Kolik si chcete půjčit?

Kde mám možnost získat půjčku jako OSVČ? Možnost získání půjčky

Kde mám možnost získat půjčku jako OSVČ? Možnost získání půjčky

Chci se zeptat, jestli zde můžu získat půjčku a nevím, zda mi dokážete pomoci. Ale chtěl jsem se Vás zeptat (především zprostředkovatele půjček a úvěrů) zda byste mi dokázali doporučit společnost nebo vyřídit získání půjčky. Sám jsem to samozřejmě již zkoušel, ale samotnému se mi nepodařilo nic najít.

Jsem živnostník a bohužel jsem se dostal do jistých problémů díky obnově mého starého zranění. Následně jsem podstoupil v operaci a díky zdravotnímu stavu jsem se stal na jaře letošního roku invalidním důchodcem II. stupně. Činnost OSVČ se tedy stala mojí vedlejší činností, ve které ale musím kvůli financím samozřejmě pokračovat a také pokračuji. Během výše uvedeného období, kdy jsem byl nucen velmi omezit svoji činnost díky nutné rehabilitaci, jsem si nadělal problémy v registrech, a tudíž mám problém půjčku sehnat. A proto poptávám, jestli je možnost získat půjčku zde.

Sháním přibližně 70 – 100 tis. Kč na nákup materiálu do výroby pro moje OSVČ podnikání. Dokázali byste mi s půjčkou pomoci? Pokud ano, prosím o sdělení, jaké informace a doklady Vám mám zaslat. Omlouvám se, že Vás kontaktuji tímto způsobem, ale nechci vyplňovat nějaké dotazníky, které odkazují na všemožné agregátory. A ve finále skoro všechny skončí např. u Profi Creditu apod., kde jsem již neuspěl. Proto to zkouším touto cestou.

Velice Vám děkuji za odpověď.


S pozdravem, Erik Zajíc

Reagovat na tento inzerát

Nabídněte inzerentovi půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

8 + 10 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Půjčí někdo v insolvenci nutné peníze? Kdo a kde nabídne půjčku?

Prosím tímto inzerátem buď o přímou nabídku půjčky od někoho, kdo by byl ochoten pomoci. Nebo i o nasměrování kde a kdo by mi byl ochoten vyhovět. Můj hlavní problém je, že jsem momentálně v insolvenci. A a´t si požádám u koho chci, tak mě každý zamí... .

Půjčka 1 milion na dluhy/vyplacení půjček? Kdo a kde mi půjčí?

Poptávám 1 000 000 Kč, které chci použít na umoření dluhů. Vyplacení všech mých půjček a jejich spojení dohromady, do jedné veliké půjčky. Víte někdo, kde nebo kdo by takovouto částku mohl půjčit? Pokud ano, tak mi to napište na vlastahejdova@seznam.... .

Poptávám půjčku i když mám dluhy a chci podat insolvenci

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli by zde byla možnost si půjčit peníze i přes to, že mám dluhy? A i přes to, že se chystám podat insolvenci. Chtěl bych si nutně půjčit 15000 Kč, nechci tyto peníze použít na dluhy, ale na mé výdaje. Mám zaměstnání,... .

Mám zájem o půjčku od Vás, prosím kontaktujte mě

Zaujali mě velice inzeráty na Vaše nabídky půjček, které jsem tady našla. Nevím, ale zda jsou ještě aktuální a které ano. Mohu se tedy zeptat, kdo by mi byl ochotný půjčit? Měla bych veliký zájem o půjčku 10 - 20 tisíc. Dosáhla bych u Vás na půjčku ... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!