Kolik si chcete půjčit?

Poskytnout půjčku na kauci nového bytu, pouze soukromě

Poskytnout půjčku na kauci nového bytu, pouze soukromě

Každý se někdy ocitne na pokraji dna. A my s manželem a synem jsme už dost dlouhou dobu na úplném dnu. Proto žádáme o půjčku mezi 200 až 300 tisíc korun na kauci bytu a vyplacení závazků. Zachránilo by nás, kdyby tu opravdu mezi vámi byl nějaký investor, který by nám bez skrytých poplatků předem pomohl vyřešit naší naléhavou finanční situaci. Nic méně se musíme do 2 měsíců vystěhovat - kvůli tomu, že majitel bytu prodává byt, ve kterém bydlíme. A v dnešní době chtějí strašlivé kauce dopředu na, které momentálně vážně nemáme. Tak zkouším už i touto cestou najít někoho kdo má srdce na správném místě. A kdo by nám byl ochotný pomoci - jelikož jsme v insolvenci. A nemůžeme si nikdy vzít žádnou půjčku. A vím, že mě někteří budete soudit. Ale kdyby jste se ocitli na mém místě, nevím, jak byste to řešily vy osobně. Já už si vážně nevím rady - nemám strach o sebe. Ale o svého syna a manžela.

Je tu prosím někdo, kdo by nám půjčil 200 000 Kč - 300 000 Kč? Já vím že je to spousta peněz, ale mám dluhy kam se podívám. U rodiny u přátel. A nevím jak to zaplatit všechno. Snažíme se chodit do práce, ale nelze to splácet - na prvním místě je vždy insolvence, nájem a věci, které hoří. Prosím pomozte mi, jsem už tak zoufalá, nejím, nespím, nedokáži už pořádně fungovat ani v práci. Po psychické stránce jsem už vážně někde jinde. Prosím pomozte. Peníze by jsem použila na vyplacení všeho, co nám hoří a naše situace by se ustálila - pouze 300 000 Kč a mohli by jsme splácet a už se nikdy nezadlužit.

Zástavu nemáme, jelikož jsme v podnájmu. Peníze využiji na kauci + splacení ostatních závazků. Ručit majetkem nemohu. Úrok není důležitý, i nad 25% p.a. Podepíši osobní smlouvu, notářský zápis či směnku. Pro osobní schůzku nejlépe Cheb a okolí. Prosím soukromě - kvůli insolvenci nemohu žádat u firem, které nahlížejí do registru.

Prosím nabídněte a budu se těšit na nabídky.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Kde mám možnost získat půjčku jako OSVČ? Možnost získání půjčky

Chci se zeptat, jestli zde můžu získat půjčku a nevím, zda mi dokážete pomoci. Ale chtěl jsem se Vás zeptat (především zprostředkovatele půjček a úvěrů) zda byste mi dokázali doporučit společnost nebo vyřídit získání půjčky. Sám jsem to samozřejmě ji... .

Nebankovní půjčka od soukromé společnosti až 300 000 Kč

Půjčíme Vám 7 000 až 180 000 Kč. Živnostníkům do 300 000 Kč. Na dobu 54 měsíců. Volejte na 733 325 065. Velká průchodnost. Záznam v registru Solus u nás nevadí. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do cca 10ti minut od žádosti. Jednoduchá smlouva. ... .

Přímé nebankovní půjčky bez zprostředkovatele od soukromé společnosti

Nabízíme Vám přímé nebankovní půjčky. Od soukromé společnosti bez zprostředkovatele a dalších osob. Vše přímé, jednáte se soukromou společností. Máme peníze pro každého. Vyberte si kategorii, do které spadáte a požádejte. Půjčka - pro důchodce: -... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!