Kolik si chcete půjčit?

Kde mám možnost získat půjčku jako OSVČ? Možnost získání půjčky

Kde mám možnost získat půjčku jako OSVČ? Možnost získání půjčky

Chci se zeptat, jestli zde můžu získat půjčku a nevím, zda mi dokážete pomoci. Ale chtěl jsem se Vás zeptat (především zprostředkovatele půjček a úvěrů) zda byste mi dokázali doporučit společnost nebo vyřídit získání půjčky. Sám jsem to samozřejmě již zkoušel, ale samotnému se mi nepodařilo nic najít.

Jsem živnostník a bohužel jsem se dostal do jistých problémů díky obnově mého starého zranění. Následně jsem podstoupil v operaci a díky zdravotnímu stavu jsem se stal na jaře letošního roku invalidním důchodcem II. stupně. Činnost OSVČ se tedy stala mojí vedlejší činností, ve které ale musím kvůli financím samozřejmě pokračovat a také pokračuji. Během výše uvedeného období, kdy jsem byl nucen velmi omezit svoji činnost díky nutné rehabilitaci, jsem si nadělal problémy v registrech, a tudíž mám problém půjčku sehnat. A proto poptávám, jestli je možnost získat půjčku zde.

Sháním přibližně 70 – 100 tis. Kč na nákup materiálu do výroby pro moje OSVČ podnikání. Dokázali byste mi s půjčkou pomoci? Pokud ano, prosím o sdělení, jaké informace a doklady Vám mám zaslat. Omlouvám se, že Vás kontaktuji tímto způsobem, ale nechci vyplňovat nějaké dotazníky, které odkazují na všemožné agregátory. A ve finále skoro všechny skončí např. u Profi Creditu apod., kde jsem již neuspěl. Proto to zkouším touto cestou.

Velice Vám děkuji za odpověď.


S pozdravem, Erik Zajíc

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Seriózní půjčky pro důchodce a podnikatele bez poplatků předem

Jsme česká společnost s dlouhou tradicí na trhu a nabízí půjčky pro každého. Zaměstnancům po zkušební době s doložitelným příjmem a trvalým pobytem v ČR jsou k dispozici zajímavé nabídky půjček! Smlouvy se uzavírají na 9 – 48 měsíců a částka 5.000 – ... .

Okamžitě schválené nebankovní půjčky, bez čekání

Půjčky poskytujeme bez nahlížení do registru dlužníků a patří mezi nejschvalovanější online půjčky. Poskytneme Vám od 1.000 Kč do neomezené výše. Se širokou škálou splatnosti přichází další bonus v podobě možnosti odložení až 4 měsíčních splátek, v p... .

Get Financial - Nebankovní půjčky pro podnikatele a živnostníky

Společnost Get Financial Vám nabízí možnost půjčky až do výše 200 000,- Kč. Živnostníkům do 400 000Kč. Na dobu 48 měsíců. Velká úspěšnost při schvalování. Záznamy v nebankovních registrech nám nevadí. Půjčte si ihned na cokoliv. Schválení online do 5... .

Zita Železná, nebankovní půjčky pro zaměstnance a podnikatele

Pozor, nové aktualizované produkty nyní dostupné v nabídce. Podnikatelům, živnostníkům, OSVČ a firmám nabízíme neúčelové úvěry až do výše 800.000,- Kč. Dokládáte 2 daňové přiznání a OP. Vyřízení během 20 minut. Nově s možností vše jednorázově předčas... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!