Kolik si chcete půjčit?

Nebankovních 1 milion na vyplacení půjček a dluhů? Kdo nabízí

Nebankovních 1 milion na vyplacení půjček a dluhů? Kdo nabízí

Jsem v situaci, kdy poptávám půjčku na vyplacení dluhů a to ve výši 1 milion korun. Samozřejmě je mi jasné, že je velmi malá šance takové peníze získat a tak by mi pomohlo i "jen" 100 000 Kč na sjednocení půjček, u kterých mám problém se splácením. A jakmile budu mít vše pod kontrolou, tak veliká konsolidace od banky.

Bohužel pro mě jsem se dostal do úvěrové pasti hlavně proto, že jsem nemohl pracovat kvůli nemoci a ztráty zaměstnání. Od některých těchto společností už mám peníze půjčené hlavně proto že jsem potřeboval platit splátky z předchozích úvěrů, abych se nedostal do exekuce. Vyplácel jsem půjčku půjčkou. A mé splátky a závazky kvůli tomuto narostly. A tato situace se zhoršuje. Ale zatím se mi daří vše platit včas. Ale obávám se že další měsíc už se mi to nepodaří bez větší půjčky. Proto žádám o alespoň a 100 000 Kč. Moje dluhy už jsou přes milion korun. V tuto chvíli bych ale potřeboval půjčku cca 100 tisíc, abych mohl vyplatit tyto menší půjčky. A následující měsíce plánuji si co nejlíp zlepšit bonitu u bank abych mohl předělat půjčky s vysokými úroky.

Momentálně jsem nezaměstnaný a od příštího měsíce budu nastupovat do nové práce. Kde budu mít 3 měsíce zkušební dobu a to bude jediný papír, který budu moci doložit. Nemovitost nevlastním, jediné čím bych mohl ručit je auto v hodnotě cca 120 tisíc. Jsem svobodný , 1 dítě, 35 let. Podmínky, úrokovou sazbu a způsob ručení můžeme domluvit. Je možno i jednorázové splacení celého dluhu, jakmile získám konsolidaci od banky. Prosím další informace osobně na mém mailu.

Předem děkuji za odpověď. Lukáš Liščinský

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Kdo půjčí na vyplacení exekuce na platu? Děkuji

Hledám někoho, kdo mi půjčí 80 000 Kč na vyplacení exekuce. Tato exekuce mi byla dána na plat z toho důvodu, že jsem si půjčila peníze od jedné soukromé firmy. Ale protože jsem k tomu měla ještě předchozí splátky, tak celkové měsíční splátky na mě by... .

Vyplacení exekucí a dluhů se zástavou nemovitosti a ručením

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikat... .

Půjčte mi peníze na vyplacení dluhů, spěchá to

Hledám radu nebo třeba i nabídku konkrétní půjčky. Předem říkám, že jsem toho vyzkoušela už hodně. Žádala jsem v bankách, žádala jsem u nebankovních společností a i jsem zkoušela různé srovnávače půjček. Ale nic z toho mi nikdy nevyjde. Je mi 34 roků... .

Půjčka na nový život, na nový začátek bez dluhů, exekucí a insolvence

Poptávám kohokoliv, kdo by mi byl ochotný půjčit 60 tisíc korun. Ideálně soukromník, ne nebankovní nebo bankovní. Konkrétně poptávám částku 60 - 100 tisíc korun a čím vyšší, tím lepší. Podle toho, co mi můžete schválit. Léta jsem se handrkoval s b... .

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!