200 tisíc. Účelem této půjčky je vyplacení a refinancování jiných půjček.

Díky, Marek, pokud vyžadujete osobní schůzku, tak ideálně Strakonic a okolí.

Reagovat na tento inzerát

Nabídněte inzerentovi půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

3 + 4 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Skuteční soukromí investoři, kteří půjčují své vlastní peníze

Dobrý den, na internetu jsem objevil Vaši inzerci půjček. Předem dovolte abych se představil, jsme 3 soukromý investoři, kteří se zhruba před půl rokem rozhodli kromě jiných finančních aktivit poskytovat i finanční služby, pro ty, kteří to opravdu po... .

Hledám někoho, kdo si za mě vezme půjčku

Chci si půjčit peníze, které vím, že budu schopná splácet a mám na to dostatečný příjem. Ale bohužel mi nikdo nechce půjčit a mám problém být schválena. Proto by jsem to chtěla udělat tak, že by jsem našla jinou osobu, která by mi pomohla. Vy by j... .

Peníze ještě dnes, nejrychlejší nebankovní půjčka až do 200 tisíc

Peníze ještě dnes - půjčka pro zaměstnance, důchodce a živnostníky. Každému půjčíme a vyplatíme ještě dnes. Půjčky od 8000 do 200 000 Kč. Živnostníci do 600 000 Kč. Splatnost až 54 měsíců. Platba převodem na váš bankovní účet. Vysoká úspěšnost schvál... .

Nebankovní půjčka pro zaměstnance (200 000 Kč), Podnikatele (1 000 000 Kč), Důchodce a Maminky na MD (200 000 Kč)

Poctivá půjčka bez poplatku, neplaťte poplatky ale půjčte si. Vyplňte na našich stránkách webových stránkách kraťounký dotazník a ihned budete kontaktování s možností půjčky. Výsledek žádosti do 20 minut, vyplacení peněz je okamžité. Registry ani SOL... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!