Kolik si chcete půjčit?

Nebankovních 1 milion na vyplacení půjček a dluhů? Kdo nabízí

Nebankovních 1 milion na vyplacení půjček a dluhů? Kdo nabízí

Jsem v situaci, kdy poptávám půjčku na vyplacení dluhů a to ve výši 1 milion korun. Samozřejmě je mi jasné, že je velmi malá šance takové peníze získat a tak by mi pomohlo i "jen" 100 000 Kč na sjednocení půjček, u kterých mám problém se splácením. A jakmile budu mít vše pod kontrolou, tak veliká konsolidace od banky.

Bohužel pro mě jsem se dostal do úvěrové pasti hlavně proto, že jsem nemohl pracovat kvůli nemoci a ztráty zaměstnání. Od některých těchto společností už mám peníze půjčené hlavně proto že jsem potřeboval platit splátky z předchozích úvěrů, abych se nedostal do exekuce. Vyplácel jsem půjčku půjčkou. A mé splátky a závazky kvůli tomuto narostly. A tato situace se zhoršuje. Ale zatím se mi daří vše platit včas. Ale obávám se že další měsíc už se mi to nepodaří bez větší půjčky. Proto žádám o alespoň a 100 000 Kč. Moje dluhy už jsou přes milion korun. V tuto chvíli bych ale potřeboval půjčku cca 100 tisíc, abych mohl vyplatit tyto menší půjčky. A následující měsíce plánuji si co nejlíp zlepšit bonitu u bank abych mohl předělat půjčky s vysokými úroky.

Momentálně jsem nezaměstnaný a od příštího měsíce budu nastupovat do nové práce. Kde budu mít 3 měsíce zkušební dobu a to bude jediný papír, který budu moci doložit. Nemovitost nevlastním, jediné čím bych mohl ručit je auto v hodnotě cca 120 tisíc. Jsem svobodný , 1 dítě, 35 let. Podmínky, úrokovou sazbu a způsob ručení můžeme domluvit. Je možno i jednorázové splacení celého dluhu, jakmile získám konsolidaci od banky. Prosím další informace osobně na mém mailu.

Předem děkuji za odpověď.

Kontaktní informace byly na žádost smazány. Vyberte si prosím jiný inzerát. Nebo si založte vlastní poptávku/nabídku.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Kdo půjčí na vyplacení exekuce na platu? Děkuji

Hledám někoho, kdo mi půjčí 80 000 Kč na vyplacení exekuce. Tato exekuce mi byla dána na plat z toho důvodu, že jsem si půjčila peníze od jedné soukromé firmy. Ale protože jsem k tomu měla ještě předchozí splátky, tak celkové měsíční splátky na mě by... .

Vyplacení exekucí a dluhů se zástavou nemovitosti a ručením

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikat... .

Půjčte mi peníze na vyplacení dluhů, spěchá to

Hledám radu nebo třeba i nabídku konkrétní půjčky. Předem říkám, že jsem toho vyzkoušela už hodně. Žádala jsem v bankách, žádala jsem u nebankovních společností a i jsem zkoušela různé srovnávače půjček. Ale nic z toho mi nikdy nevyjde. Je mi 34 roků... .

Půjčka na nový život, na nový začátek bez dluhů, exekucí a insolvence

Poptávám kohokoliv, kdo by mi byl ochotný půjčit 60 tisíc korun. Ideálně soukromník, ne nebankovní nebo bankovní. Konkrétně poptávám částku 60 - 100 tisíc korun a čím vyšší, tím lepší. Podle toho, co mi můžete schválit. Léta jsem se handrkoval s b... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!