Kolik si chcete půjčit?

Nabízíme hotovost na ruku oproti podpisu smlouvy

Dobrý den.

nabízím vám nebankovní půjčky. Podmínkou poskytnutí je, že jste majitelem nemovitosti. Ovšem - tuto nemovitost nemusíte dávat do zástavy. Vyplatíme vám hotovost na ruku jen oproti vašemu podpisu smlouvy.

Náš úvěr pochází ze soukromých zdrojů a je určen pouze pro majitele nebo spolumajitele nemovitosti. Naše první nabídka je do částky 150.000,-. V případě takovéto žádosti nemusíte svou nemovitost dávat do zástavy. Bude nám stačit jen váš podpis. Pokud budete žádat nad 150 tisíc, můžeme se domluvit na zástavě. Maximální hranice půjčky není omezena, záleží následně již jen na hodnotě vaší nemovitosti.

Naše služby jsou mimořádně diskrétní - o úvěru nemusí vědět váš partner a to i v případě, kdy máte společné jmění manželů - tj. pokud jste ženatí nebo vdaní. Dále máme i velmi benevolentní podmínky - nezkoumáme registry ani příjmy. Stačí nám jako záruka fakt, že máte nemovitost.

Peníze Vám vyplatím v hotovosti na ruku ihned při podpisu smlouvy. Nabízím každému klientovi co nejjednodušší jednání - přijedu za Vámi po celé ČR až k vám domů nebo do vaší práce. A nebudu po Vás chtít žádné poplatky předem.

Do 150 tisíc nepožaduji zástavu. U vyšší částky je nutné zástavní právo smluvní. Bankovní hypotéka není překážkou, nebudeme Vás nutit jí vyplácet. Můžete ji ponechat i nadále. Máte-li nevýhodné zástavy, dluhy na nemovitosti, hrozící exekuce...dokážeme je vyplatit a refinancovat všechny vaše závazky.

Potřebujete během následujících 2 dnů vyplatit peníze v hotovosti na ruku? Poté jsme zde pro vás! Kontaktujte nás. Stačí podpis smlouvy a peníze máte v hotovosti na ruce.

Reagovat na tento inzerát

Požádejte inzerenta o půjčku:

Vaše jméno:

Váš kontakt:

1 + 3 =

UPOZORNĚNÍ: Tento formulář slouží pouze k reagování na výše uvedený inzerát. Pokud máte zájem o půjčku založte si novou poptávku půjčky. Pokud půjčky nabízíte vložte nabídku půjčku. Případně se podívejte na všechny nejnovější inzeráty půjček.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Půjčka 100 - 150.000 Kč na ruku v hotovosti oproti podpisu

Nabízíme vám částku v rozmezí 100 až 150 tisíc korun. Stačí nás kontaktovat,l domluvit si osobní schůzku ještě dnes, podepsat smlouvu a obdržet peníze. Naše podmínky jsou velmi snadné. Musíte vlastnit nemovitost, musíte být českým občanem a musíte... .

Potřebuji ihned hotovost na ruku

Dobrý den, ano, mám záznam v registru Solus, díky mě hlouposti, u společnosti O2. Díky tomu, mi již v bance nepůjčí. Měla jsem schválenou nebankovní půjčku s opravdu nesmyslným úrokem. Kterou jsem měla přijet podepsat na jejich pobočku. Bohužel,... .

Americká hypotéka bez registru (půjčte si oproti nemovitosti)

Máme v naší nabídce několik produktů, díky kterým můžete získat až milionové částky na cokoliv. Jedinou hlavní podmínkou je, aby jste měli nemovitost k zástavě. nebo vám ji někdo poskytl. Podívejte se na naše produkty: • Americká hypotéka bez regi... .

Hledám půjčku v hotovosti na ruku, nabídky prosím sem

Poptávám nabídky půjček, které mohou být vyplaceny v hotovosti na ruku. Chci 60000 Kč ještě tento týden, Benešov a blízké okolí. nechci platit splátky, ale vrátila by jsem vám vše jednorázově. Nechci platit nic předem. Žádné poplatky. Žádné zálohy. ... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Rovněž provozujeme Srovnání půjček s kalkulačkou a Srovnání nebankovních půjček. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!