Kolik si chcete půjčit?

Půjčka na nový život, na nový začátek bez dluhů, exekucí a insolvence

Půjčka na nový život, na nový začátek bez dluhů, exekucí a insolvence

Poptávám kohokoliv, kdo by mi byl ochotný půjčit 60 tisíc korun. Ideálně soukromník, ne nebankovní nebo bankovní. Konkrétně poptávám částku 60 - 100 tisíc korun a čím vyšší, tím lepší. Podle toho, co mi můžete schválit.

Léta jsem se handrkoval s bankou ohledně mého dluhu, pojištění na nemožnost splácení v řádu tisíců bylo k ničemu. Když jsem skončil v nemocnici, tak mi to stejně nepomohlo. Dnes mám exekuci a řeším insolvenci. Ano, mám zaměstnání. Výplatu mám na "ruku v hotovosti" i když jsem zaměstnán na neurčito. Takže ji nemůžu doložit žádným potvrzením. Pracuji jako řidič kamionu, příjem mám pravidelný a zaručený. Díky přítelkyni jsem se ocitl poslední rok na dně, a rozhodl jsem se odejít. A začít nový život. Zcela nový začátek bez dluhů a problémů. Peníze potřebuji na zaplacení povinností, vlastní provizorní bydlení a dotáhnutí insolvence do konce, abych mohl začít žít.

Po prvním měsíci jsem schopen splácet cca 3 000 Kč - 5 000 Kč. V létě už by to mělo být cca 7 000 Kč -10 000 Kč. Poptávám se nezávazně, nespěchám, touto myšlenkou se zabývám už měsíce. Pokud by mi někdo mohl něco nabídnout, tak jeho nabídku velmi rád zvážím.

Děkuji za přečtení a za Vaše nabídky. Prosím pište na můj email Bobr.hak@seznam.cz. Osobní informace sdělím osobně. Děkuji předem.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Vyplacení exekucí a dluhů se zástavou nemovitosti a ručením

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikat... .

Nebankovní půjčka ihned pro úplně všechny bez rozdílu

Máte nečekané výdaje? Potřebujete peníze ihned a bez zbytečného papírování? Neuspěli jste v bance a nemáte čisté registry? Obraťte se na nás. Naše nebankovní půjčka je tu pro každého, máme velmi vysokou schvalovatelnost! Naše nebankovní půjčka je to ... .

Jednoduchá nebankovní půjčka bez složitých podmínek

Vypůjčit si můžete částku od 5000 do 150 000 Kč. Po předběžném schválení žádosti, následuje ověření uvedených údajů a podpis smlouvy u nás v kanceláři, případně u Vás, nebo jiném dohodnutém místě. Peníze máte k dispozici na běžném účtu do 24 hodin o... .

Půjčka bez poplatků zaměstnancům i důchodcům, až 300 000 Kč

Půjčíme zaměstnancům i Důchodcům. Od 8 000 Kč až 200 000 Kč. Živnostníkům do 300 000 Kč. Na dobu 54 měsíců. Velká průchodnost. Záznam v registru Solus u nás nevadí. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do cca 10 minut od žádosti. Komu je úvěr urče... .

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!