Kolik si chcete půjčit?

Půjčka na nový život, na nový začátek bez dluhů, exekucí a insolvence

Půjčka na nový život, na nový začátek bez dluhů, exekucí a insolvence

Poptávám kohokoliv, kdo by mi byl ochotný půjčit 60 tisíc korun. Ideálně soukromník, ne nebankovní nebo bankovní. Konkrétně poptávám částku 60 - 100 tisíc korun a čím vyšší, tím lepší. Podle toho, co mi můžete schválit.

Léta jsem se handrkoval s bankou ohledně mého dluhu, pojištění na nemožnost splácení v řádu tisíců bylo k ničemu. Když jsem skončil v nemocnici, tak mi to stejně nepomohlo. Dnes mám exekuci a řeším insolvenci. Ano, mám zaměstnání. Výplatu mám na "ruku v hotovosti" i když jsem zaměstnán na neurčito. Takže ji nemůžu doložit žádným potvrzením. Pracuji jako řidič kamionu, příjem mám pravidelný a zaručený. Díky přítelkyni jsem se ocitl poslední rok na dně, a rozhodl jsem se odejít. A začít nový život. Zcela nový začátek bez dluhů a problémů. Peníze potřebuji na zaplacení povinností, vlastní provizorní bydlení a dotáhnutí insolvence do konce, abych mohl začít žít.

Po prvním měsíci jsem schopen splácet cca 3 000 Kč - 5 000 Kč. V létě už by to mělo být cca 7 000 Kč -10 000 Kč. Poptávám se nezávazně, nespěchám, touto myšlenkou se zabývám už měsíce. Pokud by mi někdo mohl něco nabídnout, tak jeho nabídku velmi rád zvážím.

Děkuji za přečtení a za Vaše nabídky. Prosím pište na můj email Bobr.hak@seznam.cz. Osobní informace sdělím osobně. Děkuji předem.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Vyplacení exekucí a dluhů se zástavou nemovitosti a ručením

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikat... .

Půjčte mi peníze na vyplacení dluhů, spěchá to

Hledám radu nebo třeba i nabídku konkrétní půjčky. Předem říkám, že jsem toho vyzkoušela už hodně. Žádala jsem v bankách, žádala jsem u nebankovních společností a i jsem zkoušela různé srovnávače půjček. Ale nic z toho mi nikdy nevyjde. Je mi 34 roků... .

Nebankovních 1 milion na vyplacení půjček a dluhů? Kdo nabízí

Jsem v situaci, kdy poptávám půjčku na vyplacení dluhů a to ve výši 1 milion korun. Samozřejmě je mi jasné, že je velmi malá šance takové peníze získat a tak by mi pomohlo i "jen" 100 000 Kč na sjednocení půjček, u kterých mám problém se splácením. A... .

Nebankovní půjčka ihned pro úplně všechny bez rozdílu

Máte nečekané výdaje? Potřebujete peníze ihned a bez zbytečného papírování? Neuspěli jste v bance a nemáte čisté registry? Obraťte se na nás. Naše nebankovní půjčka je tu pro každého, máme velmi vysokou schvalovatelnost! Naše nebankovní půjčka je to ... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!