Kolik si chcete půjčit?

Půjčte mi peníze na vyplacení dluhů, spěchá to

Půjčte mi peníze na vyplacení dluhů, spěchá to

Hledám radu nebo třeba i nabídku konkrétní půjčky. Předem říkám, že jsem toho vyzkoušela už hodně. Žádala jsem v bankách, žádala jsem u nebankovních společností a i jsem zkoušela různé srovnávače půjček. Ale nic z toho mi nikdy nevyjde. Je mi 34 roků, jsem svobodná a zaměstnaná.

Mé dluhy jsou následující: Home Credit 80 000 Kč, Zaplo 10 000 Kč, ČSOB 70 000 Kč půjčka + kontokorent 15 000 Kč, ČS 105 000 Kč. Částky jsou to spíše navýšené, jelikož u mnoha společností již mám nějakou část splacenu. Celkem by jsem potřebovala 290 000 Kč. Měsíční splátky jsou pro mě naprosto neúnosné, vysoce přesahují hranici 10 000 Kč, což si nemůžu dovolit.

Mé příjmy jsou ze zaměstnání, kde beru 19 000 K čistého. Plus mám občas přivýdělek ve firmě vedle mého bydliště. Jedná se ale spíše o 1000 Kč - 1500 Kč. Zaměstnání mohu doložit přivýdělek ne. Mohla bych si dovolit splácet maximálně 10 000 Kč. Žiji sama a jsem schopná se uskromnit. Ale nemůžu si dovolit z 19 tisícového platu platit 18 000 Kč na splátkách.

V bankovním registru jsem, možná i v tom nebankovním. Protože pokud si podám žádost u kterékoliv nebankovní společnosti, tak mi vždy napíší, že nejsem dostatečně bonitní a že mám nesplacené závazky u jiných společností. Takže v nějakém jejich registru budu.

Úrok libovolný, navrhněte a budu souhlasit.

Velmi to spěchá, protože nemám na splátky. A každý den mi chodí dopisy nebo dostávám telefonáty, kde chtějí, aby jsem zaplatila. A ideálně jim vše najednou vrátila. To by jsem velmi ráda udělala právě touto novou půjčkou. Všechno spojit dohromady a platit jen jednu částku. Bohužel nevím, kam se obrátit.

Pokud máte někdo nápad, jak by jsem mohla tuto situaci řešit, tak se mi prosím ozvěte. Budu především ráda za konkrétní nabídky.

Podobné inzeráty v inzerci půjček

Vyplacení exekucí a dluhů se zástavou nemovitosti a ručením

U nás dostanete půjčku bez poplatku a registru. Nebankovní půjčky online. Půjčíme vám bez registru a bez poplatku, ani nevoláte na drahá čísla. Každá žádost vyhodnocena individuálně. U nás půjčíme podnikatelům, zaměstnancům, důchodcům. I pro podnikat... .

Nebankovních 1 milion na vyplacení půjček a dluhů? Kdo nabízí

Jsem v situaci, kdy poptávám půjčku na vyplacení dluhů a to ve výši 1 milion korun. Samozřejmě je mi jasné, že je velmi malá šance takové peníze získat a tak by mi pomohlo i "jen" 100 000 Kč na sjednocení půjček, u kterých mám problém se splácením. A... .

Kdo půjčí na vyplacení exekuce na platu? Děkuji

Hledám někoho, kdo mi půjčí 80 000 Kč na vyplacení exekuce. Tato exekuce mi byla dána na plat z toho důvodu, že jsem si půjčila peníze od jedné soukromé firmy. Ale protože jsem k tomu měla ještě předchozí splátky, tak celkové měsíční splátky na mě by... .

Půjčka na nový život, na nový začátek bez dluhů, exekucí a insolvence

Poptávám kohokoliv, kdo by mi byl ochotný půjčit 60 tisíc korun. Ideálně soukromník, ne nebankovní nebo bankovní. Konkrétně poptávám částku 60 - 100 tisíc korun a čím vyšší, tím lepší. Podle toho, co mi můžete schválit. Léta jsem se handrkoval s b... .

Peníze můžete mít již do 15 minut na svém účtu

Internetové stránky jsou provozovány soukromou osobou, IČ: 87372487, DIČ: CZ8806285092. Provozovatel není zprostředkovatelem půjček. Provozovatel neposkytuje radu dle §85 odst. 1 Zákona č. 257/2016 Sb. Přečtěte si prosím podmínky služby, ochranu osobních údajů a případně i využijte kontaktních informací na provozovatele. Věříme, že právě zde naleznete nejlepší nebankovní půjčku pro Vaši situaci!